Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga] Los Santos Police Departament


Satan666
Wiadomość dodana przez King Mess,

Dodam tylko od siebie jako opiekun strefy przestępczej. Nie chcę w przyszłości widzieć skarg na frakcje ooc, z powodu czystej gry In Character.
https://imgur.com/l0NYGJT
Mordując na widoku nieoznakowanego cruisera zastępce szeryfa sami nakładacie na siebie największe konsekwencje w postaci nałożenia statusu, inwigilacji i ciągłego patrolowania Waszej okolicy. 
Nauczcie się również traktować frakcje porządkowe z szacunkiem, które nie są polską formą departamentu tylko mocno zorganizowaną i profesjonalną grupą. Gangsterzy z reguły wypowiadają się zdawkowo lub z udawanym szacunkiem w stronę oficerów, właśnie po to żeby uniknąć jakichkolwiek kłopotów. Jeśli mam broń za paskiem jako bandyta to oczywiste jest, że robię wszystko, żeby jak najbardziej ugodowo podejść do sytuacji.

Nazywanie funkcjonariusz rasistowskim dupkiem wcale nie poprawia sytuacji jak widać na załączonym obrazku.
unknown.png

A Most Wanted Players 13 niech przestanie się sugerować słowami piosenki 003 - Dlaczego? Której tekst brzmi :

Skarga prawidłowo odrzucona przez Szymona.

 

Cytat

Będę bił, oczy podbijał, będę gwałcił i zabijał. Ale za to będę na spokojnie ludzi mijał.

Idąc ulicą, ludzie prawie zawsze mnie wkurwiają.
Ja na nich sram, ale oni również na mnie srają.
Posłuchajcie, święty spokój mi dajcie.
I na nerwach mi nie grajcie.
(Co się patrzysz palancie?)
Mój widok, w Twoich oczach jest tak bardzo niedorzeczny?
Jestem niebezpieczny jak margines społeczny?
Myślisz, że wydałem sam na siebie wyrok ostateczny?




 

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, Satan666 napisał:

Jeśli prosze gmów o pozwolenie na uśmiercenie kogoś z LSPD chociaż wiem że skończy to sie archiwum mojej organizacji to naprawde musisz nas wkruwiać swoim upierdalaniem i co robisz to dobrze wiesz mistrzu.

no stary jeśli gra dla Ciebie w org to rozpierdalanie PD'ków czy SD'ków bo Cię /gnebią/ wykonując swoją /pracę/ to sam Ci przyklepie ticket i zabijaj wszystkich.

kuzyn, Saurafel i bigduck1455 lubią to

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Satan666 napisał:

@Spectre Evelyn Harris przy Oshe Shelton i Andrea Colins to złoty gracz, bo miała jedną sytuacje z nami a ta dwójka nas napastuje od miesiąca a przy GI to już w ogóle i jeszcze ten kurwa Martinez XD Dlatego skarga na całą frakcje, bo każdy praktycznie z tych ludzi ma coś za uszami, gdzie perfidnie ujebywali mi graczy i serio zmieńcie podejście do gry bo gracie policjantów a nie nimi jesteście, mamy wrażenie jakbyście o tym zapominali nie wiem pitek lufa by sie przydał. Gdybyśmy robili screeny od miesiąca a nie kilku dni bo poza tym Evelyn Harris to wszystko jest z tego tygodnia to pewnie bym miał z 100 screenów.

gdzie miales ujebanych graczy, stary? xD Jak dobrze pamietam, to jezeli ktos poprosil zeby go nie wrzucac, to go nie wrzucalem, a jezeli mowisz o dozywociu na DRUGGY, gdzie mial ponad 7 felonow w mdt, to sory memory ale bylo to dawno calkiem juz 😜

Saurafel i bigduck1455 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Spectre napisał:

no stary jeśli gra dla Ciebie w org to rozpierdalanie PD'ków czy SD'ków bo Cię /gnebią/ wykonując swoją /pracę/ to sam Ci przyklepie ticket i zabijaj wszystkich.

To napisz do @bartosz o jakiś poradnik, bo oni też wykonują swoją "pracę" 

unknown.png

Jestem gościem który odjebał 400h w jailu raz, więc nie rzucałbym sie o jaila moich memberów ale gdy odpierdala sie taki syf to sie grać człowiekowi nie chce i takie opinie jak ta powyżej znikąd się nie biorą, szczególnie że to właśnie z szeryfami często gęsto mamy napiętą sytuacje IC.

Edytowane przez Satan666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Satan666 napisał:

To napisz do @bartosz o jakiś poradnik, bo oni też wykonują swoją "pracę" 

unknown.png

Jestem gościem który odjebał 400h w jailu raz, więc nie rzucałbym sie o jaila moich memberów ale gdy odpierdala sie taki syf to sie grać człowiekowi nie chce i takie opinie jak ta powyżej znikąd się nie biorą, szczególnie że to właśnie z szeryfami często gęsto mamy napiętą sytuacje IC.

dzięki, jeszcze pójdę do kogoś lepszego jeśli tak uważasz że nie wiem jak wykonywać swoją pracę, proszę Cię @Satan666 skończ gadkę bo dalej czekam na Twoja odpowiedź apropo caselaws które chłopaki zastosowali wobec /odchodzącego/ od oficerów gostka.

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Spectre napisał:

dzięki, jeszcze pójdę do kogoś lepszego jeśli tak uważasz że nie wiem jak wykonywać swoją pracę, proszę Cię @Satan666 skończ gadkę bo dalej czekam na Twoja odpowiedź apropo caselaws które chłopaki zastosowali wobec /odchodzącego/ od oficerów gostka.

jesli chodzi o caselaws to przestancie grac jebane miasto duchow bo to przesada niezła wychodzi na to xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Satan666 napisał:

jesli chodzi o caselaws to przestancie grac jebane miasto duchow bo to przesada niezła wychodzi na to xD

wiec wy tez przestancie grac miasto duchow i respektowac to ze jak bedziecie sobie biegac z bronia po ulicy to ktos powinien to zawuazyc

Edytowane przez kuzyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciał bym zarzucić kłamstwo "zatrzymywany za to że kupuje fajki w sklepie" chyba z 15 minut temu wpadliście na bloki rancho i strzelaliście do PD, Jason sobie wracał na piechotę jak gdyby nigdy nic , gdy między czasie 2 od was zostały zatrzymanych przez PD i się dziwicie że został zatrzymany? Dodatkowo zasłużyliście na tą strefę, ponieważ dla was dzień bez DM to dzień stracony.  

kuzyn i Saurafel lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Nieklucz napisał:

Ja chciał bym zarzucić kłamstwo "zatrzymywany za to że kupuje fajki w sklepie" chyba z 15 minut temu wpadliście na bloki rancho i strzelaliście do PD, Jason sobie wracał na piechotę jak gdyby nigdy nic , gdy między czasie 2 od was zostały zatrzymanych przez PD i się dziwicie że został zatrzymany? Dodatkowo zasłużyliście na tą strefę, ponieważ dla was dzień bez DM to dzień stracony.  

Jason wyszedł z swojego interioru i to wy macie kurwa screeny z przemarszu z bronią w ręce z baru na motel xD nokey florencia trece hipokrytos disciples

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Nieklucz napisał:

unknown.png?width=956&height=194

???? Zróbcie przemarsz jeszcze jeden w kominiarkach i z scorpionami przez trzy ulice i dziwne ze nie mieliście GI z nami, gdzie akurat dym jest o tą ulice gdzie jest bar plus z pewnego źródła wiem ze była propozycja aby GI było na nasze obie organizacje ale verso sie nie zgodził i postulował by tylko nas upierdalac za strzelaniny na terenie którego grają dwa gangi, teraz ich tu bronisz w marny sposób, czyżby kolesiostwo? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Satan666 napisał:

???? Zróbcie przemarsz jeszcze jeden w kominiarkach i z scorpionami przez trzy ulice i dziwne ze nie mieliście GI z nami, gdzie akurat dym jest o tą ulice gdzie jest bar plus z pewnego źródła wiem ze była propozycja aby GI było na nasze obie organizacje ale verso sie nie zgodził i postulował by tylko nas upierdalac za strzelaniny na terenie którego grają dwa gangi, teraz ich tu bronisz w marny sposób, czyżby kolesiostwo? 

Ja nie bronie nikogo, tylko kłamiesz i kłamiesz, dodatkowo jesteś niedoinformowany, akurat SS został zrobiony w ostatnim momencie, ponieważ po 2 sekundach zaczęliśmy biec i do was strzelać, a bronie wyciągamy przed strzelaniem. Ja nic nie będę pisać więcej, bo za bardzo ponoszą Cię widzę emocje i wyszukujesz byle co byle by się doczepić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Nieklucz napisał:

Ja nie bronie nikogo, tylko kłamiesz i kłamiesz, dodatkowo jesteś niedoinformowany, akurat SS został zrobiony w ostatnim momencie, ponieważ po 2 sekundach zaczęliśmy biec i do was strzelać, a bronie wyciągamy przed strzelaniem. Ja nic nie będę pisać więcej, bo za bardzo ponoszą Cię widzę emocje i wyszukujesz byle co byle by się doczepić. 

X D IMG_20211001_082412.jpg

Zostaw mnie w spokoju, skarga was nie dotyczy to nie wpierdalaj się jesli nic nie wiesz, poparłem ją screenami i nie wiem co się prujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fc55733936771c2c3abff2009dcb16b1.gif

 

 

A DRUGI SS BYŁ PO AKCJI. 

 

I następnym razem wstaw całego ss bo nie widać skrzynki:

cVYXhqj.png

Najpierw piszesz że idziemy od baru, później ze 3 przecznice. A u nas tylko 1 miał broń na zdjęciu, a piszesz że wszyscy. 

 

Szatan (hebr. ‏שטן‎, satan – ‘przeciwnik’, ‘oskarżyciel’, ‘oszczerca’; gr. Σατανᾶς, Satanás[1]; arab. ‏شيطان‎, Szajtan

e0XwJ8p.png

Edytowane przez Nieklucz
kuzyn lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten drugi ss to wy wracacie tak? X D o jednego za dużo, nie analizuje waszej gry bo nie mam na to ochoty i różnica między naszymi grupami jest spora bo u mnie taka akcja by się skończyła banani na discord i kickami z panelu. Przestań się tu wypowiadać bo skarga nie dotyczy ciebie i to że nic z niej nie będzie to wiem już teraz, zwróciłem uwagę na problem którego lspd nie rozwiąże i nie ma zamiaru rozwiązywać i gdzieś mamy cxy to kolesiostwo czy ich ignorancja - nie chcemy gówno gry i udupiania moich graczy, bo zanim napisałem tą skargę to akurat konsultacje robiłem z ludźmi którzy grają w LEA czy to co odpieprza lspd jest okey i po poznaniu ich zdania napisalem do spectry, który nic nie zrobił z tym gównem więc wleciała skarga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin