Skocz do zawartości

Game Changelog

Nasi developerzy prężnie pracują nad rozwojem skryptu a nowości pojawiają się często. Zajrzyj więc do changelogu i dowiedz się, jakie zmiany zaszły!
Nowości!

VibeShop!

Wydawaj punkty zdobyte w grze i korzystaj z funkcjonalności naszego skryptu...
Szczegóły

DAILY GLOBE — informacje od zarządu projektu


zamkniety

Polecane posty

 • Supporter

10/10/2021: Projekt Weazel News przechodzi fuzję stając się spółką kapitałową pod rękoma @zamkniety. Zmiana zasad funkcjonowania projektu, przebudowa forum.

11/10/2021: Likwidujemy bezpośrednio ze świata gry podział na rangi dziennikarskie wewnątrz grupy. Wszystko będzie rozpatrywane w grze, każda z osób we frakcji, oprócz osób decyzyjnych będzie posiadała rangę dziennikarz. Wdrażamy dodatkowo wyceny gry graczy, którzy decydują się na rozgrywkę pod nami.

walters pl, Pawel i Hejt lubią to
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11/10/2021: Odchodzimy bezpośrednio od schematu rozgrywania wywiadów w grze. Wspólnie doszliśmy do wniosku, że w większości denerwują one jedynie graczy niezainteresowanych tematyką X. Wpływa to na masowe używanie komendy /tog news. Wywiady będą zapowiadane kilka dni wcześniej poprzez odpowiednie narracje i organizowane w specjalnie przygotowanym do tego interiorze dostępnym dla potencjalnego targetu danego wywiadu. W odpowiednim dziale na forum wrzucimy też transkrypcje w postaci treści rozmowy. Zależy nam na jak największej, masowej interakcji z community Vibe RP. Wdrażamy wasze pomysły w świat gry.

Otwieramy się na wszelakie postacie papparazi, plotkarzy, informatorów oferując dla waszych postaci możliwość zarobku. Innymi słowy za informacje na potencjalnie interesujący temat, Wasza postać może sobie dorobić, a dla postaci bardziej kreatywnych może stanowić to główne źródło dochodu. Przewidujemy też dostęp do panelu wraz z payday i dodatkowymi benefitami. Tego typu działanie długofalowe musi zostać skonsultowane z zarządem projektu przez jakikolwiek, wybrany przez was kanał. Wyceny sięgają kwot liczonych nawet w kilkunastu tysiącach serwerowej gotówki jeśli temat będzie miał, aż tak dużą wartość. To opcja gry dla każdego, nawet na aktualnych postaciach jeśli będą posiadały one odpowiednie tło fabularne, a współpraca zostanie zawarta w pełni poprzez kreatywną i immersyjną rozgrywkę.

Dodatkowe, pomniejsze zmiany wdrożone, które mają pozytywnie rzutować na nasz wizerunek i rozgrywkę wraz z w/w to m.in.:

 1. Możecie też wykupić reklamy dla swojego wydarzenia, biznesu, projektu i tym podobnych, które będą odtwarzane w trakcie codziennego bloku reklamowego w godzinach szczytu. Wstępna, testowa godzina to 20:00 i będziemy realizować to każdego dnia. Temat pojawi się na forum jeszcze dziś, dorzucimy odnośnik.
 2. Tylko i wyłącznie większe eventy serwerowe będą miały pewność otrzymania audycji na żywo podczas trwania wydarzenia. Eventy z atrakcjami, organizowane np. przez biznesy i branżę, mają taką opcje jednak tylko i wyłącznie w wypadku chęci graczy naszej grupy. Wydarzenia mniejszej wagi, takie jak imprezy w klubie jak i te z atrakcjami, w każdym momencie mogą liczyć na ustalone reklamy spersonalizowane w godzinach trwania imprezy. Dodajemy także możliwość, która ma pozwolić wam na reklamowanie wydarzenia o wybranych przez was godzinach nawet kilka dni wcześniej tak aby zebrać jak największe tło do rozgrywki.
 3. Dla graczy działających pod naszym projektem otwieramy szeroką możliwość tworzeni własnych podcastów, magazynów oraz autorskich programów, jednocześnie przewidujemy dodatkowe nagradzanie takowej kreatywności. Nie widzimy również problemu by skupić się całkowicie na swojej twórczości, nie mamy zamiaru przymuszać nikogo do niechcianej rozgrywki. Krótko mówiąc, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Jeśli nie grasz pod nami, a prowadzisz inny projekt tego typu możesz podpiąć się pod nas korzystając z wycen, naszych grafików i innych benefitów. Kontakt Discord.

Edytowano przez zamkniety
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Supporter

12/10/2021: Pasek /news, /wywiad i tym podobne nie może zawierać wzmianek, m.in. o: substancjach kontrolowanych, rzeczach karanych przez Penal Code, mowy nienawiści, wulgaryzmów, promowania półświatka przestępczego i tym podobnych.

Kreacja charakteru pod DAILY GLOBE to również dodatkowa, warta uwagi kwestia. Oczekujemy od was postaci, które nie będą latały m.in. w tęczowych włosach czy wyglądały jak typowe alternatywki, bo w świecie gry, fabularnie po prostu wasze postacie zostałyby zwolnione. Kreujcie postacie tak, jak uważacie to za słuszne. Macie wsparcie, zadawajcie pytania i twórzcie poważne formaty. Wyszliście dziś do ludzi, to mi się podobało. Ale brak przemyślenia, który wynikł na podstawie tej sytuacji wprowadził w błąd sporą część serwera ze względu na, częściowo, zaprezentowany niski poziom przez graczy, którzy pisali z wami na pasku. Podoba nam się to, że chcecie aby nasza grupa była dla graczy, a nie na odwrót ale musimy nieco bardziej przemyśleć działania tego typu. To dla mnie dość ważny aspekt, pamiętajcie o tym. Pamiętajcie, jesteśmy wielką korporacją, a nie radio Stefan2005 ulokowane w Paleto, które może pozwolić sobie na wielkie, niewyobrażalne straty wizerunkowe, które ciągną się zawsze za takimi podmiotami przez wyraźnie dłuższy czas. Nie będziemy pozwalać na tego typu działania wprowadzając w związku z tym poniższą zmianę.

Rozdzielamy dodatkowo radiostacje DAILY GLOBE na mniejsze podmioty, które będą zajmowały się konkretną tematyką nie wykluczając tworzenia nowych przez graczy:

 1. DAILY GLOBE/DAILY NEWS - główne, mainstreamowe medium służące do oficjalnych informacji, reportaży i tym podobne.
 2. DAILY WEATHER - sekcja DAILY GLOBE zajmująca się pogodą, bardziej epizodyczne wypuszczanie informacji nt. pogodowych.
 3. DAILY BUSINESS - sekcja DAILY GLOBE zajmująca się tematem wszelakiego biznesu, tematyce powiązanej z tym sektorem.
 4. DAILY SPORT - sekcja DAILY GLOBE skierowana z ukłonem w kierunku graczy m.in. VFF, sportmenów i sportmenek
 5. DAILY LIFESTYLE - sekcja DAILY GLOBE zajmująca się powszechnym życiem publicznym, strefą cywilną serwera i część branży rozrywkowej.
 6. DAILY POLITICS - sekcja DAILY GLOBE zajmująca się lokalną, stanową i federalną polityką, tematami około życia politycznego i zmian.
 7. DAILY TRAVEL - sekcja DAILY GLOBE zajmująca się wszystkim wokół podróżnymi.
 8. DAILY MUSIC - sekcja DAILY GLOBE nakierowana w głównej mierze na różnej maści piosenkarzy.
 9. WCTR - radio podległe pod DAILY GLOBE, mniejsza korporacja skupiająca się wokół tematyki muzyki rapowej i strefy przestępczej Davis.
 10. CELEBRITY REVIEW - branża rozrywkowa, typowo forma magazynu plotkarskiego, artykuły i podcasty.
 11. Inne, autorskie programy tworzone przez naszych graczy - sekcje DAILY GLOBE lub mniejsze, podległe radiostacje/zależne przedsiębiorstw.
Spoiler

 

197d6a85875e741397672a7810abc782.png

40656eabb7d885e440704269e018b23d.png

9be116d57f871d3d1cb7335d3efc32dd.png

8c7e5e23f4075ef8bf8d8990ec9de28b.png

Edytowano przez zamkniety
Mitsu lubi to
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Supporter

12/10/2021: Wszelkie materiały, stworzone pod i przez graczy DAILY GLOBE, należą do zarządu projektu. Zarząd ma prawo dysponować nimi bez konsultacji z autorem.

Przedstawiamy zamysł grupy DAILY GLOBE, który rozpisywałem dla frakcji Weazel News. Wszelkie założenia wypisane poniżej zamierzamy kontynuować i realizować dalej bezpośrednio w świecie gry. W wypadku jakichkolwiek pytań, założeń i tym podobnych kontaktujcie się z nami poprzez jakikolwiek, nawet mało oficjalny kanał.

Dnia 30.03.2021 o 14:29, zamkniety napisał:

Przedstawiam moją aplikację na lidera frakcji Weazel News wraz z najważniejszymi założeniami wypisanymi bezpośrednio w punktach. Opisałem w nich to na czym zależy mi w głównej mierze. Przedstawiam tylko najważniejsze podpunkty, które mają pozostawić konkretny zarys frakcji działającej bezpośrednio pod moją opieką. Pod najważniejszymi punktami zdecyduje też na opis samego siebie jako kandydata w postaci informacji bezpośrednio powiązanych z moją aktywnością na RP i tym podobnych, a także podsumuje cały zapis punktowy aby streścić to, co napisałem. Wszystko jest krótkie aby nie utrudniać sobie wzajemnie pracy i jestem w stanie przeprowadzić niezbędną dyskusję, która poruszy wszelkie kwestie sporne. Nie widzę sensu rozpisywania się na masę dodatkowych, różnych tematów, które nie będą miały w późniejszym okresie żadnego znaczenia.

I. Tworząc frakcję Weazel News poszedłbym w kompletnie inny schemat, niż mogliście zauważyć dotychczas. Wydaję się on bardziej praktyczny i otwiera masę możliwości rozgrywki. Z tego co zorientowałem się na ten moment działała ona w formie sztywnej rozgłośni radiowej wraz z jedną stroną skupiającą wszelkiej maści newsy serwerowe. Zamierzam utworzyć w grze specjalne podgrupy, tzn. stacje zależne od głównego członu zajmujące się odrębną tematyką jak serwerowa branża rozrywkowa od strony ich opisów, portali plotkarskich czy informacyjnych aby nadać temu odpowiedni sens i wprowadzić wszelkiej maści różnorodność. Widząc też serwerową politykę chętnie wystawie miecz w stronę właśnie tej grupy serwerowej. Możliwość kreacji postaci przez graczy w wybranych przez siebie dziedzinach wyjdzie tu na plus i nie będzie zostawiała wrażenia ciągłej monotonności wśród gry.
II. Gracze frakcji zajmujących się raportowaniem rozgrywki na serwerze praktycznie zawsze mogli czuć się niedocenieni ze względu na nikłe wynagrodzenie za napisane artykuły czy przyczynianie się do gry frakcji. Sam schemat w postaci dodatkowej gotówki za każdą podjętą aktywność (artykuł, pasek na serwerze czy inne bzdety) powinien być wynagradzany poprzez gotówkę na /pay.
III. Zależy mi na prowadzeniu frakcji w formie bezstronnej, nienarzucającej w większości wypadków swoich racji dla innych graczy (co jednak nie będzie możliwe, np. w wypadku portalu plotkarskiego spod naszego szyldu). Postawię też na wszelkie dodatkowe aktywności w postaci prowadzenia aktywnych sociali na użytkowanym przez graczy Lifeinvader.
IV. Kwestia kreacja postaci sztywno pod Weazel News była dla mnie zawsze tematem krępującym. Postawiłbym na wyjście do postaci dziennikarzy z branży rozrywkowej, którzy aktywnie prowadzą swoje wirtualne charaktery i zaproponowałbym im też możliwość gry pod frakcją jako freelancerzy prowadzący autorskie programy. Zależałoby mi na utworzeniu w głównej mierze konkretnych akcji tematycznych, które będą miały sens i oddziaływały w jakiś sposób bezpośrednio na grę innych graczy.
V. Sami gracze na serwisie mogą oczekiwać ode mnie wszelkiej maści pomocy w postaci np. reklam informujących o wydarzeniu w danym lokalu. Gracze z branży rozrywkowej mogą wyjść też z wszelkimi inicjatywami, które opisze. Jeśli jakaś postać będzie kreowana w konkretny sposób, a będzie przykładowo wydawała nowy singiel przedstawiając sytuacje na podstawie piosenkarza podczas audycji możemy wrzucić odpowiednie narracje informujące przykładowo o przerwie na reklamy wraz ze wzmianką o puszczeniu konkretnego utworu.
VI. Mimo wszystko, warto wziąć pod uwagę, że sama gra frakcji zajmującej się newsami to raczej gra na forum, niż bezpośrednio w grze. Umiejętność pisania wszelkiej maści tekstów to jedne z podstawowych zadań, których będę oczekiwał od potencjalnych graczy spod mojego szyldu.
VII. Dla chętnych graczy podczas konkretnych wydarzeń serwerowych umożliwię wynajęcie dziennikarza spod szyldu głównej korporacji, który przeprowadzi audycje na żywo i ewentualnie zamieści późniejszy artykuł na samym forum. Kwestia ta będzie dostępna tylko dla konkretniejszych eventów organizowanych z ciekawszym zamysłem, niż impreza w klubie nocnym bez żadnych atrakcji. Dla takich wydarzeń zaoferujemy reklamy bez obecności gracza frakcji na miejscu.

Grałem w głównej mierze na konkurencyjnym serwisie (.devGaming). Współtworzyłem frakcje San News wraz z @hvry jako członek zarządu. Aktywnie angażowałem się też w tworzenie portalu plotkarskiego Atomic czy Gossipy. Załączam też link do konta globalnego aby pozwolić na ewentualną weryfikację. Jako gracz potrafię prowadzić ciekawe, unikatowe postacie dostosowane do realiów role-play. Bezpośrednio pod frakcją zamierzam prowadzić kilka postaci, które umożliwią jej odpowiednie kreacje (CEO, Supervisor czy felietonista niższej rangi). Miałem okazje współtworzyć projekty spod grup przestępczych, biznesów czy toczyć rozgrywkę we frakcjach pokroju LAE.

Tworząc frakcje takiego typu zależy mi na otwarciu dróg i zaoferowanie narzędzi dla pozostałych graczy, którzy będą mogli wykorzystać je w odpowiedni sposób. Jeśli nie dostaną oni pretekstu nie będą zainteresowani jakąkolwiek interakcją z własnej strony. Podejmę się współpracy z grafikami, którzy przygotują wszelkie szablony niezbędne do tworzenia frakcji, a dla graczy działających bezpośredni pode mną stworze wszelkie zarysy ułatwiające grę. Łatwiejszy i szybszy kontakt ze mną to Discord: zamkniety#6431.

Dnia 30.03.2021 o 21:52, zamkniety napisał:

Super. Jak coś odzywaj się Discord lub tutaj i daj znać, co ustaliłeś.

Poruszę jeszcze jedną kwestię, która prawdopodobnie będzie miała też możliwość jakiegokolwiek wpływu na twój werdykt. Kwestia tworzenia właśnie takiej frakcji w moim przekonaniu powinna różnić się znacząco od wcześniejszych wydań, które widzieliśmy na różnych, polskich serwerach. Sami jako gracze nie jesteśmy w stanie widzieć wszystkiego w związku z czym mam kilka drobnych usprawnień, które pozwolą na dodatkową grę dla graczy zainteresowanych rozgrywką bezpośrednio pod nami. Każde z nich może jedynie w pozytywny sposób zadziałać już na sam serwer gry:

 • współpraca z niezależnymi postaciami paparazzi, które będą mogły sprzedawać nam materiały przedstawiające celebrytów/polityków/ciekawe sytuacje warte opisu wraz z odpowiednią wyceną bezpośrednio z naszej strony,
 • pomoc w organizacji wszelkich, ciekawych wydarzeń spod szyldu Weazel News jako korporacji działającej w świecie gry od strony OOC oraz IC,
 • umożliwienie otwarcia wszelkiej maści projektów pod naszym szyldem takich jak własne talk-show czy program w TV prezentowane na samym forum,
 • dostęp dla graczy po odpowiedniej opłacie do wykupu reklam ich materiałów w postaci banerów, które pojawią się w formie grafiki pod artykułem na samym dole wraz z odnośnikiem przekierowującymi do wybranego tematu,
 • organizacja cyklicznych wydarzeń takich jak np. gala rozdania nagród raz na kilka miesięcy wychodząca spod naszego szyldu czy drobne festiwale wraz z odpowiednimi atrakcjami jak koncerty,
 • możliwość wykupu reklam stałych, które w godzinach szczytu będą pojawiać się na pasku frakcyjnym przez określony okres czasu i informowały o kwestii poruszonej przez gracza. Warto zaznaczyć w tym wypadku, że każda z reklam będzie przechodziła weryfikacje aby nie dopuścić do wiadomości dotyczących sprzedaży pojazdu i będzie musiała być opłacona z góry na konkretny okres czasu.


To tylko klika, drobnych pomysłów, które według mnie wyprowadzą te grupę na właściwy tor i zapewnią możliwość kreacji ciekawych postaci pod Weazel News (w tym tych, które współpracują z nami jako freelancerzy). Aby wyjść też z ukłonem w stronę graczy kreujących grę jako postacie cywilne będę w stanie podjąć się organizacji eventów skierowanych stricte do nich samych jak klimatyczne giełdy samochodowe mające na celu umożliwić sprzedaż  używanego, wirtualnego pojazdu dla innego gracza przy organizacji różnych dodatkowych atrakcji, które w międzyczasie pozwolą zabić nudę (np. elementy dynamiczne czy statyczne jak koncerty graczy z branży). Odnosząc się też do ostatnich wydarzeń, które dzieją się w samym świecie gry chętnie jako frakcja wyszedłbym też z pomocną dłonią w kierunku polityki prowadzonej przez @anti i @Trefix. Przykładem tego mogą być najzwyklejsze rozmowy w radiu pomiędzy odmiennymi poglądowo politykami mające na celu nakierowanie potencjalnych wyborców, tudzież graczy do prawidłowego wyboru z punktu widzenia ich postaci.

Dodatkowo przyszła mi teraz na myśl kolejna rzecz, którą mogę pochwalić się w ramach umiejętności pisania tekstów stricte pod same serwisy RP. Współtworzyłem z Wyimaginowana, która nie ma tu konta też na samym devGaming magazyn ICON (1, 2) czy LOVE (1, 2, 3) wraz z @phenoman w dziale Prasa lokalna. Kiedyś miałem okazję działać też przy VIBE Magazine ale nie jestem w stanie znaleźć odpowiednich odnośników. Warto dodać, że przegrałem też masę czasu w tamtejszym projekcie celebryty (branża rozrywkowa) w związku z czym będę wystawić, zwłaszcza w tym kierunku grupy graczy odpowiednią pomoc. Dorzucę też tekst na ponad 11 tysięcy znaków, który pisałem kilka dni temu i pozwoli na ewentualną weryfikację moich zdolności. Tak samo jak pisałem wyżej, śmiało możemy dyskutować o kwestiach spornych i odpowiem na twoje pytania/wątpliwości jeśli będziesz je miał. Nie jestem zakutym łbem i myślę, że dojdziemy do ciekawego konsensusu jeśli coś nie będzie według Ciebie dobre.

walters pl i wonti lubią to
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Supporter

19/10/2021: Utworzyliśmy bezpośrednią hierarchie w świecie rozgrywki, otwieramy się na dodatkowe formy rozgrywki niezwiązane koniecznie z dziennikarstwem.

 1. Postaci do obsługi działalności DAILY GLOBE, tj. ogarnianie umów, spotkań i tak dalej,
 2. Postacie dziennikarzy w formie działalności pod DAILY GLOBE lub samodzielnego projektu,
 3. Osoby od strony technicznej, tj. OOC w formie działania: grafiki/interiory/osoby od screenshotów/twórcy video,
 4. Postacie wpasowujące się w klimat gry korporacji taką, jaką pozostaje DAILY GLOBE. Stworzymy dla was dodatkowe stanowiska.

Zniżyliśmy ceny reklam i banerów. Więcej informacji bezpośrednio tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Supporter

7.png

— Podsumowanie aktywności grupy DAILY GLOBE w okresie 08/10/2021 - 22/10/2021

Tworząc grupę DAILY GLOBE postawiliśmy sami sobie jasny, prosty i klarowny cel. Nasze działania, wysiłek podjęty przez ciężką pracę wewnątrz struktury grupy możemy ocenić pozytywnie. Długotrwałe, często wręcz emocjonalne rozmowy na konferencji Discord połączone z wymianą refleksji między członkami grupy, a zarządem i samą ekipą projektu Vibe, pozwoliły nam na działanie w takim formacie, jakim planowaliśmy. Nie spoczywamy na laurach i w dalszym ciągu zamierzamy działać, aż tak aktywnie, jak teraz. Nasze plany są długofalowe i będą kontynuowane przez cały okres działalności. Cieszymy się, że dostaliśmy szansę i mamy szansę tworzyć tak wspaniały projekt wspólnymi siłami wraz z możliwością kreacji rozwoju sektora gry medialnej, który od początku dziejów rozgrywki na serwisach tego typu był, praktycznie zawsze, spychany na bok i odbierany jako nieatrakcyjny. Odbieramy feedback od różnych grup, tak aby tworzyć coś lepszego, unikalnego i nowego.

Aktualne statystyki, informacje dotyczące podjętych przez naszych graczy aktywności pozwalające na zrozumienie naszej aktywności:

 1. Współpracujemy bezpośrednio z strefą cywilną, tworząc m.in. magazyn WIB przyczyniający się do wycen tej strefy rozgrywki,
 2. Tworzymy format Paparazzi we współpracy z opiekunami branży rozrywkowej jako oficjalny, podpięty temat w ich dziale,
 3. Łącznie utworzyliśmy, aż 23 (!) tematów informacyjnych dotyczących działalności DAILY GLOBE.
 4. Projekt, mimo swojego krótkiego okresu funkcjonowania, wchłonął poprzez rozgrywkę część graczy tworzących/współtworzących m.in. takie projekty jak InTheCage powiązane z VFF, WWR czy radiostacje LS Sensations. Tworzymy dodatkowe, ciekawe inicjatywy pozwalające na współgranie z nami.
 5. Przez okres dwóch tygodni wydaliśmy łącznie 13 tekstów spod formuły Materiały własne, 8 tekstów powiązanych z branżą rozrywkową i 6 napisanych w formie neutralnej przez główny dział DAILY GLOBE.
 6. Współpracujemy m.in. z takimi grupami jak LSFD, LSCSD czy LSPD przekazując sobie wzajemnie, medialne informacje dotyczące serwerowego LORE.
 7. Każdy z nowych, zainteresowanych z nami wspólną grą graczy otrzymuje opcje skorzystania z Manuala DAILY GLOBE pozwalającego na zrozumienie zawiłości wynikających bezpośrednio z rozgrywki pod kreowaną przez nas grupą medialną.
 8. Współtworzyliśmy wydarzenie serwerowe #WORLDRESTARTHEART wspierając jego organizacje i przebieg w rozgrywce.
 9. Przez okres działania DAILY GLOBE na profilu Lifeinvader CELEBRITY PREVIEW pojawiło się 11 postów, a na profilu DAILY GLOBE aktywność zatrzymała się na liczbie 7. Tematyka DAILY GLOBE została poruszona w mediach IC przez niepowiązanych z nami graczy, aż 13 razy.

Najważniejsze, skrótowe informacje podsumowujące plan działania DAILY GLOBE:

 • Funkcjonowanie grupy DAILY GLOBE, na aktualny moment, pochłonęło kwotę w wysokości $1243000 przeznaczoną na grafiki i wyceny dla graczy za podjęte aktywności. Przeliczając to na liczbę graczy pod panelem, wykazuje to blisko $31000 na jedną osobę pod panelem.
 • Grupa DAILY GLOBE łącznie liczy 34 osoby rozgrywające postacie dziennikarzy w świecie gry, 4 osoby rozgrywające dziennikarzy w zawieszeniu, 14 osób odpowiedzialnych za pomoc techniczną (np. grafiki, interiory i filmy video). Każda ich aktywność jest dodatkowo wyceniana.
 • Utworzyliśmy formę stworzenia podgrupy radiostacji jako samodzielny lider z czego skorzystało m.in. aktywne community grupy Paleto Bay.
 • Każdy z nowych graczy może liczyć na wprowadzenie i narzędzia, np. w postaci pojazdu czy interioru, pozwalające na kreacje postaci.
Edytowano przez zamkniety
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 2 weeks later...
 • 2 weeks later...

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝