Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Skarga/ "Diego Salazar" Ave


AvE

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, Ave napisał:

w waszej aplikacji widzę tylko zdjęcie clubhouse, możne i byliście, ale wasi sojusznicy już dopiero szukają miejsca na clubhouse co wynika z ich aplikacji ale to nie jest temat skargi. I nie mój drogi nie spłakałem się o kose tylko o chujowe odegranie a raczej jego brak. Moja postać chciała zagrać IC, jakoś rozkręcić ten "konflikt" ustawić sie po 20 ale lepiej walnać LPM i wbić kose w biały dzień niż lepiej wyjaśniać takie rzeczy w jakimś zaułku i nie w biały dzień 🙂

Jest start serwera a pieprzysz coś o szukaniu clubhouse którego na początku raczej nikt nie będzie miał. Rownie dobrze mogą grać fabularnie ze spłonął im klub etc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Rzadki napisał:

Ogólnie jeżeli mogę wyrazić tutaj swoje zdanie to skrypt automatycznie odgrywa wyciąganie broni nad nickiem postaci. Z drugiej strony w GTA V elegancko jest widać jak ktoś wyciąga broń. Nie widzę sensu ponownego odgrywania wyciągania broni.

 

//Edit:

Tym bardziej, że zazwyczaj taki wykonywany atak jest akcją dynamiczną.

Masz racje, skrypt bardzo ładnie opisuje wyciąganie noża, chyba że schowasz go znów pod TAB i wyciągniesz go ponownie tak jak w tym przypadku.

Wiki lubi to

FygPhax.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pbgzero napisał:
3 minuty temu, Jaro napisał:

Powiem tak, pierwszy opiekun organizacji miał plan że od początku  wszyscy mają byś mali i świeże organizacje. Ale wy teraz jesteście długo w napleto. Dobrzee 😄 
Dostosowałem się a że jesteśmy przyjezdni, to inna sprawa. A jak chcecie tak sie bawić okey. Widzimy sie IC

Na chuj się tutaj udzielasz skoro nie wnosisz do skargi nic konkretnego? 

ty też nie 🙂

Wiki lubi to

FygPhax.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, vinsu napisał:

 

Więc czemu napisałeś cały background fabularny swojej organizacji, jeśli wszystkie org powstały z dniem startu? Skończcie pisać bo się błaźnicie tymi argumentami xD

Bo mieliśmy od zera zaczynać, zero motocykli itp. Takie było rok temu założenie po rozpadzie powstajemy w paleto. Wiec ja nie rozumiem twojej logiki, może jak by sie przeczytało to wtedy się czepiaj. ❤️

Wiki lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Jaro napisał:

Bo mieliśmy od zera zaczynać, zero motocykli itp. Takie było rok temu założenie po rozpadzie powstajemy w paleto. Wiec ja nie rozumiem twojej logiki, może jak by sie przeczytało to wtedy się czepiaj. ❤️

Prawo nie działa wstecz, przecież start był 3 dni temu a nie rok temu a regulamin i zasady spisane w tym roku w maju, co to w ogóle za argument XDDDDDD

wojtek lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście stał się pogrom i apokalipsa, dostałeś kosę, nie trzeba odgrywać tego, że wyciąga, bo automatycznie skrypt to robi - miał czekać aż napiszesz pierwszy /me wpierdala kose w żebra i co? Napisałbyś /do udało się? Wjebałbyś tak samo szybko jak i on. Zamiast płakać to byś poszukał zemsty IC. Dla mnie to tyle, dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wszystko zostało powiedziane, chce usłyszeć tylko czy według administracji i opiekuna jest to poprawne "odegranie" jeśli tak to kontynuuje wątek dalej, jesli nie akcja cofnięta. Myśle że na tym można zakończyć i czekam na werdykt.

//EDIT 'W temacie ze skargą mogą wypowiadać się jedynie osoby mające jakieś informacje na temat oskarżenia - posty niewnoszące nic do tematu będą odpowiednio karane;
Kłótnie/wyzwiska w temacie będą karane;''

Edytowane przez Ave
Wiki, SmokeWeed i Jaro lubią to

FygPhax.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako osoba, która jest oskarżona totalnie bezpodstawnie muszę przystąpić do obrony mojego dobrego imienia. Niestety drogi kolego, akcja była odegrana poprawnie - GTA V daje dużo możliwości, synchronizacja jest całkiem niezła i doskonale na czacie widać że kosa została zaprezentowana w całej ozdobie Twojej postaci. Nie mamy 2008 r. żeby napierdalać się na /me i /do bo to straciło już swój smak i klimat. Według mnie sprawa jest prosta, wolałeś napisać skargę niż wykorzystać relatywnie fajny pretekst do stworzenia fajnego wątku fabularnego naszych postaci/organizacji, co również po całej akcji napisałem Ci na czacie, ale wolałeś zlać moją dobrą radę. Ponadto nie odpowiadało Ci to jak akcja się potoczyła, więc z dobrej woli zaproponowałem rozegranie jej jeszcze raz, mimo że uważam że to mija się celem, ale jak widać chciałem wyciągnąć rękę ku grze In Character. Myślę że temat jest prosty i nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem tylko grać In Character i cieszyć się że mamy możliwość kreowania gierki, nie ważne czy jest przychylna naszej postaci czy nie - zawsze szala może się przechylić na jedną stronę, raz ja wyrwę kosę, raz Ty. 

 

Dodatkowo pragnę nadmienić że nie latam bez byle pretekstu po mieście i nie wlepiam kosy byle komu, bo nie jestem na serwerze DM, więc jeden z komentarzy gdzieś powyżej jest totalnie z dupy. Twórzmy klimat, niech raz ktoś przegra, raz ktoś wygra, ale żebyśmy łapali z tego fun, a nie odbierali wszystko jako atak. 😉 "Koleżka" In Character, z którym dzisiaj też musiałem wyjaśnić jedną sprawę nie czuł się urażony że dostał kosę, tylko normalnie grał - także bierz z niego przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem zdanie każdej ze stron i dochodzę do wniosku, że generalnie nic się nie stało. Musicie wrzucić trochę na luz i pamiętać, że to mimo wszystko gra komputerowa i nie ma sensu szukać dziury w całym.

 

//oskarżony dodatkowo wrzucił temat w przestępstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin