Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga] Los Santos Police Departament


Satan666
Wiadomość dodana przez King Mess,

Dodam tylko od siebie jako opiekun strefy przestępczej. Nie chcę w przyszłości widzieć skarg na frakcje ooc, z powodu czystej gry In Character.
https://imgur.com/l0NYGJT
Mordując na widoku nieoznakowanego cruisera zastępce szeryfa sami nakładacie na siebie największe konsekwencje w postaci nałożenia statusu, inwigilacji i ciągłego patrolowania Waszej okolicy. 
Nauczcie się również traktować frakcje porządkowe z szacunkiem, które nie są polską formą departamentu tylko mocno zorganizowaną i profesjonalną grupą. Gangsterzy z reguły wypowiadają się zdawkowo lub z udawanym szacunkiem w stronę oficerów, właśnie po to żeby uniknąć jakichkolwiek kłopotów. Jeśli mam broń za paskiem jako bandyta to oczywiste jest, że robię wszystko, żeby jak najbardziej ugodowo podejść do sytuacji.

Nazywanie funkcjonariusz rasistowskim dupkiem wcale nie poprawia sytuacji jak widać na załączonym obrazku.
unknown.png

A Most Wanted Players 13 niech przestanie się sugerować słowami piosenki 003 - Dlaczego? Której tekst brzmi :

Skarga prawidłowo odrzucona przez Szymona.

 

Cytat

Będę bił, oczy podbijał, będę gwałcił i zabijał. Ale za to będę na spokojnie ludzi mijał.

Idąc ulicą, ludzie prawie zawsze mnie wkurwiają.
Ja na nich sram, ale oni również na mnie srają.
Posłuchajcie, święty spokój mi dajcie.
I na nerwach mi nie grajcie.
(Co się patrzysz palancie?)
Mój widok, w Twoich oczach jest tak bardzo niedorzeczny?
Jestem niebezpieczny jak margines społeczny?
Myślisz, że wydałem sam na siebie wyrok ostateczny?




 

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Satan666 napisał:

Czyli ten drugi ss to wy wracacie tak? X D o jednego za dużo, nie analizuje waszej gry bo nie mam na to ochoty i różnica między naszymi grupami jest spora bo u mnie taka akcja by się skończyła banani na discord i kickami z panelu. Przestań się tu wypowiadać bo skarga nie dotyczy ciebie i to że nic z niej nie będzie to wiem już teraz, zwróciłem uwagę na problem którego lspd nie rozwiąże i nie ma zamiaru rozwiązywać i gdzieś mamy cxy to kolesiostwo czy ich ignorancja - nie chcemy gówno gry i udupiania moich graczy, bo zanim napisałem tą skargę to akurat konsultacje robiłem z ludźmi którzy grają w LEA czy to co odpieprza lspd jest okey i po poznaniu ich zdania napisalem do spectry, który nic nie zrobił z tym gównem więc wleciała skarga

wszystkie nasze /udupianie/ /twoich graczy/ jest tylko z powodu gry /twoich graczy/ gdzie wyjaśnione to było kilka postów wyżej + satan dalej czekamy na odniesienie się do caselaws wrzuconego wyzej

Edytowane przez kuzyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruh, Espinoza mial 7 felony bo byliscie niedoinformowani i powielaliscie mit ze w cali jest nielegalny switchblade za co wpierdalaliscie felony takze pozdro xD Zdjeli mi dozywocie a ty mimo zadanego pytania czy chce dozywocie i tak je zalatwiales i to kurwa 30min psizac do 3 instytucji

 

Kuzyn13 moim zdaniem to najgorszy typ gracza w frakcjach, zamiast starac sie fajnie odwzorowac LAPD to odwzorowywuje robota ktory nie moze popelnic bledu i musi zlapac kazdego bandziora xD. Kiedys myslalem ze jestes spoko a okazales sie zwyklym noobem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty nieklucz nawet sie nie odzywaj, po 1 nie jestes zwiazany ze skarga LECZ PROSZE by nikt mu postow nie usuwal bo chce sie do niego odniesc.

 

Wasza organizacja to banda noobow ktorzy nie znaja dobrego smaku, jezdzicie furami za 100 tysiecy i...gracie gangsterow co im matka sie zacpala jak ruchalo ja 10 murzynow. Pewnie powiecie "ale u was tez jezdza sportowymi wozami", owszem, ale:

- Prowadzona a potem sprzedana za 300 tysiecy Vanilla Unicorn

- Taco Farmer jako wlasnosc ( co prawda mala knajpa i nie usprawiedliwi auta za 300 tysiecy, ale jednak cos mniejszego moze)

- Luis Espinoza pomagal w praniu forsy jako raper.

 

A wy? Bar ktory raz funkcjonuje raz nie, pod nim sprzedajecie dragi i uprawiacie strzelaniny. Zycze zeby wam sie FIB w koncu dobralo do dupy i zajebalo w kajdany za IRS. A kase pewnie trzymacie w bankach, bankomat obok corner kusi xD

xeNix997 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, druggy napisał:

Bruh, Espinoza mial 7 felony bo byliscie niedoinformowani i powielaliscie mit ze w cali jest nielegalny switchblade za co wpierdalaliscie felony takze pozdro xD Zdjeli mi dozywocie a ty mimo zadanego pytania czy chce dozywocie i tak je zalatwiales i to kurwa 30min psizac do 3 instytucji

 

Kuzyn13 moim zdaniem to najgorszy typ gracza w frakcjach, zamiast starac sie fajnie odwzorowac LAPD to odwzorowywuje robota ktory nie moze popelnic bledu i musi zlapac kazdego bandziora xD. Kiedys myslalem ze jestes spoko a okazales sie zwyklym noobem xD

druggy, nie widzialem chyba bardziej idiotycznego postu pod ta skarga, ile razy nie reagowalismy na wasz handel / inna akcje ic? tego juz nie pamietasz, czy jak? 
+ do tego, mial 7  felony, to nie nasza wina, ze pc jest dziurawy xd
 

Edytowane przez kuzyn
Endrjuuu lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co z tego ze jest PC dziurawy, to znaczy ze ty musisz jak krawat wszystko egzekwowac? xD

Na handel niereagowaliscie zawsze, ale tez xD Byly sprawy z HIDTA itp gdzie czasem i po naszej stronie stali idioci grajac gowno. Szale goryczy przelalo to co sie wczoraj stalo jak se szedl Jason Baisa i wlasnie ze nie szedl z DMu co moge poreczyc moim kontem a wy podbiliscie do niego mowiac do niego po nazwisku i chcac ID xD Pytal o co chodzi to bylo ze ma stanac pod sciana i podnies koszulke albo to sami zrobicie.

Satan666 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, druggy napisał:

Bruh, Espinoza mial 7 felony bo byliscie niedoinformowani i powielaliscie mit ze w cali jest nielegalny switchblade za co wpierdalaliscie felony takze pozdro xD Zdjeli mi dozywocie a ty mimo zadanego pytania czy chce dozywocie i tak je zalatwiales i to kurwa 30min psizac do 3 instytucji

 

Kuzyn13 moim zdaniem to najgorszy typ gracza w frakcjach, zamiast starac sie fajnie odwzorowac LAPD to odwzorowywuje robota ktory nie moze popelnic bledu i musi zlapac kazdego bandziora xD. Kiedys myslalem ze jestes spoko a okazales sie zwyklym noobem xD

Ale po co Ty wyciągasz jakieś syfy które sobie wyjaśnialiśmy? Zachowaj się jak człowiek i miejsce zażalenia do Penal Code który jest tak a nie inaczej skonstruowany

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, druggy napisał:

Ale co z tego ze jest PC dziurawy, to znaczy ze ty musisz jak krawat wszystko egzekwowac? xD

Na handel niereagowaliscie zawsze, ale tez xD Byly sprawy z HIDTA itp gdzie czasem i po naszej stronie stali idioci grajac gowno. Szale goryczy przelalo to co sie wczoraj stalo jak se szedl Jason Baisa i wlasnie ze nie szedl z DMu co moge poreczyc moim kontem a wy podbiliscie do niego mowiac do niego po nazwisku i chcac ID xD Pytal o co chodzi to bylo ze ma stanac pod sciana i podnies koszulke albo to sami zrobicie.

co ma gra ic i reagowanie na robienie czegos co jest zakazane do penal code?
nikt do niego nie napisal, ze ma podejsc pod sciane, to raz, ale ok - to juz bylo wyjasnione; zwiazane z tym caselawsem; Illinois v. Wardlow Ucieczka bez powodu na widok radiowozu, podejrzane zachowanie (ukrywanie się, unikanie kontaktu z departamentem) oraz przebywanie w strefie wysokiej przestępczości daje wystarczająco uzasadnione podejrzenia dla zatrzymania osoby co może skończyć się zatrzymaniem
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy Gang Wars. Ustawimy radiowozy po jednej stronie, a po drugiej gangi swoje wozy i się wzajemnie wystrzelajcie bo chyba do tego ta dyskusja zmierza. Skoro robicie dym na ulicach to liczcie się z tym, że zostaniecie pociągnięci do konsekwencji. Tak to wyglada. A co do reszty zarzutów, jeżeli doszło do jakichkolwiek nadużyć z strony PD to są one jak najbardziej do rozwiązania droga IC. Skargę odrzucam bo nie widzę tutaj jakichkolwiek podstaw do tego by…

13 minut temu, druggy napisał:

By wam upierdolic frakcje

No właśnie. Świetne podejście, gratulacje.

Gapis, Austin., kuzyn i 22 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin