Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Stokeley "Holly" Reeves


biggieb

Rekomendowane odpowiedzi

Bez_nazwy.png

Stokeley “Holly” Reeves (15.10.2004) - Siedemnastolatek wychowany na Grove Street aspirujący na mainstreamowego rapera. Będąc dzieciakiem grał w piłke nożną w lokalnym klubie piłkarskim na pozycji prawego skrzydłowego co nie wychodziło mu źle lecz jego pasja została zatracona przez uliczne życie w które się wkręcił, niedawno zauważył, że stracił szansę na duże pieniądze i sławę w sposób który uwielbia więc rozpoczął przygodę z muzyką, drugim hobby które kocha. Inspirując się swoimi ulubionymi artystami zaczął nagrywać piosenki w stylu hip hop i rap na telefonie używając mikrofonu z słuchawek. W wieku 15 lat stracił swoją przyrodnią siostrę przez co mocno zamknął się w sobie, przez następny rok siedział w domu nagrywając piosenki i zarabiając poprzez robienie bitów oraz mixowanie i masterowanie utworów innych artystów, przez jakiś czas był też ghostwritterem lecz szybko od tego odszedł. Na początku dwa tysiące dwudziestego pierwszego roku zaczął znowu wychodzić do ludzi oraz naprawiać swoje relacje z innymi ludźmi, między innymi z młodzieżą z osiedla Grove Street, Grape Street Watts Crips

Social Media:

Holly

Utwory:

House of Criminals

Firts Tear

Push Me to the Limits

Who tf are you?

Who tf Are You? Pt. 2

 

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Stokeley Reeves

Numer konta postaci: 3514960998
Przynależność: ...

Imię i nazwisko menadżera: ...

Numer konta menadźera: ...

Kontrakt zawarty z menadżerem: ...

 

Spoiler

OOC; Hej, będzie to moja pierwsza próba pogrania rapera na tym serwerze, wcześniej grałem lecz na innych serwerach, mam kilka planów na gre i postać oraz jestem pewien, że wpadnie ich kilka podczas samej gry, proszę o szansę ponieważ chce się spróbować i pokazać z dobrej strony.

 

Edytowane przez biggieb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**w nocy z 16.10 na 17.10 na twittera został opublikowany film z bójki w klubie, pomimo słabej jakości można rozpoznać tam młodego rapera, najprawdopodobniej o tej sytuacji nawijał nastolatek w piosence House of Criminals **

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin