Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

SMOKE BASTARDS MC


goldonmywrist

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

smokesgoindown.png

Tym miłym akcentem chciałbym zamknąć historię Smoke Bastards i podziękować wszystkim którzy wzięli udział w tym projekcie, zarówno tym którzy zagrzali tu miejsca na chwilę bądź na dłużej i tym którzy byli od początku lub dopiero co zaczynali swoją motocyklową drogę pod naszym skrzydłem ponieważ wszyscy oni tworzyli historie pisaną wieloma sesjami role-play w anturażu wielorasowego klubu motocyklowego z narzuconymi cechami od grup takich jak Chosen Few MC czy 1Down MC, projekt zostaje zamknięty z powodu wyczerpania jego wszystkich założeń dotyczących gry która trwała prawie siedem miesięcy z różnymi wzlotami czy upadkami, z gorszą lub lepszą formą, w tym czasie udało się dokonać fajnych rzeczy (które wywołały np. destabilizację rynku narkotykowego) z czego każdy kto dołożył cegiełke do działania klubu ma świadomość. Przejmując klubową liderkę nie do końca wiedziałem co do czego bo zawsze wzbraniałem się przed tym zdając sobie sprawę z odpowiedzialności jaka ciąży na tego typu pozycji, wiem że bez pomocy wszystkich postałoby to tydzień tak jak nam złorzeczono, mimo wszystko udało się od nowego roku prowadzić rozgrywkę cztery miesiące co jeszcze bardziej dodaje mi satysfakcji z całokształtu. Niniejszym kończąc mój mały liderowski wywód, chciałbym też podziękować każdej grupie która miała z nami lepsze lub gorsze stosunki co przekładało się na całokształt gry która napędzała lub czasem wręcz zniechęcała do wyświetlania się online, życzę wszystkiego dobrego każdemu kogo spotkaliśmy na drodze i do zobaczenia w innych projektach! 

Kilka faktów IC:

  • Klub motocyklowy Smoke Bastards MC został zamknięty po uzgodnieniu decyzji z oddziałem-matką w Dallas, jego barwy nie są zbanowane,
  • Aktualny prezydent klubu motocyklowego Sylvester Dionne został w mieście rezygnując na jakiś czas z przestępczych aktywności, prowadzi regularne życie w swojej posiadłości na Vinewood Hills,
  • Aktywni patch-holders zostali w mieście bądź zeszli w status nomad kierując się głównie do Dallas gdzie zapewniono im dach nad głową oraz możliwości do dalszego działania w strukturach klubu,
  • Do dnia dzisiejszego klub nie został postawiony przed sądem za swoje przestępcze działania których się dopuścił, kluczowe osoby dalej pozostają na wolności. 

BASTARDS FOREVER, FOREVER BASTARDS!

@Mxsi@bs wrestling lifestyle@nlb teti@nlb terrix@malibudreams@Chudy@Djabeu@Ptaku@filipekck@kondziozps@zozim@Lisu@Snoop

Edytowane przez goldonmywrist
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Snoop napisał:

to nie ja sie pucuje

nie, ty sie rozpierdalasz po prostu


pozdro dla ekipy, końcówka była fajnie i po zmianie lidera dało sie w końcu z wami coś sensownego pograć. szacun za wytrwałość. z fartem. 

Wyjaśniamy czereśniaków 24/7 firma remonty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin