Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

THE VIPERS SQUAD


Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Szafa12 napisał:

Nigdzie nie wspomniałem, że chodzi mi o eleskę z resztą wystarczy dokładnie poszperać, a sami znajdziecie podobne aplikacje na innych serwisach które są dość podobne do waszej. Kończąc te wywody bo nie chcę mi się rozpisywać nie widzę tutaj żadnej organizacji paramilitarnej poza biednymi White Trashowcami, a do samych Oath Keepers wam daleko na ten moment. Czekam jak dalej się to rozwinie.

Secundo z tego co wywnioskowałem gracie Południowych konserwatystów, a napadacie na jakieś farmy w celu pozyskania pól xD Kupy się to kompletnie nie trzyma, nie wspominając już o tym, że chcecie gotować metę jako wiadomo kto. Chyba wam się te "Konserwatywne Prawa Południa" (W ogóle nic takiego nie istnieje ale mniejsza) pomyliły z prawami rewolucjonistów Che Guevary. Podrzucie link do tego co graliście dwa lata temu, z miłą chęcią zobaczę.

Nie wiem, jak możesz nas porównywać do paramilitarki liczącej ponad 30 tysięcy osób.  White trashowcy radykalizują się od kilku pokoleń, co więcej - są raczej mieszaniną osób o powierzchownych poglądach, a nie bandą idealistów pamiętających czasy Nowego Orleanu.  Nie będziemy robić jebanego Arkansas na terenie Zachodniego Wybrzeża, gdzie progresywny pogląd spiera się z ograniczoną biedotą.  Z tego co mogłeś zarazem wywnioskować, to  konserwatyzm przewija się w południowych stanach do dnia dzisiejszego.  Jeśli tak Cię to boli, mogę zmienić format tematu i jeszcze precyzyjniej nakreślić, że  podstawę tu  stanowi sytuacja ekonomiczna, a nie ideały, które schodzą na dalszy tor.  Wysłałem discord, zaraz też wysyłam ss'y z tamtego projektu. 

 

Edytowane przez Austin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Austin. napisał:

Nie wiem, jak możesz nas porównywać do paramilitarki liczącej ponad 30 tysięcy osób.  White trashowcy radykalizują się od kilku pokoleń, co więcej - są raczej mieszaniną osób o powierzchownych poglądach, a nie bandą idealistów pamiętających czasy Nowego Orleanu.  Nie będziemy robić jebanego Arkansas na terenie Zachodniego Wybrzeża, gdzie progresywny pogląd spiera się z ograniczoną biedotą. 

Nie trzeba patrzeć na liczbę osób, wystarczy dobrze prowadzić grę pod klimat danej organizacji na której się wzorujecie - Dobrym przykładem są kluby motocyklowe które rzeczywistości liczą kupę osób w swoich szeregach, a przeważnie na serwerach rp w takowej org gra po kilka osób. To zdecydujcie się czy gracie White Trashowców którzy wzorują się na doktrynie konserwatyzmu czy są liberałami którymi jak sami wspominacie w swojej aplikacji gardzicie. Z resztą White Trashowcy nie radykalizują się bo to nie jest  żadna ideologia tylko wymysł 21 wieku określająca białych ludzi usytuowanych najniżej w hierarchii klas społecznych więc ich poglądy są różne, ale jak sami napisaliście wasze postacie swoje poglądy odnoszą do typowego Południowego Konserwatyzmu. Cyt. "odnoszące się do starych konserwatywnych praw z południa". Czyli pewnie do "Deo Vindice" ; ) 

Określcie co gracie bo na ten moment wychodzi masło maślane. A z mojej strony życzę tylko powodzenia w dalszej grze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szafa12 napisał:

Nie trzeba patrzeć na liczbę osób, wystarczy dobrze prowadzić grę pod klimat danej organizacji na której się wzorujecie - Dobrym przykładem są kluby motocyklowe które rzeczywistości liczą kupę osób w swoich szeregach, a przeważnie na serwerach rp w takowej org gra po kilka osób. To zdecydujcie się czy gracie White Trashowców którzy wzorują się na doktrynie konserwatyzmu czy są liberałami którymi jak sami wspominacie w swojej aplikacji gardzicie. Z resztą White Trashowcy nie radykalizują się bo to nie jest  żadna ideologia tylko wymysł 21 wieku określająca białych ludzi usytuowanych najniżej w hierarchii klas społecznych więc ich poglądy są różne, ale jak sami napisaliście wasze postacie swoje poglądy odnoszą do typowego Południowego Konserwatyzmu. Cyt. "odnoszące się do starych konserwatywnych praw z południa". Czyli pewnie do "Deo Vindice" ; ) 

Określcie co gracie bo na ten moment wychodzi masło maślane. A z mojej strony życzę tylko powodzenia w dalszej grze.

 

 

White trashowcy to ludzie różnego pochodzenia o różniących się od siebie poglądach.   Problemem nie są same zmiany, a ludzie nie potrafiący się w nich odnaleźć.   Tu ponownie wracam do konwersji czy to kulturowych, czy ideologicznych - nie działają.  Osiedlanie i solidaryzowanie się przez tych ludzi, tworzenie własnych osiedli, potem wychowywanie ich dzieci w podobnym środowisku.  Przez większość tych aspektów przewija się brak interwencji państwa w akompaniamencie zbiorów, często irracjonalnych poglądów, pozbawionych sensu bądź nie pasujących do obecnej rzeczywistości.  Ponownie problemy natury ekonomicznej i pogłębiający się dystans.  Postaram się doprecyzować to i określić, że poglądy nie są przecież jednolite.   Co do Oath Keepers:  Może w przyszłości, póki co nie chcemy wychodzić z ram biedoty(bo jak niejednokrotnie podkreśliłem często ideologia brutalnie ulega potrzebom finansowym).  Nasza organizacja raczej będzie się radykalizować wraz z rozwojem gry, bo chaos nierzadko doprowadza do rozwoju.  Dodatkowo same osiedla, domy mobilne i zalążki tych pojęć ukształtowały się już w czasach wielkiego kryzysu. 

 

Edit: Źle się określiłem.  Chodziło mi głównie o białych ludzi z różnych, najczęściej mocno dysfunkcyjnych sfer.  Jeśli chodzi o wynajem przyczep, to ich właściciele żyją dzięki temu i na tym bazowała główna narracja naszej organizacji z SAMP(gdzie barakowozy posiadał niejaki Dickens, a my je tylko wynajmowaliśmy).  Niejasność w naszych dyskusjach głównie wynika z niejednolitej grupy, o której cały czas wspominam.   Jeśli natomiast chodzi o te idee ,,z południa", no to tutaj w moim odczuciu wchodzi ponownie ekonomia. Tradycjonalizm,  farmy i niewielkie przedsiębiorstwa przekazywane z pokolenia na pokolenie czy właśnie upadające biznesy, które zmian dziejowych nie przetrwały i pilnowanie, wyznawanie wręcz praw do własności prywatnej.  Z tego co się orientuję, to wiele tych tematów do dziś jest przedmiotem sporu, a leseferyzm nierzadko bił się z prawem człowieka.  Dzięki za dyskusję. 

Edytowane przez Austin.
Morderczy i SDS lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.10.2021 o 03:27, Austin. napisał:

White trashowcy to ludzie różnego pochodzenia o różniących się od siebie poglądach.   Problemem nie są same zmiany, a ludzie nie potrafiący się w nich odnaleźć.   Tu ponownie wracam do konwersji czy to kulturowych, czy ideologicznych - nie działają.  Osiedlanie i solidaryzowanie się przez tych ludzi, tworzenie własnych osiedli, potem wychowywanie ich dzieci w podobnym środowisku.  Przez większość tych aspektów przewija się brak interwencji państwa w akompaniamencie zbiorów, często irracjonalnych poglądów, pozbawionych sensu bądź nie pasujących do obecnej rzeczywistości.  Ponownie problemy natury ekonomicznej i pogłębiający się dystans. 

No tak jak wspomniałem wyżej. Cyt "Z resztą White Trashowcy nie radykalizują się bo to nie jest żadna ideologia tylko wymysł określająca białych ludzi usytuowanych najniżej w hierarchii klas społecznych".

Nie zgodzę się tylko z tym, że są różnorakiego pochodzenia - Ten przydomek cechuje głównie białych Południowców jak sama nazwa mówi z resztą. Nikt nie tworzy własnych osiedli tylko zamieszkują głównie parkingu barakowozów gdzie wynajmują lub mają na stałe swoją przyczepę, kolejnym aliasem jest nazywanie biednych rodzin w których jest wiele potomstwa lecz dominuje ogromna bieda. Polecam książkę "Niepoprawna politycznie historia Stanów Zjednoczonych" tam wszystko jest ładnie pięknie wytłumaczone co i jak z tego co pamiętam.

Nie zaśmiecam dalej tematu i życzę powodzenia.

Edytowane przez Szafa12
Torrenship lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem po co piszecie na forum, rozumiem że lubisz @Szafa12 chyba być w centrum uwagi aby pisać to publicznie, zamiast po prostu podyskutować na Discord. Ale piszecie jakieś zbędne tematy i zaśmiecacie temat, skontaktujcie się poprzez jak mówiłem discord i tam se gadajcie. Temat na forum jest raczej do opublikowania jakiś materiałów pokazujących ich rozgrywkę, a nie dyskusji.

Edytowane przez kaxo
otf i SDS lubią to

“Music is the strongest form of magic.”
― Marilyn Manson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin