Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

013. Ava Velerez. Gwiazda muzyki POP czy (przyszła)żona gwałciciela?


teti

Rekomendowane odpowiedzi

Bez_nazwy-2.png

asdasds.pngLudzie lubią gadać, mówić. Niby mamy nurt akceptacji, a wzajemne obgadywanie się jest w modzie. Media pisać. I wiecie co, misiaczki? To coś, co mnie w sumie nawet mnie nie zaskakuje, i zaskakiwać nigdy nie będzie. Zawsze lubiłem muzykę Ava Velerez, dosłownie od momentu jej wejścia na lokalny rynek muzyczny. Po prostu.. ta muzyka była dla mnie czymś, co mnie zaskakiwało. I pozwalało znaleźć mi, chociaż chwilowe ukojenie. Kochałam to traktując to dosłownie jak rozdzaj własnej, prywatnej autoterapii praktykowanej, dość często, przez różnych artystów muzycznych znajdujących się w głównym nurcie. To po prostu publikacja swoich problemów, przedstawiając je światu. I to sposób na radzenie sobie emocjonalnie, sposób na radzenie z sobie życiem. I to koniec, tyle.

Zatrzymajmy się przy Ava Velerez. I w sumie... jej partnerze miłosnym, seksualnym. Duilio Loya, młodocianym członku  zorganizowanej grupy ulicznej Most Wanted Player 13, skazanym za gwałt na Lorella M., partnerce jednego z dość wysoko postawionych mobsterów w Los Santos. Nie wiem, jak mógłbym to zinterpretować, zaczepić. Wydała piosenkę. Widzicie jej baner, po prawo. Widzisz? Raczej odbieram to jako nieumyślną wpadkę, uczucie. Dziewczyna nie ma dużego materiału ale ma potencjał, duży. Myślicie, że zniszczenie takiej szansy poprzez miłość to coś, co może wywołać negatywne skutki wobec kariery wschodzącej piosenkarki? My nie mamy wątpliwości. Wiemy to, sami po sobie. Ava, wiemy że to przeczytasz, prosimy. Nie zniszcz sobie kariery, szansy na rozwój poprzez dzieciaka. Jesteś atrakcyjna, masz szansę na miłość. Prawdziwą, a nie kompletnie wyimaginowaną.

Ostatni okres w twoim życiu, Ava, był napięty. Bardzo. Powinnaś pomyśleć o odpoczynku od lokalnego rynku muzycznego, muzyki. Nie myślisz trzeźwo, zwłaszcza że ostatnio... jakaś dziewczyna zabiła się pod autem. Twoim, dziewczyno. Możesz potrzebować odpoczynku, ludzie i media będą mogli to zrozumieć. Wrócisz mocniejsza, kilkukrotnie. Przygotujesz materiał, wypuścisz go. Marzysz o tym, aby być seksuolożką, podejmij się tego. I przez pewien okres, skoncentruj się tylko na tym. To dobra rada abyś naprawiła swoją, negatywną passę medialną. Pamiętaj, kariera poczeka i nie ucieknie. Vinewood Hills stoi przed tobą otwarte, szeroko. Bardzo szeroko.

SKfy2Y5h.jpg

Edytowane przez KUBV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**E. Harris natrafiła na artykuł, zrobiło jej się przykro, że ktoś wywleka na światło dzienne takie informacje, zaglądając mocno do życia prywatnego Ava Velerez - wysłała kobiecie link do artykułu(obrażając rzecz jasna dziennikarzy za ich długi nos wciskany w nie swoje sprawy), zaś pod nim emotikonę:** 4838-sadge.png

Edytowane przez szeryfuwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

** Sh. Chiba błądząc w Internecie natrafiła na artykuł, w którym jak dla niej są zawarte ciekawe informacje z życia dotąd jej nieznanej kobiety. Zaczęła doglądać się w sieci twórczości A. Velerez, a także obserwować jej media społecznościowe. **

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin