Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Ochrona] Octopus Security


Focusowsky

Rekomendowane odpowiedzi

QjodDcX.png

Octopus Security - Świeżo uformowana, firma ochroniarska mająca głównie na celu świadczenie usług ochrony obiektów, osób jak i mienia. Dział wyspecjalizowanych techników, działa 24/7, aby chronić twoją sieć przed włamaniami hakerskimi. Firma skutecznie działania na terenie całego centrum Los Santos. Założycielem jest były członek klubu motocyklowego. Szeregi firmy uzupełniają wyszkoleni ludzie o wieloletnim doświadczeniu, uzbrojeni w najlepszej jakości sprzęt - co wiąże się z wysoką klasą pełnionych przez nas usług. Spokój oraz bezpieczeństwo klienta stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Nasze innowacyjne metody na zabezpieczenie obiektu lub osób fizycznych pozwalają zapomnieć o potencjalnym zagrożeniu.

[cytat firmy]

Spoiler

W ochronie - sytuacja jest asymetryczna, ponieważ „obrońca” musi obejmować wszystkie punkty ataku, podczas gdy napastnik musi jedynie określić jeden słaby punkt, na którym można się skupić.

Lokalizacja:

Mały Seul | Vespucci Blvd.

Spoiler

QTOPIet.png

Nasze oferty:

Ochrona fizyczna.

  • Ochrona osobista - Polegająca na ochronie osoby, której zagrażają czynniki zewnętrzne na utratę zdrowia lub życia.
  • Konwój - Jeśli chcesz przewieźć swój cenny ładunek z punktu A do punktu B, powinieneś wybrać tę opcję. (Możesz spać spokojnie, gdy twój ładunek z nami jedzie).
  • Ochrona mienia - Kiedy twoja firma lub twój dom jest narażony na kradzież, my czuwamy, aby nic złego nie stało się twojej posesji. Montując nasze systemy, będziesz od razu ostrzegany.
  • Ochrona imprez masowych - Planujesz jakąś imprezę albo większe zgromadzenie? Dobrze trafiłeś, dzięki naszym wyszkolonym ochroniarzom zapewniamy bezpieczeństwo i udaną imprezę. 

Ochrona techniczno-cybernetyczna.

  • Montaż kamer - Zapewniamy, że z naszymi kamerami nic i nikt nie umknie naszym oczom. Dział odpowiadający za montaż, rozplanuję zamieszczenie kamer tak, abyś czuł się zawsze bezpiecznie.
  • Montaż drzwi i rolet antywłamaniowych - Bazujemy na sprawdzonych markach i firmach, dlatego nasze drzwi i rolety są nie do ruszenia, a to wszystko za sprawą odpowiednio dobranego materiału i nowoczesnego zamka.
  • Montaż czujników ruchu i alarmu - Czy właśnie twoja posesja jest często użytkowana przez gości? Czy chcesz, aby ktoś niepowołany nie dostał się do pokoju obok? Dobrze trafiłeś, z naszymi czujnikami ruchu będzie to niemożliwe, a gdy już czujnik wykryje ruch osób niepowołanych donośny dźwięk alarmu wypłoszy nieproszonych gości.
  • Bezpieczeństwo w sieci - Możemy zaoferować cały pakiet programów oraz pomoc naszych sprawnych informatyków. Już nigdy nie będziesz bał się o włamanie do twojej sieci i wyciąganiu danych, czy też kradzieży pieniędzy z kont bankowych.

Szkolenia.

  • Kurs Samoobrony - Uczymy innych jak poradzić sobie w trudnej sytuacji, gdzie niestety trzeba wejść w interakcje z napastnikiem. Nasz kurs będzie prowadzony pod nadzorem świetnie wyszkolonych instruktorów, po zdanym kursie otrzymasz dyplom świadczący o tym, że nabyłeś wystarczająco wiedzy.
  • Psi instruktor - Jeśli posiadasz psa, którego chciałbyś wyszkolić, aby mógł obronić Ciebie i twój dom, dobrze trafiłeś. Jedyne wymagania to książeczka zdrowia i nie więcej niż 8 miesiąc życia psiaka.
  • Jazda w sytuacji zagrożenia życia - Kiedy twój napastnik ma zamiar zrobić Ci krzywdę, mimo iż jesteś w aucie, powinieneś jak najszybciej nauczyć się jazdy podczas zagrożenia twojego życia. Oferujemy własne pojazdy, plac manewrowy i instruktorów, którzy krok po kroku wskażą tobie co robić.

Kontakt:

Spoiler

Numer telefonu: 656350

e-mail: [email protected]

OOC:

Spoiler

Cześć!

Może zainteresowałem Cię moim spostrzeżeniem na świat ochroniarski i chciałbyś dowiedzieć się więcej, jak zamierzam odgrywać pewne kwestie szkoleń, czy ochrony sieci, wystarczy, że dołączysz do biznesu, a ja już pokieruję cię tak, aby twoje odgrywanie wyglądało naprawdę dobrze, a twoja gra nie wynikałaby tylko chodzeniem z imprezy do imprezy w celu jej ochrony.

Troszkę o biznesie i o mnie. Chciałbym założyć biznes ochrony, ponieważ na samym serwerze brakuję jej, a jeśli jest to mało aktywna lub już zarezerwowana dla kogoś. Nowa firma to światło na przetargi, gdzie inna konkurencja musi podejmować rękawice podczas zmiany cennika, czy wprowadzenia czegoś nowego do świata gry, dlatego też chciałbym wprowadzić kreatywniejszą grę tego biznesu. Sam doświadczyłem nie raz, jak prowadziłem klub, że ochrona, która miała się zjawić na imprezie się nie zjawiła, a pieniądze poszły na konto właściciela grupy, tu mam pomysł, aby wprowadzić umawianie się z 5-dniowym wyprzedzeniem, bo to gracze muszą mieć czas na grę ochroniarską, a jeśli tego czasu nie ma, wszystko może spalić na panewce. Mam już w głowie nawiązywanie interakcji z LSPD, LSMC, aby pewne kursy odbywały się z pomocą tych frakcji, jedynie będzie to zależało od chęci liderów i ich pracowników.

Mam nadzieje, że dostanę zielone światło i spotkamy się w gierce, a ja będę mógł kreatywnie pograć i nawiązywać interakcje z poszczególnymi osobami, oraz wielkie dzięki, że dotrwałeś do samego końca i przeczytałeś moje spostrzeżenia na grę takiej firmy.

(ps. Mogę zmienić swoje miejsce na biuro, jeśli będzie wymagane)

 

Edytowane przez Focusowsky
Bartas, Elliot, Vitolo i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin