Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/ v3rso] DarekK


DarekK bubbletea

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/8580-darekk/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Kira Smolivich
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.): blokada postaci 
Powód nałożenia kary: nijaczenie postaci, dorabiasz na cornerach jako właściciel Banan Taxi, uciekasz od SD, zaraz po tym robisz kolejny corner. 
Członek ekipy nakładający karę: v3rso
Wyjaśnienie sytuacji: 
Więc zaczynając od samego początku postać Kiri rozpoczęła swoje życie w Los Santos dorabiając  na różne sposoby. Część z nich należała do legalnych form, cześć do nielegalnych form zarobku. Odwołując się do nałożonej kary powiem tylko, że moja postać nie miała do czynienia z mocno rażącymi przedmiotami, przez które mogła szybko zarobić (mam na myśli broń, albo crack). Dorabiała sobie hodując zioło. Dołączając do biznesu banana taxi - nie miała w planach rezygnować z tego. W życiu codziennym przecież przedsiębiorstwa wszelakiego rodzaju (nie każde oczywiście) prowadzą różne rodzaju "lewe interesy". Weźmy też pod uwagę to, że odgrywamy tutaj prawdziwe życie - nie zawsze musi być idealnie i kolorowo jak nam się wydaje.  
Od Siebie dodam jeszcze, że nijaczenie postaci JA osobiście odbierałam inaczej (teraz już wiem, że tutaj to pojęcie jest inaczej odbierane) i nie spodziewałam się, że mogą wyniknąć takie konsekwencje z takiej gry. 
Nie będę tutaj też wchodzić w zbędną dyskusję, bo nie o to chodzi. Proszę tylko o rozpatrzenie mojego stanowiska i pozytywne rozpatrzenie odwołania. 
Ewentualne screeny/świadkowie: ludzie, którzy grali ze mną, którzy mieli ze mną do czynienia (pozdrawiam was ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin