Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Spółka] True Dry Cleaning


Armenian Power

Rekomendowane odpowiedzi

spacer.png

Pranie to codzienna czynność, wydawać by się mogło dosyć prosta. Wystarczy pralka i odpowiednie środki. Jeszcze tylko wybór programu i gotowe. Problemy zaczynają się jednak, gdy na metce trafiamy na symbol zakazujący zwykłego prania w wodzie lub wręcz nakazujący pranie chemiczne. W takiej sytuacji czeka nas wyprawa do pralni. Współczesne pralnie chemiczne to po prostu zakłady oferujące czyszczenie na sucho przy użyciu innego rozpuszczalnika niż woda. Profesjonaliści używają nowoczesnych substancji piorących, przez co są w stanie poradzić sobie z najtrudniejszymi do usunięcia plamami, nawet na tak delikatnych tkaninach, jak jedwab czy wełna z merynosów.

 

 

True Dry Cleaning to firma działająca na terenie Los Santos od pierwszego kwartału 2021 roku, zrzeszająca pod sobą wiele działalności, które korzystają z usług pralni chemicznej. Prężnie rozwijająca się firma, która swoimi działaniami podbiła rynek pralni chemicznych w błyskawicznym tempie. 

Cytat

 

Dane rejestracyjne spółki kapitałowej: 

Nazwa: True Dry Cleaning

Adres: Del Perro

Zarząd spółki kapitałowej: 

CEO: Michael Benfild

V-CEO: Neal Borodin

Kapitał początkowy: 

Kwota: $100000 

Udziałowcy: 

Michael Benfild– 10% 

Neal Borodin – 90% 

 

Cytat

Cześć, prowadziłem pralnię chemiczną jako projekt IC z możliwością zarobku. Tym razem chcę wejść ze swoim biznesem level wyżej i podpiąć go pod spółkę kapitałową. Postać Michael Benfild w świecie gry nie istnieje, jest to mój słup, który tak jak w przypadku Projektu IC fabularnie wziął całą papierologię na siebie - geneza tego jest taka, że Michael kiedyś zapożyczył się u Neal Borodin na dość sporą kwotę, której nie jest w stanie spłacić. Tak jak wcześniej mam zamiar stawiać mocno na interakcje w grze, co z resztą pokazałem w tym temacie. 

 

 

Edytowane przez deptak
Peru, Backedoo, Forki i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin