Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[HP] The Way of the wiseguy (Los Santos Outfit)


Jopas

Rekomendowane odpowiedzi

Imie i nazwisko:Riccardo Esposito
wiek:26
działalność przestępcza:Dzialanosc narkotykowa(produkcja),zabojca na zlecenie,kradzieze
wiek ooc:16
Jak oceniasz swoją wiedzę na temat Cosa Nostry: Oglądałem sporo filmów m.in Ojciec Chrzesny. Oraz sporo spędziłem na serwerze właśnie w takim gronie na fivem.

Edytowane przez Burza
Blou lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imie i nazwisko: Jacob Caruso

Wiek: 29

Działalność Przestępcza: Kradzieże pojazdów oraz ich eksport, Oszustwa podatkowe.

Wiek OOC: 22

Jak oceniasz swoją wiedzę na temat Cosa Nostry: Przegrałem sporo w tym klimacie, ostatnio w Sclafani Crime Family. Obejrzałem większość "klasyków" gatunku, Ojciec Chrzestny, Rodzina Soprano, Donnie Brasco, Goodfellas. 

Mejaru, Jopas i Eliteq lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Assassynek napisał:

Imie i nazwisko: Jacob Caruso

Wiek: 29

Działalność Przestępcza: Kradzieże pojazdów oraz ich eksport, Oszustwa podatkowe.

Wiek OOC: 22

Jak oceniasz swoją wiedzę na temat Cosa Nostry: Przegrałem sporo w tym klimacie, ostatnio w Sclafani Crime Family. Obejrzałem większość "klasyków" gatunku, Ojciec Chrzestny, Rodzina Soprano, Donnie Brasco, Goodfellas. 

Essa! 

Assassynek lubi to

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Imie i nazwisko: Bruno Gualtieri

Wiek: 26

Działalność Przestępcza: Drobne wymuszenia i kradzieże. 

Wiek OOC: 26

Jak oceniasz swoją wiedzę na temat Cosa Nostry: Sporą część czasu w erze sampa przegrałem postaciami i-a na większości serwerów polskiej sceny rp. Przez ten czas wyrobiłem i pogłębiłem wiedzę na  temat włoskich imigrantów w stanach dodatkowo posiłkując się takimi serialami jak np. Rodzina Soprano.

jarcon i Adek lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imie i nazwisko: Russell Caroselli

Wiek: 31

Działalność Przestępcza: (Wybierz taką branże, w której czujesz się komfortowo.) Krupierstwo - zakładowe kantowanie ludzi

Wiek OOC: 24

Jak oceniasz swoją wiedzę na temat Cosa Nostry: Dużo grywałem w ZGP na N4G, H-RP, LS-STORIES. Moja wiedza nie jest zbyt duża głównie Mexican Mafii, ale wszystko jest możliwe do nadrobienia. Potrafię się odnaleźć w każdym klimacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imie i nazwisko:  Vince Bastone

Wiek: 20

Działalność Przestępcza: chce zakręcić się koło was w warsztacie, może wkręcić się w kradzież samochodów - może w dilerkę - zobaczę w grze ic

Wiek OOC: 19

Jak oceniasz swoją wiedzę na temat Cosa Nostry: samo słowo Cosa Nostra słyszę pierwszy raz, ale ogólnie lubię włoską kulturę i klimaty starej włoskiej mafii, jakieś goodfellas, czy donnie brasco też obejrzane

Jopas lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imie i nazwisko: Paulie Beneventi

Wiek: 42 lata.

Działalność przestępcza: Kradzieże pojazdów i handel nimi na innych kontynentach czy też przerabianie ich pod handel w Los Santos, przemyty różnego rodzaju na większa skale, paserstwo ale główną domeną postaci będą kradzieże pojazdów, rozpracowywanie ich zabezpieczeń, szukanie klientów na części ewnetualnie przeróbka karoserii pod handel, fałszerstwa papierów itd.

Wiek OOC: 26 lat.

Jak oceniasz swoją wiedze na temat Cosa Nostry: 8/10 zawsze można wiedzieć więcej, filmów nie ma takich których chyba nie obejrzałem i dalej szukam, póki co zatrzymałem się na informacjach z YouTube z kanału Michael'a Franzese oraz filmie który wychodzi w której on oraz Sammy Gravano dyskutują o przeszłości itd.

Jopas, Czechu i Eliteq lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imie i nazwisko: Scott Vertone 

Wiek: 35

Działalność Przestępcza: Działalność narkotykowa

Wiek OOC: 28

Jak oceniasz swoją wiedzę na temat Cosa Nostry: Na bieżąco oglądam wszelkie kanały na yt o tematach mafijnych, większość filmów zagranicznych jak i polskich o gangsterach również obejrzałem. Myślę, że moje wiedza o tym temacie jak i o samem specjalizacji jaką chcę się zajmować jest wielka i nie będę miał problemy w odnalezieniu się u Was. Poza tym bliżej mi do 30stki i chcę miło spędzać czas w Waszym gronie 😄 

Jopas lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imie i nazwisko: Jimmy Palmieri

Wiek: 30lat.

Działalność przestępcza: Fałszerstwa dokumentów państwowych, tworzenie lewych papierów na poczet handlu kradzionymi pojazdami. 

Wiek OOC: 28lat.

Jak oceniasz swoją wiedze na temat Cosa Nostry: 10/10. Grałem przy podobnych frakcjach łącznie parę lat, także staż gry jak i wiedza na temat Cosy Nostry nie jest mi obca. 

Pancho, Jopas i vvoiciech lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imie i nazwisko: Thomas Colombo.

Wiek: 42 lata.

Działalność przestępcza : Paserstwo samochodowe.

Wiek OOC: 20 lat

Jak oceniasz swoją wiedze na temat Cosa Nostry: Widziałem kilka filmów dokumentalnych, sporo jeszcze przede mną- jednocześnie jestem pewny, że dam sobie radę.

Eliteq i deBBuu lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imie i nazwisko: Innocenzo Plouffe

Wiek: 42

Działalność Przestępcza: Narkotyki

Wiek OOC: 26

Jak oceniasz swoją wiedzę na temat Cosa Nostry: 8/10 wiele razy grałem w podobnych organizacjach czy też je prowadziłem, widziałem wiele seriali na ten temat czy filmów dokumentalnych, jak wiadomo zawsze można wiedzieć więcej.

poważny gracz i Pancho lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin