Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Wayne Carmack] Elijah;


ADI

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta:https://forum.v-rp.pl/profile/1095-adi/
Link do konta oskarżonego: nie znalazłem
Powód składania skargi: nierealistyczna, nieludzka gra.
Wyjaśnienie sprawy: Witam, nazywam się Adrian! Już tłumaczę całe zajście! A więc gdzieś z pół godzinki temu (powiedzmy, że 17;40) jadę sobie przez miasto, nagle patrzę, a na ulicy leży zakrwawiony osobnik, podbiegam do niego, sprawdzam co z nim, okazuje sie, że jest nieprzytomny, no to nie myśląc długo próbouje wezwać jakąkolwiek pomoc, wsiadam do auta i widzę radiowóz, więc natuarlnie zatrąbiłem na niego i gdy się nie zatrzymał zacząłem za nim cofac, wszystko działo się szybko bo byłem zdeterminowany aby pomóc tamtej osobie, która w każdej chwili mogła np umrzeć, a więc Pan Wayne zatrzymał się i myślałem, że wszystko fajnie - wysiadłem sobie z furki, a on do mnie, że jestem zatrzymany i żebym wracał do auta, przypominam, że osoba nieprzytomna dalej leżała za nim, a on wolał zatrzymywać mnie w sumie za NIC niż jej pomóc, później dostałem crash'a - on też.. zrespiło mnie na motelu, tego dalej od miasta..No więc wbijam ponownie, pisze tam /id W - patrzę gościa nie ma to zacząłem się wozić po mieście, nagle mnie zatrzymali, skuli i tak dalej, bez powodu - podali go dopiero po jakis 10 minutach, no i tam się trochę działo.. lekko się zirytowałem ale mniejsza - następnie pan Wayne zawiozł mnie pod komendę? chyba to komenda, odegrał na /do że była rozprawa w sądzie i daje mi jakieś grzywne oraz odholowany samochód.. proszę o rozpatrzenie tej skargi no bo co jak co, ale to nie było ludzkie zachowanie, to było zachowanie typowego 12latka który dostał się do policji i próbouje kogoś na siłe złapać! Z mojej strony to tyle mam nadzieję, że rozpatrzycie tą skargę pomyślnie bo nie mam zamiaru być karany za takie coś! Z góry dziękuje i czekam <3
Dowody:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej więc - ten post będzie długi, bo sam nie wiem od czego zacząć, a sama sytuacja jest absurdalna na każdej płaszczyźnie.

Zacznijmy więc od podstaw. To co widziałem, to wóz bez drzwi, który zapieprza przez miasto tyłem trąbiąc - nie wiem czy wiesz jak działa prawo drogowe na świecie, ale chyba nie ma takiego miejsca, gdzie byłoby to legalne, stąd już argument o zatrzymywaniu "Za Nic !!!" można śmiało wysłać do kosza. Moja postać wezwała F-D, więc argument o braku pomocy również można do niego dołączyć - oficerowie policji stanowej są defacto drogówkarzami, a nie paramedykami, a w momencie kiedy twoja postać pierwsze co robi po zatrzymaniu, to bieg w kierunku oficera, to oczywistym jest to, że bezpieczeństwo mojej postaci jest dla niej kluczowe - nie możesz komuś pomóc, kiedy jakiś świr biegnie ci na plecy - przypominam, że odgrywamy miasteczko wzorowane na Ventura, CA w którym pomimo restrykcyjnego prawa stanowego dot. broni palnej ludzie ją mają, a oficerowie giną w trakcie zatrzymań drogowych. 
Następnym absurdem jest to, że po tym jak mnie scrashowało, to ponoć ciebie też - tylko dlaczego po swoim crashu wolałes spieprzyć z miejsca zamiast wrócić? Wiesz jak się to nazywa? Ucieczka od gry IC i na (chyba) każdym serwerze mi znanym jest karana po prostu blokadą postaci. 
Ale okej, gracze z BCSO znaleźli twój wóz i zatrzymali cię - co wtedy robiłeś? Grałeś z nimi? Oczywiście, że nie bo lepiej było zająć się wylewaniem żalu OOC, co z resztą widać na tych screenshotach:
image.png.424fb7d990fef1c88dda150c3e66ffcb.pngimage.png.48a995c16df18ef57924bb7b86fd2fb8.png

W momencie kiedy podczas wymierzania ci kary stosownej do tych opisanych w penal code zdecydowałem nie dać ci zarzutu ucieczki przed LEA, aby nie blokować ci gry na najbliższy czas, a także zredukować grzywnę w zasadzie o połowie (po prostu nikogo nie jara "udupianie" znane z konkurencyjnych serwisów - ale za taką zagrywkę IC twoja postać po prostu dostałaby karę grzywny) ty zdecydowałeś po prostu rozluźnić zwieracze wylewając żal OOC, co również można zobaczyć na screenshotach:
unknown.png
image.png.d52ed76d4094c229312a62399ec9fe24.pngimage.png.e9a5677baef955360005890669bfef81.png
((tak, wiem że pisanie "za jajco" było trochę nie na miejscu - ale któremu z was by nie puściły nerwy w tym momencie? i tak starałem się zachować jak człowiek pomimo bycia konsekwentnie wyzywanym od X minut))

Ostatnią rzeczą którą chciałbym poruszyć jest to, że gdy @kacalov przyszedł wyjaśnić z tobą całą tą sytuację ty wolałeś po prostu olać członka ekipy, który chciał poświęcić ci swój czas na rozmowę ty wolałeś siedzieć na alt+tab i pisać skargę na kolanie.

Odwołując się jeszcze do tego co napisałeś:
image.png.ea3c9fd6ea609b3a628efb2d1f3009cc.png

 

 

 

Edytowane przez wojtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To co widziałem, to wóz bez drzwi, który zapieprza przez miasto tyłem trąbiąc - nie wiem czy wiesz jak działa prawo drogowe na świecie, ale chyba nie ma takiego miejsca, gdzie byłoby to legalne, stąd już argument o zatrzymywaniu "Za Nic !!!"

Ty za to nie posznaowałeś ludzkiego życia i wolałeś mnie zatrzymać za to, że szukałem pomocy dla gościa, który się wykrwawia, dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, deBBuu napisał:

Można poradnik napisać, jak nie wrzucać skarg

wystarczy link do tej wysylac

a co do skargi: kolego, on wyraźnie napisał że wezwał pomoc do nieprzytomnego, nie zawsze ich widzimy przez bugi. Ja też czasem najeżdżam na niewidzialne ciało patrolując. Strzeliłeś sobie właśnie w kolano pisząc tą skarge, szczególnie jak GM stał obok ciebie. GM odpowiedzialny za frakcje.

Edytowane przez Wilku
wojtek lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ADI napisał:

Ty za to nie posznaowałeś ludzkiego życia i wolałeś mnie zatrzymać za to, że szukałem pomocy dla gościa, który się wykrwawia, dziwne.

  

15 minut temu, wojtek napisał:

Moja postać wezwała F-D, więc argument o braku pomocy również można do niego dołączyć - oficerowie policji stanowej są defacto drogówkarzami, a nie paramedykami, a w momencie kiedy twoja postać pierwsze co robi po zatrzymaniu, to bieg w kierunku oficera, to oczywistym jest to, że bezpieczeństwo mojej postaci jest dla niej kluczowe - nie możesz komuś pomóc, kiedy jakiś świr biegnie ci na plecy - przypominam, że odgrywamy miasteczko wzorowane na Ventura, CA w którym pomimo restrykcyjnego prawa stanowego dot. broni palnej ludzie ją mają, a oficerowie giną w trakcie zatrzymań drogowych. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrzucam. Wezwać pomoc do nieprzytomnej osoby można na milion sposobów, a ty wybrałeś chyba najbardziej nieodpowiedni. Szukanie jednostek SD/HP i trąbienie na nich nie mogło skutkować sukcesem. Zachowanie @wojtek jak najbardziej normalne, widząc stan pojazdu oraz nie znając Twoich zamiarów, usiłował Cię zatrzymać i pewnie sprawa by się wyjaśniła. Komentarza do biegu w jego stronę nie będę dodawał, bo i tak dziwie się, że Cię nie postrzelił. Jeżeli potrzebujesz dodatkowych wyjaśnień, śmiało zapraszam na rozmowę głosową. Discord Kaizi#6841

 

 

 

A byłbym zapomniał... lekkie przypomnienie 🙂

1. W temacie ze skargą mogą wypowiadać się jedynie osoby mające jakieś informacje na temat oskarżenia - posty niewnoszące nic do tematu będą odpowiednio karane;

2. Skarga powinna posiadać dowód w postaci screena. W innym przypadku szansa na pozytywne rozpatrzenie jest niewielka;

ADI, wojtek, vinsu i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin