Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[30.09.2021] Ava Velerez - "I <3 u" (i love you)


le dechet

Rekomendowane odpowiedzi

**Zgodnie z zapowiedziami wokalistki wraz z opublikowanym timerem na jej profilu Lifeinvader, odliczającym do premiery, ukazał się pierwszy Sinigel Avy w pełni stworzony przez dziewczynę. Za pomoc w realizowaniu projektu, odpowiada zespół HYPER, który ciężko pracował aby dzieło Velerez, mogło ujrzeć światło dzienne. Piosenka jest w studyjnej jakości, co słychać przy pierwszym odtworzeniu. To jest właśnie główna i znacząca zmiana od poprzednich tworów wokalistki. Całość zostało nakręcone w nowym studio zakupionym przez dziewczynę. W tle widać, znaną zagrywkę w publikowanych utworach Velerez, czy też HYPER. Czyli mini-teledysku, będącym jedynie backgroundem dla głównej okładki Singla.
Utwór również, poza V-tubem został udostępniony na popularnych portalach stream'ingowych, gdzie można widzieć profile wokalistki wraz z jej dziełem, włącznie z poprzednimi dwoma coverami. Tekst "I love you", można odnaleźć na GENIUS oraz Musixmath. Cały tekst został napisany, tylko i wyłącznie przez Ave, mówi przede wszystkim o jej miłosnych rozterkach o uczuciach, które nią targają ze względu na pojawienie się od kilku lat pewnej osoby, która okazuje się bardzo ważna dla autorki. Mowa jest również o trudnym wyborze, jakim jest oddanie się w pełni komponowaniu muzyki, czy też mniej ryzykowne zakończenie studiów na ULSA i znalezieniu pewnej pracy. I love you, nie miało się pojawić, ze względu właśnie na drugi wybór, jaki miała podjąć Ava. Jednak
całokształt się ukazał, więc każdy może samemu odpowiedzieć na to pytanie w sprawie owej decyzji.**

 

I_3_U_1.png

 

 

 

unnamed.png                                                                                       Genius-logo.png

Tekst:

Spoiler

[Verse 1]
Cokolwiek mi mówiłeś
Przechodziło przez tę cholerną szybę
Próbowaliśmy rozbić ją, uczuciami
Nie zawiedź teraz mnie, ja tego nie zrobię.

[Verse 2]
Dostawałam więcej niż myślisz,
Nie wiem czy to co pokazujesz to...
To jest to co myślisz.

[Hook]
Ale czy na długo będziesz oddychał świeżym powietrzem?

[Pre-Chorus]
Wszystko co robiłeś
Jak mogę teraz o tym zapomnieć i żyć z tobą spokojnie?
Skoro wiem, że oni się na mnie patrzą jak na wariatkę.
Powiedz mi proszę co mam zrobić teraz.

[Chorus]
Kroczę na skraju jutra.
Czasem już mam dość tego miejsca.
I tego jak żyję jak cierpię

[Verse 3]
Nie każcie mi, wybierać teraz
Bo najbliższe dni wyjawią tę prawdę
To czy poświęcę się temu w pełni
Odpowiedzą mi moje jaśniejące gwiazdy

[Hook 2]
Jednak moje serce ciągle ma mętlik w swojej głowie
Co powinnam zrobić, co będzie dla mnie dobre?

[Chorus]
Kroczę na skraju jutra.
Czasem już mam dość tego miejsca.
I tego jak żyję jak, cierpię
Tego jak żyję, jak cierpię!

[Bridge]
Bo nawet moje rozdarcie, ma swoje dwie strony
Tu chodzi o miłość, tam chodzi o przyszłość
Sztuką nie jest wybrać, a wybrać dobrze
Dla mnie muzyka to coś więcej niż sztuka
To mój stan, stan skupienia.

[Outro]
Jak długo będziesz oddychał świeżym powietrzem?
Powiedz mi proszę jak długo będziesz oddychał świeżym powietrzem.
Zdala od tamtego smrodu.

 

Promocja:

**Zapowiedź jak i utwór opublikowany na wszelakich portalach społecznościowych wokalistki i grupy HYPER za pomocą postów i stworzonych wydarzeń, wraz z ustaloną i udostępnioną premierą na V-tube. Wzmianka o Velerez oraz jej singlu w artykule Celebrity Preview. Wspomienie o owym utworze który będzie wchodził w najnowsze EP, które jest tworzone ze współpracą z wytwórnią RiotNation**

Spoiler

unknown.pngunknown.png

unknown.png

 

 

Spoiler

Dane i Numer konta postaci:
Ava Velerez - 7319640193

 

Edytowane przez Valentyna

image0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin