Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Fotarix] cobra0505


cobra0505

Rekomendowane odpowiedzi

@ShadoVsky Ja nie muszę tu nic więcej pisać, bo Ty zjadłeś sie sam. Mówiąc o tym, że grasz jak grasz, bo wiesz OOC, że chroni Cię bańka ochronna w postaci jakiegoś punktu w regulaminie - pokazujesz tylko jakim jesteś graczem i jakie masz podejście do gry IC i konsekwencji, które wiążą się z zachowaniem Twojej postaci wobec innych osób.

 

No i przeczytajcie post fotarixa, że chodzi o całokształt tego Pana, a nie konkretnie o tą akcje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karach Wyjaśniłem na discordzie, lecz postanowił ponownie dyskutować na ten temat w mojej apelacji - więc mówiąc o nie zrozumiałym zachowaniu jest całkiem nie na miejscu.
Boa niby zwrócił do mnie - ale Yoshito odebrał jakby to było do niego gdzie już wyjaśnił to @ShadoVsky Ja się praktycznie w ogóle nie odzywałem w Waszym kierunku prócz pokazania owej broni i przewinięcia jednemu z Waszych by Was uspokoił. 
 

4 minuty temu, favelka napisał:

Nie gramy bo to była gówno akcja, ale przestępstwo się należy.

Cytat

 Po całej akcji graliśmy pomoc medyczna i ukrywanie się przed wymiarem sprawiedliwości. Problem jest w tym, że druga strona tej akcji nie grała.
Zostaliśmy oskarżeni o brak napisania przestępstwa w ciągu 24h od zdarzenia ale skoro oni poczuli się gamemasterami i odwołali akcje to dlaczego my m
amy to grać.

A dzień później czy dwa wbijacie na Gale VFF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie zacznę grzecznie. 

Po pierwsze, pisanie że blok jest za całokształt postaci to jak napisanie że gówno pachnie fiołkami. Dobrze wiemy, że gdyby nie ta akcja to by do tego nie doszło bo postać nie jest źle prowadzona. Akurat Cobra to dobry gracz i nie wierzę że przykładacie aż taka wagę do charakterów, bo gdy kiedyś pisałem o niektórych źle prowadzonych to nikt nic z tym nie zrobił. Gracz wyjaśnił jaka jest historia postaci I nie ma mowy o nijaczeniu, czy o złym prowadzeniu.

Dodam kolejny raz, że tak czy siak to powinien ocenić GameMaster. W dodatku fajniej byłoby aby GM zwrócił uwagę skoro wyszła krzywą akcja a nie od razu blokować komuś gierkę.

 

Okej punkt jeden za nami. Kolejny punkt, Karach, przecież jasno jest napisane że prócz podstawy do ataku musi być wniosek. To że jakiś gra z to wykorzystuje można załatwić inaczej, a nie łamiąc swoje publikacje i regulaminy. To samo się tyczy faktu napisania przestępstwa. I to nie tyczy się jak wspomniałeś masowego DMu tylko nawet zwykłych rabunków, napadów i tym podobnych.

 

Wypowiedź Twoja do Cobry jest nie na miejscu, a to że odnosi się do sytuacji z tamtego weekendu to kwestia że to jest linia obrony. Gdyby nie ten fakt, nie dostałby bloka. Przytoczenie akcji ma też pomóc zrozumieć czemu użył broni, a prócz tego historia jego postaci na to pozwala.

rowur lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przytoczenie akcji ma też pomóc zrozumieć czemu użył broni, a prócz tego historia jego postaci na to pozwala."

 

Lukree, ale przecież jest regulacja która mówi że jest zakaz gangsterki po cywilu a jego postać jest cywilem. Jeśli chodzi o Twojego kolegę to zapominasz o regulacji a jak centrumy odwalają gówniana akcje to zasłaniasz ich regulacją. Bardzo kiepsko stary.

 

Edytowane przez boadusiciel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę członków mojej organizacji o zaprzestanie wypowiedzi w tej apelacji. @ShadoVsky niepoprawnie zagrałeś przedkładając publikację GM nad rozgrywkę In Character, ponieważ to że regulamin czegoś zabrania nie uprawnia nas do naginania narracji w jakiś sposób. Nie powinniście też odwoływać akcji bez uprzedniej zgody Game Mastera, bo to również łamanie zasad rozgrywki Role Play. @Karach i @boadusiciel w pewnym stopniu złamali z kolei założenia, które zostały przedstawione w publikacji GM, więc w pełni rozumiem dlaczego @ShadoVsky masz do nich żal. Aczkolwiek, cały ten background nie zmienia nic w tym, że @cobra0505 grał gangstera bez statusu freelancera co jest jawnie zakazane przez regulamin(a wystarczyło napisać do @Morfeusz o status, bo miałbyś do niego pełne prawo jako członek rozbitej grupy przestępczej). Z mojej strony tyle, bardzo proszę o wzajemny szacunek i nie rzucanie do siebie nieładnymi tekstami. Dzięki, miłego dnia kochani.

Edytowane przez Florida kilos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, boadusiciel napisał:

"Przytoczenie akcji ma też pomóc zrozumieć czemu użył broni, a prócz tego historia jego postaci na to pozwala."

 

Lukree, ale przecież jest regulacja która mówi że jest zakaz gangsterki po cywilu a jego postać jest cywilem. Jeśli chodzi o Twojego kolegę to zapominasz o regulacji a jak centrumy odwalają gówniana akcje to zasłaniasz ich regulacją. Bardzo kiepsko stary.

 

Masz racje co do jednego, że są te regulacje odnośnie cywila ale gdyby nie ta akcja to nie byłoby sprawy. Prawda? A sam pisałeś wyżej jak wyglądała sytuacja. O to się rozchodzi.

No i słabo wygląda fakt że organizacji gdzie gra administrator złamanie publikacji nie skutkuje niczym, zaś zwykły gracz dostaje blokadę. Dotyczy to tej samej publikacji ale innych punktów prawda?  

Mitsu lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nikomu nie bronię karać moich graczy indywidualnie, czy mojej organizacji. Więc skończ już odnosić się z tym, że jestem adminem, bo pisałem o tym wyżej. Całą akcje mieliśmy już wyjasnioną z @Florida kilos i @Morfeusz jako opiekunem org przestępczych, cofneliśmy ją polubownie i tyle. Ja z tym blokiem nie mam nic wspólnego tłumaczę Ci po raz enty i przestań tu szukać drugiego dna, bo mnie w końcu uruchomisz, a jestem długo cierpliwy i mimo swojej rangi nie pozwolę na to, by ktoś bezpodstawnie mnie oskarżał o wykorzystywanie wpływów, a Ty @Lukree robisz to nie pierwszy raz. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Lukree napisał:

Masz racje co do jednego, że są te regulacje odnośnie cywila ale gdyby nie ta akcja to nie byłoby sprawy. Prawda? A sam pisałeś wyżej jak wyglądała sytuacja. O to się rozchodzi.

No i słabo wygląda fakt że organizacji gdzie gra administrator złamanie publikacji nie skutkuje niczym, zaś zwykły gracz dostaje blokadę. Dotyczy to tej samej publikacji ale innych punktów prawda?  

 

Ty Lukree ale ja nie wożę Karasia w paleciarze i nie stoi nade mną jak gram w grę na pauzie. Strasznie teraz pierdolisz kocopoly.

 

EDIT; na Twoją odpowiedź Lukree. Dobrze wiemy do czego pijesz, więc nie mów o czytaniu ze zrozumieniem bo nie jesteś taki sprytny a ludzie nie są tacy głupi jak może się Tobie wydawać.

Edytowane przez boadusiciel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do cofnięcia akcji. Zapytałem się wprost, czy osoba zablokowana miała znaczący wpływ na rozwój tej akcji. Obaj liderzy powiedzieli że owszem, dlatego akcję postanowiłem cofnąć. Nie wiadomo jak by się to potoczyło gdyby bloka nie było, dla przykładu mogli by się dogadać i dojechać właśnie zablokowanego, ale to zostawimy w sferze domysłów bo nie ma co tego rozkminiać obecnie. Co do samej postawy zablokowanego, jeżeli chciałeś kontynuować wątki jako ex banger, wystarczyło napisać i poinformować, zostać freelancerem, pajacowanie z uzi w centrum jest niesmaczne i niezgodne z regulaminem, tak samo zarzucane barmaństwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Karach napisał:

Ja nikomu nie bronię karać moich graczy indywidualnie, czy mojej organizacji. Więc skończ już odnosić się z tym, że jestem adminem, bo pisałem o tym wyżej. Całą akcje mieliśmy już wyjasnioną z @Florida kilos i @Morfeusz jako opiekunem org przestępczych, cofneliśmy ją polubownie i tyle. Ja z tym blokiem nie mam nic wspólnego tłumaczę Ci po raz enty i przestań tu szukać drugiego dna, bo mnie w końcu uruchomisz, a jestem długo cierpliwy i mimo swojej rangi nie pozwolę na to, by ktoś bezpodstawnie mnie oskarżał o wykorzystywanie wpływów, a Ty @Lukree robisz to nie pierwszy raz. 

 

 

Proszę Cię czytaj ze zrozumieniem, bo już drugi raz nie czytacie ze zrozumieniem tego co ja napisałem. Nie najeżdżam na Ciebie, ani nie mówię że jesteś adminem to mają lepiej, nie oskarżam Cię o nic. Napisałem jak wygląda fakt że została ukarana jedna strona, gdzie do złamania jednej publikacji doszło z obu stron.

  

6 minut temu, boadusiciel napisał:

 

Ty Lukree ale ja nie wożę Karasia w paleciarze i nie stoi nade mną jak gram w grę na pauzie. Strasznie teraz pierdolisz kocopoly.

To samo co do Karacha, czytanie ze zrozumieniem. Nie napisałem niczego złego.

Edytowane przez Lukree
Mitsu lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin