Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Komis Samochodowy] CarSpotDealerShip


ToJestLewy

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

                                         dff8ac0dce22a.png

CarSpotDealerShip - Joshua po kilkuletnim doświadczeniu w prowadzeniu komisu samochodowego, zaczął rozmyślać nad postawieniem drugiego biznesu, zawsze miał w planach budowanie marki, posiada swoich stałych klientów, jak i ekipę która mu w tym pomaga, dlatego w swoim życiu zaczyna poszerzać swoje horyzonty robiąc to co potrafi najlepiej. W przyszłości ma jeszcze wiele planów motoryzacyjnych których na razie nie ma zamiaru zdradzać. W CarSpotDealerShip każdy będzie mógł kupić sobie nowy samochód, zostawiając w rozliczeniu stary wóz. Są dwa typy sprzedaży, klasyczny, czyli sprzedaż do komisu po niedużo niższej cenie niż rynkowa oraz drugi sposób, tzw. "płatny parking". Klient zostawia swój samochód, komplet dokumentów oraz kluczyki, ustala z pracownikami minimalną cenę sprzedaży, a w zamian za to komis bierze ze sprzedaży kilka procent zależnie od ceny pojazdu. CSD nie ogranicza się w żaden sposób na poszczególne grupy społeczne, są otwarci dla każdego. Z chęcią zabiorą auto, które kosztuje $10.000 i takie, które jest warte dziesięciokrotność. Dzięki rozwijaniu się działalności na różne strony można dostosowywać pojazdy pod potrzeby klienta, modyfikacje wizualne mechaniczne, montaż zabezpieczeń.

                      VBnQ3ZY.png

 

Właściciel biznesu - Joshua Moore

Kontakt telefoniczny: 589-077

Adres mailowy - [email protected] ((prywatna wiadomość))

                              CEwZX8d.png

Spoiler

(( Po ustaleniach z administracją ))

                          qNZfV5Q.png

Spoiler

Cześć, aktualnie w mieście posiadam najbardziej prosperujący komis, jak i stałą ekipe do gry, więc stwierdziłem że założe drugi komis, mając już doświadczenie i wiedząc z czym to się je, więc zdecydowałem się wprowadzić go w ruch. Ten komis nie będzie wadził z moim już istniejącym i mocno prosperującym biznesem, tym projektem zajmiemy się wszyscy i nie będzie to dla mnie piąte koło u wozu. Wszyscy skupimy się na skupie/sprzedaży pojazdów od graczy i to będzie głównym priorytetem. Myślę że przyda się drugi komis, ponieważ wtedy zawsze jakiś będzie otwarty i nie będzie z niczym problemu. W razie pytań zapraszam na pw ( ToJestLewy#4880).

 

 

Edytowane przez ToJestLewy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin