Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[FORUM/Arti] pakil


westconnect

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/803-pakil/
Rodzaj kary: Ban
Powód nałożenia kary: Obraza administracji na oficjalnym serwerze Discord Vibe
Członek ekipy nakładający karę: Arti
Wyjaśnienie sytuacji: Hej, o ile pamiętam przed karą napisałem kilka postów w dyskusjach o organizacjach przestępczych nikogo tam nie obrażając. Na drugi dzień zobaczyłem, że na moim koncie jest nałożona kara spamera na czas nieokreślony od gamemastera King Bajzel. Nie powiem, ale oburzyła mnie cała ta sytuacja i jak to ja postanowiłem wejść na jednego z oficjalnych discordów Vibe Roleplay i napisać kilka obraźliwych słów do Bajzla. Od tamtych wydarzeń będzie niedługo mijać półtora miesiąca, przez ten czas się zreflektowałem i zmieniłem swoje zachowanie w kierunku innych. Za całe zajście serdecznie przepraszam, chciałbym po prostu zostać odbanowany na forum i prosiłbym aby na moje konto została nadana jakaś długa moderacja postów aby po prostu wstawić apelację od mojej banicji w grze, pozdrawiam.

wstawiam za pakila
 

Jesus lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin