Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Forum/Morfeusz] uwuewue


uwe

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/2004-uwuewue/
Rodzaj kary: Ban(ostrzeżenie x10)
Powód nałożenia kary: Niepoprawne zachowanie.
Członek ekipy nakładający karę: Morfeusz
Wyjaśnienie sytuacji: Witam apeluje od kary nałożonej przez gamemastera serwerowego (Morfeusz) za wyżej już wymieniony powód. Oficjalnie chciałbym przeprosić za moje głupie występki stworzone przez moją osobe oraz rzucane obelgi w strone jednego z aktualnych administratorów (Karach).

Po wielu rozmowach z samym sobą przed lustrem zrozumiałem, że moje zachowanie było karygodne i nie powinno mieć miejsca, niestety pierwszy ban nie przyniósł żadnych skutków w moim zachowaniu, a po drugim nadanym miesiąc temu (9 września 2021r) nabrałem pokory i zresocjalizowałem się, odbiłem od zepsutego polskiego community roleplayu i mój mózg zaczał działać dużo wydajniej, zadawanie się z niektórymi spowolnionymi umysłowo osobami spowodowało uszczerbki w mojej psychice i mózgownicy przez co pisałem takie głupoty - aktualnie jestem pewny, że jestem w stanie normalnie i całkowicie poważnie grać na serwerze.

Pozdrawiam, uwuewue.

PEZET i Hubiks lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin