Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[13.10] BLG Ferguson - addiction


bigduck1455

Rekomendowane odpowiedzi

Spoiler

Promocja:
-Promocja kawałka na Li.
Inwestycje: 
-Kupno beatu
Dane:
 

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Corey Ferguson
Przynależność: 
Numer konta postaci/wytwórni: 6397695653
Kontrakt zawarty z menadżerem (dot. podziału zysków, np. 10% zysków trafia do menadżera): -
Link do profilu postaci: BLG Ferguson

Spoiler

[wers1]

To miał być jednorazowy test, dzisiaj testuje cały dzień - gdy to mam życie to jest jebany sen Każdy czarnuch nie rozumie, ze nie przestane tego jeść, dla mnie to jest coś na lepszy dzień Matka widzi mnie "chorego" dla mnie to nic dumnego. Ziomy mówią, że przekręcę się od tego. Myślisz, że jesteś panem życia? Spróbuj cracku, życie wtedy stanie Ci na głowie. Nikt ci nie powie - to co złe sam się dowiesz. Nie przespane noce, problemy w szkole. Mały kryształ wpierdoli tobie pieprzoną kose w plecy, wtedy juz nikt nie pomoże, to gówno będzie latać w twojej głowie Najlepiej jeśli nikt się nie dowie, będą próbować wejść w twoją głowę.

[Ref]

Wszystko czego mi potrzeba to dragi, sława i pieniądze. Wiem - to nie rozsądne. Jestem młody, wokół same gangi i mordercy. Dzisiaj znów do mnie strzelali, musiałem się odegrać. Przyszedłem tu po dragi, nie potrzebuje nawet wagi - wezmę wszystko co masz, wezmę wszystko co dasz

[wers2]

Ten syf miesza w głowie, chciałem strzelić do jednej z moich kobiet. Boje się o to co robie, boje się o to czego nie zrobię. Po za crackiem myśle tylko o rapie i tej z psem, co ma tylko boks w głowie. Jedyny lek na to pieprzone uzależnienie to te chwile przy tobie. I tak nigdy jej tego nie powiem, nie moge tego trzymać w sobie. Jestem pieprzonym dzieciakiem, który miał za dużo gwapu - dzisiaj niczym nie różnie się od bezdomnego. Czaruch miał rację, ale nie wiedział jakie wiążą się z tym pojebane akcje. Brakuje mi spokoju umysłowego, boje się co będzie bez TEGO. Nie mam nad sobą władzy, czasem chce sięgnąć po dziewiątkę i skończyć swój wątek. Wjebałem się w paradoks, serio mam tego dość, ale musze wziąć, bo wtedy czuje to coś

[Ref]

Wszystko czego mi potrzeba to dragi, sława i pieniądze. Wiem - to nie rozsądne. Jestem młody, wokół same gangi i mordercy. Dzisiaj znów do mnie strzelali, musiałem się odegrać. Przyszedłem tu po dragi, nie potrzebuje nawet wagi - wezmę wszystko co masz, wezmę wszystko co dasz

 

Edytowane przez worteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Tania Ashford dowiadując się o nowym kawałku BLG Fergusona i rzekomej wzmiance o niej w nim, kliknęła na nią z prędkością światła. Przesłuchała całość kilka razy zostawiając reakcje i udostępniła na swoim Life Invaderze**

bigduck1455 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin