Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

BF-Raptor


Rybi

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież taki pojazd jest seryjnie produkowany w fabryce. Czemu Wy ciągle narzucanie graczom, zmuszacie ich do tego, aby musieli iść do warsztatu z prośbą o ZBUDOWANIE im takiego czegoś - przecież jeżeli to jest produkowanie w fabrykach, a nie ma tego w salonie obecnie, to klient robi zamówienie, oczekuje kilka miesięcy i odbiera nową furę bez problemu - czemu jakiś warsztat ma budować od podstawy pojazd, który mógłby nie uzyskać homologacji ani innych potrzebnych rzeczy do rejestracji. Czemu budujecie swoje zjebane ego na tym, aby ktoś musiał do Was przychodzić na kolanach i prosić Was o to, abyście zbudowali mu trzy kołowy motocykl w grze. Przecież nie na tym to wszystko polega - zajmujecie się jako warsztaty tuningiem, utrudniacie to w ten sposób, że trzeba Wam oddać furkę, czekać na nią dwadzieścia cztery godziny, gdzie rozwiązanie z montażem tuningu na miejscu byłby o wiele prostszy. Jestem w stanie uwierzyć nawet w to, że 3/4 warsztatów nawet nie odgrywa w pełni jakichkolwiek modyfikacji w furach, bo im się nie chce tego robić. Nie traktujcie tego jako ofensywę w Waszą stronę - bo nią nie jest. Po prostu luźne przemyślenie nt; właśnie tego "skontaktowałbyś sie z GMem poszło by sie dogadać żeby jakiś warsztat Ci to IC zbudował..."

Pojazd fajny, nadaje się na dodanie, ale z odpowiednią cenę, aby zaraz całe Vespucci nie było zawalone tego typu pojazdami. W realnym świecie nie widuje ich się aż tak często, aby stały na co drugim parkingu w mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, szeryfuwa napisał:

Przecież taki pojazd jest seryjnie produkowany w fabryce. Czemu Wy ciągle narzucanie graczom, zmuszacie ich do tego, aby musieli iść do warsztatu z prośbą o ZBUDOWANIE im takiego czegoś - przecież jeżeli to jest produkowanie w fabrykach, a nie ma tego w salonie obecnie, to klient robi zamówienie, oczekuje kilka miesięcy i odbiera nową furę bez problemu - czemu jakiś warsztat ma budować od podstawy pojazd, który mógłby nie uzyskać homologacji ani innych potrzebnych rzeczy do rejestracji. Czemu budujecie swoje zjebane ego na tym, aby ktoś musiał do Was przychodzić na kolanach i prosić Was o to, abyście zbudowali mu trzy kołowy motocykl w grze. Przecież nie na tym to wszystko polega - zajmujecie się jako warsztaty tuningiem, utrudniacie to w ten sposób, że trzeba Wam oddać furkę, czekać na nią dwadzieścia cztery godziny, gdzie rozwiązanie z montażem tuningu na miejscu byłby o wiele prostszy. Jestem w stanie uwierzyć nawet w to, że 3/4 warsztatów nawet nie odgrywa w pełni jakichkolwiek modyfikacji w furach, bo im się nie chce tego robić. Nie traktujcie tego jako ofensywę w Waszą stronę - bo nią nie jest. Po prostu luźne przemyślenie nt; właśnie tego "skontaktowałbyś sie z GMem poszło by sie dogadać żeby jakiś warsztat Ci to IC zbudował..."

Pojazd fajny, nadaje się na dodanie, ale z odpowiednią cenę, aby zaraz całe Vespucci nie było zawalone tego typu pojazdami. W realnym świecie nie widuje ich się aż tak często, aby stały na co drugim parkingu w mieście.

Sugestia że warsztat zbuduje, była tylko po to, żeby nakręcić sobie i komuś grę, równie dobrze, może się dogadać z GMem i tak jak mówisz, zamówić z salonu. Nikt tu nikomu nie narzuca że MUSI iść do warsztatu i jak Ty to określasz prosić na kolanach. Nie chodzi tu o jakieś "ego" a o nakręcanie w sposób kreatywny rozgrywki 🙂

Co do "zajmujecie się jako warsztaty tuningiem, utrudniacie to w ten sposób, że trzeba Wam oddać furkę, czekać na nią dwadzieścia cztery godziny, gdzie rozwiązanie z montażem tuningu na miejscu byłby o wiele prostszy" - jesteśmy na serverze role play który ma w jakimś stopniu odzwierciedlać realne życie. Ja wiem, że chciałoby się wszystko od ręki ale tak się nie da, w realu jakbyś zostawił auto w jakimś studiu to nie widziałbyś go nawet tydzień (w przypadku oklejania szyb) a nawet pare miesięcy przy grubszych projektach. Raz, że nikt nie składuje na warsztatach/studiach milliona części do każdego pojedyńczego auta, trzeba je zamówić a dwa potem jeszcze zamontować, nie będę się wypowiadał za inne warsztaty ale mogę Cię śmiało zapewnić że w 101 odgrywane są wszystkie montaże. 

Również no offence, po prostu odpowiadam Ci na Twoje przemyślenia 😉

Edit: Powiedz mi bo nie daje mi to spokoju.. w jaki sposób budujemy swoje zjebane ego tym, że też chcemy mieć co grać?

Edytowane przez Necro
MartwyZ, Kogut, Rybi i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2021 o 15:01, szeryfuwa napisał:

Przecież taki pojazd jest seryjnie produkowany w fabryce. Czemu Wy ciągle narzucanie graczom, zmuszacie ich do tego, aby musieli iść do warsztatu z prośbą o ZBUDOWANIE im takiego czegoś - przecież jeżeli to jest produkowanie w fabrykach, a nie ma tego w salonie obecnie, to klient robi zamówienie, oczekuje kilka miesięcy i odbiera nową furę bez problemu - czemu jakiś warsztat ma budować od podstawy pojazd, który mógłby nie uzyskać homologacji ani innych potrzebnych rzeczy do rejestracji. Czemu budujecie swoje zjebane ego na tym, aby ktoś musiał do Was przychodzić na kolanach i prosić Was o to, abyście zbudowali mu trzy kołowy motocykl w grze. Przecież nie na tym to wszystko polega - zajmujecie się jako warsztaty tuningiem, utrudniacie to w ten sposób, że trzeba Wam oddać furkę, czekać na nią dwadzieścia cztery godziny, gdzie rozwiązanie z montażem tuningu na miejscu byłby o wiele prostszy. Jestem w stanie uwierzyć nawet w to, że 3/4 warsztatów nawet nie odgrywa w pełni jakichkolwiek modyfikacji w furach, bo im się nie chce tego robić. Nie traktujcie tego jako ofensywę w Waszą stronę - bo nią nie jest. Po prostu luźne przemyślenie nt; właśnie tego "skontaktowałbyś sie z GMem poszło by sie dogadać żeby jakiś warsztat Ci to IC zbudował..."

Pojazd fajny, nadaje się na dodanie, ale z odpowiednią cenę, aby zaraz całe Vespucci nie było zawalone tego typu pojazdami. W realnym świecie nie widuje ich się aż tak często, aby stały na co drugim parkingu w mieście.

Nie chcemy utrudniać niczego, tylko zorganizować pracę dla warsztatów. W przypadku nietypowych aut, które rzeczywiście nie wychodziły seryjnie z salonów. BF Raptor to po prostu małe przeoczenie, bo gdy zajmowałem się reorganizacją salonów to po prostu ten pojazd ominąłem, przeoczyłem go. Dodaję go do salonu, temat zamykam.

szeryfuwa, Nieklucz i Rybi lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin