Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[19.09.2021] Pobicie ze skutkiem śmiertelnym.


Sidneyo

Rekomendowane odpowiedzi

**Chwilę przed północą 19.09.2021 na Grove Street usłyszeć można było krzyki. Jak dotąd niezidentyfikowany mężczyzna w czerwonej bluzie i kominiarce wszedł na Grove Street i czaił się za okolicznym murkiem podglądając stojącą grupkę członków lokalnego gangu. Gdy został zauważony przez grupkę kilku chłopaków od razu podeszło do niego i wepchnęli go w przestrzeń za domkami. Po chwili od tego momentu usłyszeć można było krzyki, najpewniej faceta złapanego przez członków gangu. Po zorientowaniu się, że pobita przez nich osoba nie żyje został on wywieziony przez nich pod jedno z ujść kanałów burzowych gdzie pod osłoną nocy został on wrzucony do wody.**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Ja tylko tak dopowiem, że od jutra 21.09.2021 mnie nie ma do pierwszego października i nie będę miał jak odpisywać na przestępstwo także nie wkurwiajcie się na to, że olewam czy coś bo ja po prostu fizycznie nie mam jak tego zrobić, odpisze najwyżej na pytania po powrocie))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin