Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Rashkovsky MOB


Armenian Power

Rekomendowane odpowiedzi

No jak tam kurwa, kumple mi powiedzieli że zdechłeś. Kurwa. Ty kurwo jebana. Ty psie kurwa pierdolony, dobrze że zdechłeś. Kurwa. Zawsze wiedziałem że odpierdolisz wcześniej czy później. Ty, ty psie kurwa. No jak tam kurwa, fajnie sie umierało, co ty skurwysynu kurwa jebany? Hmm. Ty kurwo ty, czekaj, zaraz ci kurwo dopierdole. Jak tam kurwa, modliłeś się do boga i zdechłeś chuju? A ja jestem kurwa, modle się do ojca szatana, i patrz kurwa jestem zdrowy. I co ty na to kurwa? Czyje na wierzchu, kurwo? Ale dobrze że zdechłeś, ty kurwo jebana, ty jebany skurwysynu, ty psie kurwa jebany w dupe, kurwa. Mówią że zdechłeś tak? I co masz z tego kurwa teraz? Hmm. Kurwa. Zawsze byłeś chujowy, kurwa. A teraz zdechłeś skurwysynu i co teraz? Co teraz kurwo będzie jak zdechłeś? Dobrze że zdechłeś kurwa, ty kurwo, pierdolony skurwysynu, chuju jebany kurwa, ja pierdole...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ponad półrocznym ogrywaniu tematu russian-american z lepszymi, czy gorszymi skutkami jestem zmuszony zamknąć ten projekt. Nie widzę w tym momencie szans na jakiekolwiek sensowne, dalsze pociągnięcie tamatu Rashkovsky'ych. Ikoniczne postacie z naszego kręgu, prócz mnie nie bardzo mają czas na aktywne granie i nie chciałbym, aby projekt poszedł w złą stronę. Chciałbym podziękować każdemu, kto przyczynił się do rozwoju tego naszego małego "półświatka" i włożył w to czas i kawałek serducha. Bawiłem się zajebiście i równie mocno się angażowałem w rozwój tego, co chcieliśmy pokazać w tym trybie - nie zawsze z zamierzonym skutkiem i odbiorem, bo ogrywanie russian mob w pełni amerykańskim stylu na terenach kalifornii to temacik dość ślizgi i często można było zajebać orła. Dzięki raz jeszcze wszystkim 🙂 

Wielkie serducho dla:

@Peru @mojehaslo157m9x22@hera @Michałek @Forki @pufiaczyna @mvczyk  za poświęcony czas na rozwój projektu.

spacer.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin