Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[ZAKŁAD LUTNICZY] Wood The Neck


Suspect

Rekomendowane odpowiedzi

**Wyszukując w google maps hasła powiązane z gitarami/lutnictwem, jednym z wyników jest zakład lutniczy w Paleto Bay**

WTNGraf222.png

***

**Przechodząc na stronę internetową zakładu, natknąć się możesz na zakładkę 'about us' w której wyczytać możesz...**

Wood The Neck powstał z inicjatywy Randalla Duffa w 1971 roku jako zakład stolarski, który z biegiem czasu poszerzył swoją ofertę o usługi lutnicze, którymi zajął się jego wnuk, Ezekiel Duff, świeżo upieczony absolwent Uniwersytetu Los Santos (ULSA) na kierunku muzycznym oraz jego ojciec Franklin Duff, który z zawodu jest elektrotechnikiem. Zakład od swoich początków prowadzony jest tylko przez członków rodziny Duff, który przekazywany jest z pokolenia na pokolenie. Obecnym właścicielem Wood The Neck jest najmłodszy członek rodziny, Ezekiel Duff, który w 2021 roku przejął obowiązki po swoim ojcu, który przez swój stan zdrowotny, został zmuszony do przyjęcia mniej wymagającej roli w zakładzie jako doradca swojego syna. 

___

Projekt ten w głównej mierze miał służyć jako background mojej postaci, lecz postanowiłem wcielić ten biznes w życie. Mimo bardzo małej grupy odbiorczej takiego projektu, myślę, że przyda się takie miejsce dla urozmaicenia gry osobom w branży rozrywkowej czy zwykłym posiadaczom instrumentów muzycznych. Mam zamiar traktować te miejsce bardziej jako miejsce fabularne dla osób chętnych do odegrania czegoś niż zwykły aktywny biznes otwarty w godzinach szczytu, głównie przez fakt 'niszowości' projektu. Dodatkowo jestem otwarty na ludzi, którzy chcą pograć Rzemieślnika powiązanego z obróbką drewna dla swojego tła fabularnego a nie mają miejsca do odegrania tego, czy też chcą pograć kogoś z rodziny Duff pomagając w biznesie rodzinnym.

 

Edytowane przez Suspect
thaZu i Wild lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin