Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Edwin] Rustler


Rustler

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/3854-rustler/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Norbert Sviridov
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada
Powód nałożenia kary:  Gangsterka po cywilu. Wykonujesz akt zemsty z broni palnej nie mając pod sobą panelu organizacji przestępczej. Łamanie publikacji.
Członek ekipy nakładający karę: Edwin 
Wyjaśnienie sytuacji: 

Przyjechaliśmy ze znajomym na parking Vespucci, chwile postaliśmy - następnie chciałem się obrócić samochodem, aby zaprkować, gdy to już zrobiłem, obok stała grupa osób, jeden mężczyzna i dwie kobiety. Wjeżdżając obok nich zaczęły się prowokację z ich strony, głupie dogadywanie o parkowaniu i reszta niemiłych komentarzy, powiedziałem mu, że za chwile się przesiądzie na wózek, padło jeszcze kilka słów od nich więc odegrałem, że podchodzę do tyłu jego samochodu, wyciągam z kieszeni telefon i cykam fote rejestracji oraz mężczyzny. Po czym po prostu odjechaliśmy, pojechaliśmy pod dom - zmieniliśmy auto i kręciliśmy się po centrum. Zobaczyliśmy, że oni wyjeżdżają więc podjechaliśmy pod ich auto drugim samochodem, pojeździliśmy troche w kółko na centrum po czym oni zaczeli jechać za nami (te trzy osoby) - zacząłem jechać na autostrade, następnie na parking totalnie przy wyjeździe z miasta (prawie przy wyjeździe, ale na pewno nie było to centrum), wjechaliśmy na parking, byliśmy obróceni - że ich samochód był za nami, następnie zobaczyliśmy - że gość wyciągnął broń, po prostu zaczął ją mieć przy kierownicy, więc odjechaliśmy trochę do tyłu i zaczęliśmy strzelać po kierowcy czyli po gościu z gnatem ze względu na obawę, że to on zacznie strzelać do nas pierwszy i od razu jak zaczeliśmy strzelać gaz w podłoge aby uciec jak najszybciej nie patrząc czy dostaną BW czy też nie dlatego też nie wszystkie osoby u nich w pojeździe BW otrzymały, bo jak odjeżdzaliśmy, to dostawaliśmy jeszcze pociski po karoserii, ale mało nas to interesowało, czy ktoś tam BW wyrwał, czy też nie wyrwał nie mieliśmy na celu rozwalić ich jak najmocniej.

 

Minęło sporo czasu, na pewno z pół godziny jak nie więcej, gdy jechaliśmy kupić jakieś ubrania do sklepu z odzieżą, nagle na /b napisał do nas Anti, co to za strzelanie - więc odpowiedzieliśmy jakie strzelanie bo totalnie nie spodziewaliśmy się o co chodzi po takim razie - zatrzymaliśmy się i wyszła sytuacja o tą akcje, więc wyjaśniliśmy wszystko Antiemu, po czym stwierdził, że zaatakowaliśmy agenta federalnego, więc jasno odpisaliśmy, że nie wiedzieliśmy, że to agent - co nie zmienia faktu, że to nic nie zmienia. Na chłopski rozum, nie zmienia to faktu, to była czysta akcja In Character, która zaczęła się od prowokacji z drugiej strony, tzn. "agenta federalnego".

 

Moja postać dość mocno jest związana z organizacjami przestępczymi, od samego początku jej stworzenia wcześniej nawet budowaliśmy taką grupę, jest gdzieś nawet nasza aplikacja w archiwum grup przestępczych. Dodatkowo jako tako gangsterka po cywilu to nie była, jasno można to stwierdzić po fakcie, że to nie my zaczeliśmy prowokować drugą strone, a po prostu przyjechaliśmy do centrum miasta, tak o. Tym samym nie mieliśmy zamiaru strzelać, natomiast wspaniały "agent federalny" przyjechał za nami na parking po za centrum a następnie wyciągnął broń - więc jasno stwierdziliśmy, że co jest nie halo i zaczęliśmy po prostu odpierać go.

 

 

EDIT:// (FILMIK)

Filmik, który jest wrzucony przez niby Pana poszkodowanego jest ucięty! Nie ma tam całej akcji a dlaczego? Ponieważ jakby wrzucił cały filmik bo by było jasne, że to on dojechał za nami na parking stał i wyciągnął broń, którą miał na kierownicy!

 

Screen z ich "filmiku":

image.png.b2a7431cf5658c636ca8ac4db5eb49e1.png

 

(Poniżej słabo widoczne, ale na filmiku widać to lepiej, że gość dopiero co ma broń wyciągnięta)

image.png.258b511fcb8b74eb08bd4c8caad9aa8d.png

 

image.png.1349ce6b608a79fc5597cc5aafabf015.png

 

Dodatkowo Pani pracuje w komisie, a później jeździ ze znajomymi prowokuje i latają z gnatami.

unknown.png

 


Ewentualne screeny/świadkowie: https://forum.v-rp.pl/profile/2494-PolishDywan/

Edytowane przez Rustler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się wypowiadał za bardzo bo cały materiał wrzuciliśmy osobom zajmującym się rozgrywką. Dużo osób zna Was z tego że dokunejecie celowych prowokacji i bawicie się w need for speeda. Wbijacie co jakiś czas stricte po to żeby coś odwalić. Nie trzeba zadać sobie dużo trudu żeby to sprawdzić, wystarczy sprawdzić Wasze logi. Uważam że jak bardzo nie próbował byś udawać mądrego to wina jest ewidentna na pierwszy rzut oka. Aczkolwiek życzę powodzenia. Gdyby udało się wyeliminować większą liczbę tego typu graczy vibe zdecydowanie by na tym nie stracił. 10 minut później dmiliscie już na Vespucci, również strzelaliście. Próbujecie zasłonić się udawaną logiką.

 

PS. Nie nosimy przy sobie broni bez powodu, co członkowie ekipy również mogą sprawdzić. A uwaga o kiepskiej jeździe po zrobieniu pięciu bączków po przeszkodach odgradzający miejsca nie wymaga komentarza. 

Edytowane przez foe400
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wasza cała gra została przejrzana, jak to czytam to nie wiem co myśleć.
image.png.013bd9297a8ed120f6f6f50a8a1bc2a1.png

Gangsterka bo typ Cię poprawił, musisz grać postać która bardzo mocno przeżywa jakąkolwiek krytykę.

2. Przebieg całej akcji opiera się na tym że robicie shootout na osobach których w ogóle nie znacie, nie macie kompletnego pojęcia na co się rwiecie za /upomnienie/ błagam Cię.
3. Piszecie że gość wyciągnął broń i do was celował, co nawet nie miało miejsca, sama broń która /się ukazuje/ może być kwestią buga albo tego że trzymana była broń w ręce w trakcie wsiadania, uh.
4. Kolejna apelacja która jest na zasadzie /postaci która była w org przestępczej/ jeśli Twoja organizacja się rozpadła i chcesz coś dalej to są opcje: Freelancer albo nowa organizacja ewentualnie niech Opiekunowie poprawią mnie, sama publikacja nie pozwala Ci ze względu na /przeszłość/ dokonywać burdelu i takiej słabej gry, bo naprawdę nie było to na jakimś poziomie. 
image.png.40796ffdf6d7f92af414b46a20ae96e2.png

5. Eh xD kłamstwo które udowadnia filmik i jeszcze ukazuje jak kłamiesz. 

 

6. Jak to przeczytałem to ode chciało mi się gadać. No sami sprowokowaliście akcje i zrobiliście dla mnie syfny dm wskazuje na to godzina i z samym filmikiem oraz logami niżej. Super gra.


unknown.png

 

Wraz z @MyNick po rozpatrzeniu sprawy, odrzucamy to.

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin