Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Szymon] Sqbiq


Kbvcpr

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/5336-sqbiq/?tab=node_vrp_VibeProfileTab

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Rebecca Warren
Rodzaj kary: Blokada postaci
Powód nałożenia kary: Nijaczenie postaci. Strażak w BCFD kolejno dołączenie w szeregi SASP jako kadet.
Członek ekipy nakładający karę: Szymon
Wyjaśnienie sytuacji: Hej, przychodzę z wyjaśnieniem sytuacji która raczej mieć miejsca nie powinna. Ponieważ ostatnio upadło BCFD przez co moja postać była bezrobotna, więc po tym wstąpiła do szeregów San Andreas State Parks lecz nie na stopień zwykłego Rangera a do jednostki Lifeguard gdzie byłoby to kontynuacją postaci przez to że wcześniej w BCFD była strażakiem który też musiał posiadać wiedzę medyczną oraz nie raz działał jako ratownik medyczny podczas akcji. Podobnym przykładem postaci takiej w SASP jest Paul Anderson. Postać Jakub15 która była w LSFD jako strażak ze szkoleniem medycznym tak samo jak Rebecca i też działa w jednostce Lifeguard. Wszystko też było dyskutowane z Jesusem o jednostce że będę działać pod takową jednostką, dlatego myślę że kara została nadana niesłusznie.
Ewentualne screeny/świadkowie: -

Kogut, wlk i MatSok lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Jako, że ta apelacja dotyczy nowego członka mojego projektu to chciałbym nasunąć nadającemu karę kilka faktów, o których mógł po prostu nie wiedzieć nakładając ją (w sumie mógł zapytać, tak po ludzku).

Zebrałem wyjaśnienia od samego poszkodowanego, od Jego byłego lidera (BCFD) Obanona, od jego znajomych/osób które miały okazję z tym graczem grać oraz od LSFD (które miało z BCFD jakieś wewnętrzne potyczki) oraz jego przełożonego InGame w SASP (który zatwierdził jego aplikację, a który też jest na innej postaci kapitanem w LSFD). Poczuwam się więc do odpowiedzialności stanięcia w obronie tego gracza (choć to nowy gracz u nas), ale podpierając to poniższymi argumentami:


- postać Rebecca Warren grając w BCFD była na stanowisku Enginer (cytat od lidera BCFD: "Engineer nie różni się za dużo od zwykłego FF, tylko ma więcej obowiązków. Ale kadrą dowódczą bym tego nie nazwał"), nigdzie indziej wcześniej ta postać nie grała.
- po rezygnacji BCFD (czy usunięciu nie wiem co tam się podziało), Rebecca Warren IC stała się bezrobotną, więc złożyła aplikację do jednostki Lifeguard, którą otworzyliśmy tydzień temu- w aplikacji zaznaczyła swoje doświadczenie- dlatego została przyjęta (do LG przyjmujemy tylko ludzi z FD lub takich, którzy grają na drugich postaciach w FD, bo potrzebujemy ludzi, którzy potrafią zajebiście zagrać pierwszą pomoc do czasu przyjazdu RA/AIR a jednocześnie ogarną temat oficera pokoju. dodatkowo Lifeguard ma dostęp do śmigłowca i pontonu),
- wg wytycznych z realnego kalifornijskiego State Parks (na którym się wzorujemy) z otwartymi ramionami wita się osoby z innych departamentów, które posiadają doświadczenie medyczne i inne- muszą jedynie ukończyć szkolenie agencyjne (SASPowskie) + zacząć naukę i przygotowania do pełnienia funkcji Peace Officera- dlatego postać Rebecca Warren miała rangę: kadet (nie rozdzielałem w panelu na "kadet ranger, kadet maintenance, kadet lifeguard" bo kadet to kadet- okres szkoleniowy (bez akcesoriów)- trwa w zależności od pojęcia wiedzy i wykazania jej w praktyce- kilka dni, tydzień.

Edytowane przez Jesus
przepraszam, mylę ciągle BCSO z BCFD- sory gapis
Spectre, wlk, Gapis i 4 innych lubią to

6_1_140_kdxrp.png.41b170337ca912794a5622

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin