Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Fotarix] cobra0505


cobra0505

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Morfeusz napisał:

Co do cofnięcia akcji. Zapytałem się wprost, czy osoba zablokowana miała znaczący wpływ na rozwój tej akcji. Obaj liderzy powiedzieli że owszem, dlatego akcję postanowiłem cofnąć. Nie wiadomo jak by się to potoczyło gdyby bloka nie było, dla przykładu mogli by się dogadać i dojechać właśnie zablokowanego, ale to zostawimy w sferze domysłów bo nie ma co tego rozkminiać obecnie. Co do samej postawy zablokowanego, jeżeli chciałeś kontynuować wątki jako ex banger, wystarczyło napisać i poinformować, zostać freelancerem, pajacowanie z uzi w centrum jest niesmaczne i niezgodne z regulaminem, tak samo zarzucane barmaństwo. 

No i wyraziłem taką chęć pisząc na Discordzie do Bajzla i to grubo przed tą akcją, zaznaczając w jakiej organizacji grałem. I nie, na Jamesonie nigdy nie stałem za ladą - pisze to enty raz bo widzę że nie dociera. Ale że mój wątek nie zapowiadał się by była miejsce takowa akcja jaka miała to nie napierałem na owy temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytam jeszcze jeden post od osób nie związanych z apelacją to lecą punkty, nie dajecie nawet spokojnie rozpatrzeć apelacji i podejść do sprawy z sensem tylko trzeba czytać dodatkowe 10 postów od osób które piszą co myślą, to tak nie działa.

Karach i lorenc lubią to

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://medal.tv/clips/4mqSkblHU2Ajm/d1337WeO6UgO

patrząc na to i cała historię Twojej postaci oraz całą dyskusję w tej pięknej apelacji, pomijając już chwalenie się pod każdym kątem UZI, eh. Publikacja dotycząca grania gansterki po cywilu ma swój odnośnik w Zmianach w półświatku: 

Miałeś możliwość kreować tą postać sensownie, nie mów że nie.

Apelacja zostaje odrzucona.

xDDD, fotarix, Notoryczny i 1 inny lubią to

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin