Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

NAZWA TEMATU: [GRA/Positiv] albino12


albino12

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/4012-albino12/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Jaswinder Duggan
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary: "cheatowanie" 
Członek ekipy nakładający karę: Positiv 
Wyjaśnienie sytuacji: Witam, przychodze wkurwiony ze szkoly pierdoloe wiezienie mnie dobija wbijam na vibe zeby poczuc ten klimat i sie wcielic w postac majac wyjebane na zyciowe problemy, nagle wyjebalo mi neta probuje wbic ponownie a tu pisze KURWA ZE ZOSTALEM ZBANOWANY ZA CHEATOWNIE /!?!!?!?!? ?!?!?! Kurwa ! Wyjebaloi mi neta i dostalem bana za cheating XD Nie wiem mozecie sprawdzic logi ze mi ping skakal i teraz jestem wkurwiony w chuj 
PS. Notatka odemnie 😞 Mam 17 lat, odkąd skończyłem 12 codziennie miewam mysli samobójcze, nic nie sprawia mi takiej radości jak wcześniej, mój nastrój lata nisko jak pieprzona zapłodniona pszczoła nic nie potrafi pocieszyć mnie, dni są tak nudne i męczące jak robienie cardio na spalanie tłuszczu, już zadne hobby mnie nie cieszy probowalem odejść z tego swiata niezliczona ilość razy i nawet to potrafiłem spierdolic, teraz kiedy chce pograc  u was na serwerze uważacie mnie za cheatera.
Ewentualne screeny/świadkowie: Na dowod ze lubilem tego serwa to mialem donatora

Edytowane przez albino12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin