Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gra/Vxnewood] tytek


tytek

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/711-tytek/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Yoshan Fuller
Rodzaj kary: Ban
Powód nałożenia kary: Złamanie warunków unbana. Brak mozliwosci apelacji.
Członek ekipy nakładający karę: @vxnewood
Wyjaśnienie sytuacji: Cześć, piszę apelację dopiero teraz bo nie miałem przez ten czas dostępu do komputera. Ta kara, jak większość kar, które zaśmiecają mi kartotekę to pomówienia/kary wlepione przez niekompetentnych członków ekipy, tak samo jest teraz; wyjaśniam czemu. Pisałem do wyżej wymienionego członka ekipy o co poszło i czy mnimy złamałem naszą umowę, ale nie uzyskałem odpowiedzi. Pewnie ów osobie chodziło o filmik, który zamieszczam poniżej: 

Ten filmik posiada urywki z VibeRP, ale nie jest powiązany z oficjalnymi witrynami projektu (czyt. Discord, Serwer, Facebook, Forum itp.) mimo że pojawiają się tam scenki z serwera to nie ma mnie tam w formie gracza, nie byłem zalogowany na serwerze ani nie streamsnipowałem. Omówię cały filmik od początku, filmik zaczyna się od siedzenia na discordzie Widzowie Parka czy jakoś tak, wszedłem na streama Parku chwila po restarcie, który był ogłaszany restartem przystosowującym VibeRP do nowej wersji AltV, nie pamiętam o której godzinie doszło do tego restarta. Po tym restarcie już nie wracałem do gry, dostałem na moim serwerze discord, który też nie jest w żadnym stopniu powiązany z VibeRP pinga że jakiś chłop z wajba ma strima, wbiłem na niego i pisałem czy będą esexy, nic więcej. Po chwili @teti napisał do mnie że uzyskał prawa do moderacji serwerem więc postanowiliśmy potrolować gościa robiąc szkode dla jego serwera discord, który nie jest w żadnym stopniu nawet powiązany z VibeRP, ot po prostu jego serwerek, na którym gromadzi swoich ziomków/fanów. Po tym jak się skapnął że dał prawa do moderacji niewłaściwej osobie usunął nam uprawnienia i zaczął się lament na jego strimie. Od 1:59 na filmiku zaczyna się urywek z jego strima, widać w lewym górnym rogu że GUID ID i inne cyferki w żaden sposób się nie zgadzają ze mną więc nie jest to moje nagranie z gry, podkreślam że nie streamsnipowałem, tak jak wspominałem wcześniej, obserwowałem grę innego gracza poprzez strim, nie mając na celu szkodzić mu poprzez serwer VibeRP. Chłop wylewa płacz do 5:05 gdzie potem zaczyna się kolejny urywek z gry jak ktoś z jego ekipy dostaje kose, to również nie jestem ja a cała ta akcja została stosownie odegrana co może potwierdzić @I3uLwers, ponieważ widziałem jego interwencję dot. tej akcji na strimie tego gościa, werdykt zapadł i akcja była stosowna + znowu podkreślam to nie byłem ja, więc jeśli jest mi zarzucany streamsniping to aktualnei rozwiewam wszelkie wątpliwości.

Już kończąc apelację - nie wiem czy Wy, jako ekipa macie mnie na celowniku przez to że dostałem parę logów, nie wiem co macie mi za złe, za co macie mi za złe, po prostu nie wiem o co chodzi. Napisałem apelację o unbana po to żeby dostać drugą szansę, nie szkodzę nikomu na oficjalnych platformach VibeRP i osoby z ekipy nie powinny ingerować w takie rzeczy, przykładowo gdy zwracałem się do Was, ekipy o wsparcie podczas kiedy jakaś garstka graczy groziła mi i upubliczniała mi moje zdjęcia na discordach trzecioplanowych, czyli takich samych jak ten pokroju "widzowie tego strimera" to dostałem wiadomość że nic nioe zrobią bo to nie jest ich discord, więc tak samo jak mieliście wyjebane we mnie, tak samo miejcie wyjebane w tą sytuację. 

teti lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin