Skocz do zawartości

Happy New Year!

Cała Ekipa Vibe Roleplay pragnie życzyć wam szczęśliwego nowego roku 2021! Dziękujemy za to, że współtworzycie z nami ten projekt!
Discord

Idziemy do przodu!

Sprawdź niezwłocznie jakie zmiany przygotowaliśmy dla sfery przestępczej!
Szczegóły

Polecane posty

 • Gamemaster

Znaki drogowe i sygnalizacja.

W związku z problemową synchronizacją świateł od momentu publikacji tego posta są traktowane jako znak stop. Reasumując, miejsca z sygnalizacją świetlną są uznawane jako znaki stop, przed którymi należy się zatrzymać i ruszyć dalej w przypadku wolnego przejazdu.

 

Ucieczka przed agencjami stanowiącymi prawo.

 

Z rozwojem mentalności działającej na serwisie wprowadzamy zakaz bezsensownych ucieczek przed LEA. Od chwili napisania postu wszystkie ucieczki, które nie mają za sobą poważnego powodu, a są robione z głupoty czy chęci uniknięcia zwykłego mandatu lub innej niskiej kary będą karane. O wszystkim będzie decydował indywidualny incydent i poprzez decyzję odpowiadającego na zgłoszenie będzie ustalane czy powód jest odpowiedni i jeśli nie to, na jaką karę zasługuje.

6oUdCNv.png

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Użycie, posiadanie broni


     - posiadając przy sobie broń jesteśmy zobowiązani do umieszczenia o tym stosownej informacji w opisie postaci.
     - powyższa zasada nie dotyczy broni krótkiej.
     - w przypadku niezastosowania się do powyższych zasad zastrzegamy sobie prawo do usunięcia przedmiotu.
     - Należy pamiętać o punkcie pierwszym i odegraniu tego w należyty sposób, by nie dochodziło do /wyciągania kija bejsbolowego z kieszeni/. 

Jackal, vinsu, Sons i 13 innych lubią to
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 • Gamemaster

Niewłaściwe odgrywanie

 

Jakakolwiek akcja podchodząca pod disgusting rp tj. znęcanie się, różne formy przejawu bestialstwa, nekrofilia, trwałe okaleczenie, molestowanie seksualne (różnego typu role seksualne z dotykaniem innej osoby w niewłaściwy sposób) i inna powszechnie uważana za odpychającą musi zostać poprzedzona wyraźnym zapytaniem OOC. Należy zaznaczyć czego może doświadczyć postać drugiego gracza. Gracz ma prawo przerwać KAŻDĄ akcję pomimo wcześniejszej akceptacji, która w jakiś sposób negatywnie wpłynęła na jego samopoczucie przez wzbudzenie odrazy. Akcje tego typu powinny odbywać się zdala od kogokolwiek. Jeśli akcja nie jest akceptowana przez którąś ze stron, ma zostać anulowana i dalsze dążenie do osiągnięcia finału pomimo niezgody gracza będzie karane. Pedofilia na serwerze jest kategorycznie zakazana.

6oUdCNv.png

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 • 2 weeks later...

Nazewnictwo w uniwersum serwera

 

Kreowanie rozgrywki powinno być kształtowane pod nazewnictwo z uniwersum HD. Zakazujemy używania zewnętrznych nazw np. marek samochodów, firm, żywności i napojów, a także niektórych miast, na rzecz nomenklatury fabularnej opracowanej w poradniku: Nomenklatura fabularna, czyli eliminujemy rozbieżności w nazewnictwie.

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 • 2 months later...
 • Gamemaster

Dział "Zadania" i zmiany w procesie tworzenia organizacji przestępczych

 

 • wprowadzono dział "Zadania", będący miejscem publikacji typowych dla roleplayu questów, autorstwa mistrzów gry lub pozostałych graczy. Pierwsze zadanie zostało już opublikowane: 
 • proces tworzenia organizacji przestępczych uległ zmianie:
CoolNickname, zZz i szybki lubią to
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 • Kto przegląda   0 użytkowników

  Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności