Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Anti] ShadoVsky


ShadoVsky

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/136-shadovsky/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Yoshito Toshikasu

Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) AJ

Powód nałożenia kary: 

Nierealistyczna próba napaści na środku ulicy, łamanie publikacji o godzinach napadania poza Davis.(360 minut)

Członek ekipy nakładający karę: Anti

Wyjaśnienie sytuacji: Od godziny jakoś pierwszej chcieliśmy sobie ukraść samochód na dziuplę. Naszła okazja i gdy dostałem info IC o godzinie około 02:30 (nie wiem dokładnie) ludzie się spłakali, że nie mogę okraść bo ich broni regulamin serwera. Wg. publikacji (Kradzieże pojazdów z miejsc narracyjnie zaludnionych, pełnych gapiów jest surowo zabronione. Włączamy w to główne strefy rozgrywki. Wyjątkami są dobrze zaplanowane akcje z odpowiednim podłożem fabularnym) nie można. J/w napisałem akcja była planowana od czasu pojawienia się owego auta na Vespucci (Super GTS). Była impreza na Vinewood gdzie sam Toyer zapraszał na nią przez czat globalny. Przyjechaliśmy i się czailiśmy na nie kiedy naszła okazja ruszyliśmy za nim (pominę co tam się działo przed na to nie mam ss'ów). Osoby uciekały, więc my je zaczynaliśmy gonić na motocyklach. Około godziny 3:40 złapaliśmy owe osoby na Małym Seulu  i wtedy zaczęła się akcje ze Spectre jak i Antim (SS poniżej). W poniżysz ss widać jak czailiśmy się na auto. Spectre wyleciał z tekstem (nie mam tego akurat bo czat poleciał w górę) "czy jesteśmy normalni robiąc taką akcję". Nie widzę w tym nic złego patrząc na to, że to był czysty zarobek IC dla nas. Dodam, że Spectre tłumaczył się tym że nie było wolnych jednostek żeby zareagować. Skąd miałem wiedzieć, że nie ma? Nie ma odpowiedniego skryptu, aby to sprawdzić etc. gra była całkowicie IC. Kiedy rozmawialiśmy o tym to nagle zjawiła się jednostka LSSD (czyli ktoś jednak był IG). 

@edit

Dodam jeszcze, że lepiej okradać o późniejszych porach gdzie jest mniejszy ruch IC niż o godzinie 22.

Ewentualne screeny/świadkowie:a2.thumb.jpg.111cded9ff0a5799a08d1ab13b6701c8.jpga3.thumb.jpg.3efdb147215906578cabd4b690652dbd.jpga4.thumb.jpg.02452192a86d2e1712d62772182539b1.jpga5.thumb.jpg.24052016834b1d40d1a974997db4e33e.jpga6.jpg.bec3cd196c8697c52893162c17a1139e.jpga7.jpg.510842904adbdefb66c0ce056b2f7470.jpg

 

Edytowane przez ShadoVsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty chcesz mi powiedzieć, że dla Ciebie dobrze zaplanowaną akcją jest robienie napaści na środku ulicy obok stacji departamentu Policji? No nie. To, że zaplanowaliście, by powinąć auto i śledziliście je OK, tylko problem leży w tym, że zamiast wykonać całą akcje w realny sposób, próbowaliście ściągnąć z środka ulicy obok stacji departamentu Policji przy peaku graczy LEA: 1 samochód, mając totalnie gdzieś publikacje, czy regulamin, gdzie jasno mówi, by takie sytuacji nie miały miejsca. Dla mnie ta akcja wcale nie jest dobrze zaplanowana, jest totalnie odcięciem od rzeczywistości, bo mogliście o wiele lepiej zaplanować ją - śledząc wóz dłuższy moment i znaleźć odpowiedni moment, by zawinąć fure, a nie robić akcje rodem z niskobudżetowej produkcji.

https://streamable.com/39zj7i

arson i DEJWuS lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ShadoVsky napisał:

Ten urywek nie dotyczy akurat mnie gdzie widać po masce. Nie Celowałem w nich będąc przy departamencie, a gdzieś dalej.

Dotyczy Ciebie, cała akcja zaczęła się od tamtego momentu aż po Mały Seulu, więc teraz nie zgrywaj się, bo zwyczajnie brałeś udział w tym przedstawieniu wraz z swoimi kolegami, którzy jeszcze nie dostali kary za to samo, co Ty.

arson lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ShadoVsky napisał:

Dałeś urywek gdzie celowali do pojazdu  Super GTS owszem odwalili gdzie się do tego przyznali i przeprosili i nic nie wypowiadali. Skarga dotyczy mnie gdzie ja dostałem AJ za takie coś o godzinie WIECZORNEJ gdzie każdy śpi pod kołderką.

Czy Ty serio zgrywasz się w tym momencie? Byłeś przy tej akcji, widać Cię na filmiku (drugi motocykl), cała wasza akcja ciągnęła się z Wami w marnym wykonaniu, jest to początek skąd ich chcieliście napaść i finalnym rzucie, próbowaliście później aż po Mały Seulu, prezentując marny poziom, zero zaplanowania i usilne szukanie zarobku, co w stosunku do tego, że jesteście organizacja, która przez X czasu jest na serwerze - marnie ukazuje wasz poziom.

arson lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, ale czy robiłem? Nie wiem do czego dążysz na filmiku widać jasno, że nie celowałem do nich. Marny poziom i zaplanowania Anti napisałem apelacje bo zostałem niesłusznie oskarżony w tym wszystkim. Pokaż mi SS'a albo filmik gdzie CELOWAŁEM w ich stronę (JA). Bo teraz dyskusja poszła w tą stronę, że to ja w nich celowałem i spierniczyłem sprawę (za ludzi nie odpowiadam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ShadoVsky napisał:

Dodaje ss'ka od osoby uczestniczącej w akcji.ss2.thumb.jpg.170d982c853a212c3d9f9ae0de259c41.jpg

Nie kładłem na Was lachę, zwyczajnie próbowałem Was uświadomić o tym, że to co robicie - jest zwyczajnie nieakceptowalne regulaminowo. Jeżeli piszę kilkakrotnie coś, a Ty, ShadoVsky - dalej brniesz, że możesz napadać, bo masz rdzenny teren niczym w 2k16 i możesz napadać na środku ulicy na ruchliwej drodzę, to jesteś w błędzie i zwyczajnie nie będę popadał w dalszą polemikę, jeżeli nie umiesz zrozumieć co do Ciebie piszę. 

A, co do twojego kolegi i poziomu kultury jaką wykazują, no ciekawie to wygląda, pozostawię jedynie tezę, jak wygląda u Was system rekrutacji:

Spoiler

unknown.png

 

10 minut temu, ShadoVsky napisał:

Widać, ale czy robiłem? Nie wiem do czego dążysz na filmiku widać jasno, że nie celowałem do nich. Marny poziom i zaplanowania Anti napisałem apelacje bo zostałem niesłusznie oskarżony w tym wszystkim. Pokaż mi SS'a albo filmik gdzie CELOWAŁEM w ich stronę (JA). Bo teraz dyskusja poszła w tą stronę, że to ja w nich celowałem i spierniczyłem sprawę (za ludzi nie odpowiadam).

Cytat

Przyjechaliśmy i się czailiśmy na nie kiedy naszła okazja ruszyliśmy za nim (pominę co tam się działo przed na to nie mam ss'ów). Osoby uciekały, więc my je zaczynaliśmy gonić na motocyklach. Około godziny 3:40 złapaliśmy owe osoby na Małym Seulu  i wtedy zaczęła się akcje ze Spectre jak i Antim (SS poniżej).

Nikt Cię nie oskarża o to, byś celował w kogokolwiek, ale nie zmienia faktu, że brałeś czynny udział w całym przedstawieniu, każdy z Was dostał Aj, Ty w grze, jeden przez panel, a drugi też otrzyma karę, jak otrzymam zwyczajnie jego nick z kominiarki.

Jeżeli piszesz tak, to jak to się stało, że ta sama grupa pierw Ty, jak i oni - pierw byli przy stacji Policji, a później ciągnęliście znowu próbę akcji napaści kilkadziesiąt metrów dalej na tej samej w sumie ulicy. Jak mi to wytłumaczysz? Wdali się w ucieczkę przed Wami, bo zrobiliście totalnie nierealna akcje, łamiąc publikacje i regulamin?  A zwyczajnie skończyła się wasza akcja na Małym Seulu i twierdzisz, że co? Nie brałeś w tym całkowicie udziału, gdzie finalnie i w temacie, że byłeś częścią całej szopki (i stawiasz tylko dla Ciebie wygodny fragment opisu całego wydarzenia?)

wlk, arson, EnjoyTheRide i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co to co trzeba odróżnić pixele od realu. Druga sprawa to, że przedstawiłeś mi filmik jakoby że to ja celowałem w nich. Owszem byłem uczestnikiem w tym wszystkim, ale jakoś wcześniej nie reagowaliście na takie zgłoszenia i było "dobrze dobrze" więc ja już nie wiem jak to jest z wami raz dla was jest git, a raz nie. Dopracujcie publikacje albo nie krarajcie za takie coś bo człowiek zaczyna się gubić. Jak mamy grać IC to lepiej o takiej porze podpierzać furki niż jak napisałem wcześniej o 22. I jak nie zrobliśmy realną akcję? Masz wszystko w SS'ach (zobaczie logi jak to wyglądało) panusie odjechały i momentalnie się zatrzymały przy tym potrącając mnie nie zdążyłem odpisać jak zaczęły uciekać. Miałem stać i pisać "/do ma zdarte kolana bo picze potrąciły i odjechały"?  Na to czekaliśmy długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, ShadoVsky napisał:

Pierwsze co to co trzeba odróżnić pixele od realu. Druga sprawa to, że przedstawiłeś mi filmik jakoby że to ja celowałem w nich. Owszem byłem uczestnikiem w tym wszystkim, ale jakoś wcześniej nie reagowaliście na takie zgłoszenia i było "dobrze dobrze" więc ja już nie wiem jak to jest z wami raz dla was jest git, a raz nie. Dopracujcie publikacje albo nie krarajcie za takie coś bo człowiek zaczyna się gubić. Jak mamy grać IC to lepiej o takiej porze podpierzać furki niż jak napisałem wcześniej o 22. I jak nie zrobliśmy realną akcję? Masz wszystko w SS'ach (zobaczie logi jak to wyglądało) panusie odjechały i momentalnie się zatrzymały przy tym potrącając mnie nie zdążyłem odpisać jak zaczęły uciekać. Miałem stać i pisać "/do ma zdarte kolana bo picze potrąciły i odjechały"?  Na to czekaliśmy długo.

No właśnie to są pixele, gdzie masz ustalone pewne zasady, reguły, ustalenia co do rozgrywki - jeżeli nie przestrzegasz ich, to zwyczajnie rozwiązujemy sprawę polubownie, lub jesteś karany za to, a w twoim przypadku, jeżeli nie umiesz zrozumieć swojego błędu i nie docierają do Ciebie moje słowa, to zostałeś ukarany tak samo, jak reszta. Nie pozwolę, by zwyczajnie cywile czuły się niczym w caracas i gdzie nie ruszy palcem, to zostanie napadnięty przez osobniki, którzy zwyczajnie nie znają umiaru, nie dostosowują się do obecnie panujących zasad. Jeżeli sam teraz piszesz, że byłeś częścią "całej" akcji napaści, to się nie dziw, że i Ty dostajesz karę za całą akcje, zwyczajnie nie będę tolerować braku logicznego myślenia i planowania na poziomie przedszkolaka, bo jak sam teraz przedstawiłeś - napadliście się ich przy stacji, a gdy Cię potrąciły - wdaliście się w pościg za nimi i skończyliście na przecznicy dalej, zwyczajnie byłeś częścią tej całej akcji i odpowiadasz w taki sam sposób, jak reszta, bo złamaliście w tym momencie, jako grupa ustalone zasady publikacji i regulaminu organizacji.
 

Czy dla Ciebie dobrze zaplanowaną akcją jest łamanie publikacji, regulaminu, a przy tym gonienie się od stacji Policji aż po przecznice dalej mimo świadomości, że na początku zjebaliście totalnie? No dla mnie nie, zwyczajnie brzmi to inaczej, a jeżeli miałeś jakieś zażalenia do gry ofiar, mogłeś wcześniej zgłosić to, lub skończyć ze mną przerzucanie się tematem o twoim rdzennym i wyjaśnić temat dalej. I nie nazwałbym ani trochę to zaplanowaną akcją, a krótkim spotowaniem laski, by bez żadnej logiki zacząć akcje od "zatrzymywania" ich przy stacji departamentu Policji i gonitwę ich, by ponownie zatrzymać przecznice dalej na tej samej ulicy w świetle części miasta, gdzie zwyczajnie o takich porach, tak, czy siak - w piątek może być wiele osób, bo to nie miasto duchów.

arson lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, skoro już jest wspominane o mnie (LSSD) to się wypowiem. Na całą akcje wpadłem podczas rutynowego patrolu, a cała interwencja była już w trakcie - po zapoznaniu się z sytuacją i z uwagi na miejsce w którym cała akcja się odbywała oraz godzinę bodajże 3:20? (Jak to autor tematu napisał) całość była jak dla mnie po prostu słaba, na dodatek byłem wtedy totalnie sam - a do tego w niedługim czasie miał odbyć się reset, który by utrudnił dalszą rozgrywkę w tym kierunku. Także podsumowując jak to ująłem wcześniej akcja nie była godna podziwu, przynajmniej z mojej perspektywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Anteigo co wyłał ss'a to niech pierwszy rzuci kamień ten co... no właśnie... to jest gra. Uczestniczyłęm w niej, ale co pierwsze widzę to wysłałeś tylko filmik i ss'a gdzie mnie nie widać na nim. To że miałem zaaragować to koło godziny 14 też wysłalem /report na gracza i nic się nie stało rozumiem może mieli własne sprawy, ale z tego co widzę to też cię nudzicie będąc na /a duty robiąc takie ss'y (nie mnie oceniać) póki co nie masz za co mnie ukarać bo nic mi nie przedstawiłeś poza w/w ss'ami i ss'ami, które mnie nie dotyczą jak już wspomniałem albo jest właśnie "dobrze dobrze" i się odbywa wszystko bez problemu to jest git. Postawcie sie też na naszym miejscu gdzie planujemy a wszystko jest zamknięte a wytrych się nie opłaca to w tym momencie wchodzi inna akcja np. wyrzucenie typa z ODPALONEGO auta i jazda (sytuacja z czwartku) coś innego wchodzi w interkacje niż podjeżdżanie i chwytanie za klamkę czy auto jest otwarte. Czy o tej godzinie by to stanowiło problem? Wątpię emoney na tym serwie to szybko idzie, być może myśleli, że to FCJ? (XDDDDD) Co też byłem świadkiem co jeszcze Supp był po mojej stronie. Nie wiem. Przy stajacji ich nie napadliśmy bo to troszku było dalej. Poszedł płacz za to, że nie było frakcji żeby dalej gonić nas. Szczerze? Nic nas to nie obchodziło bo już wspomniałem wcześniej.

Co do Avi to myślę, że gdyby nas złapał to by nie było problemów pójść w pasiak bo już mieliśmy takie przypadki. Zjawił się kiedy była już interwencja.

@edit

A no i dodam właśnie jeszcze, że ta skarga dotyczy MNIE, więc nie wiem po co wrzucasz inne ss'ki.

 

Edytowane przez ShadoVsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ShadoVsky napisał:

co do Anteigo co wyłał ss'a to niech pierwszy rzuci kamień ten co... no właśnie... to jest gra. Uczestniczyłęm w niej, ale co pierwsze widzę to wysłałeś tylko filmik i ss'a gdzie mnie nie widać na nim. To że miałem zaaragować to koło godziny 14 też wysłalem /report na gracza i nic się nie stało rozumiem może mieli własne sprawy, ale z tego co widzę to też cię nudzicie będąc na /a duty robiąc takie ss'y (nie mnie oceniać) póki co nie masz za co mnie ukarać bo nic mi nie przedstawiłeś poza w/w ss'ami i ss'ami, które mnie nie dotyczą jak już wspomniałem albo jest właśnie "dobrze dobrze" i się odbywa wszystko bez problemu to jest git. Postawcie sie też na naszym miejscu gdzie planujemy a wszystko jest zamknięte a wytrych się nie opłaca to w tym momencie wchodzi inna akcja np. wyrzucenie typa z ODPALONEGO auta i jazda (sytuacja z czwartku) coś innego wchodzi w interkacje niż podjeżdżanie i chwytanie za klamkę czy auto jest otwarte. Czy o tej godzinie by to stanowiło problem? Wątpię emoney na tym serwie to szybko idzie, być może myśleli, że to FCJ? (XDDDDD) Co też byłem świadkiem co jeszcze Supp był po mojej stronie. Nie wiem. Przy stajacji ich nie napadliśmy bo to troszku było dalej. Poszedł płacz za to, że nie było frakcji żeby dalej gonić nas. Szczerze? Nic nas to nie obchodziło bo już wspomniałem wcześniej.

Co do Avi to myślę, że gdyby nas złapał to by nie było problemów pójść w pasiak bo już mieliśmy takie przypadki. Zjawił się kiedy była już interwencja.

@edit

A no i dodam właśnie jeszcze, że ta skarga dotyczy MNIE, więc nie wiem po co wrzucasz inne ss'ki.

 

Nie będę się powtarzać, napisałem Ci wyżej, sam się przyznałeś, że uczestniczyłeś, jako jedna osoba z napadających - zwyczajnie zostałaś ukarany za to, co każdy, czyli nierealistyczną napaść i łamanie zasad publikacji, bo nie umiałeś i nie byłeś skory do pojęcia co do Ciebie piszę i brnąłeś dalej w swoje.

arson i Eliteq lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin