Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Forum/Morfeusz] uwuewue


uwe

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/2004-uwuewue/
Rodzaj kary: Ban(ostrzeżenie x10)
Powód nałożenia kary: Niepoprawne zachowanie.
Członek ekipy nakładający karę: Morfeusz
Wyjaśnienie sytuacji: Witam apeluje od kary nałożonej przez gamemastera serwerowego (Morfeusz) za wyżej już wymieniony powód. Oficjalnie chciałbym przeprosić za moje głupie występki stworzone przez moją osobe oraz rzucane obelgi w strone jednego z aktualnych administratorów (Karach).

Po wielu rozmowach z samym sobą przed lustrem zrozumiałem, że moje zachowanie było karygodne i nie powinno mieć miejsca, niestety pierwszy ban nie przyniósł żadnych skutków w moim zachowaniu, a po drugim nadanym miesiąc temu (9 września 2021r) nabrałem pokory i zresocjalizowałem się, odbiłem od zepsutego polskiego community roleplayu i mój mózg zaczał działać dużo wydajniej, zadawanie się z niektórymi spowolnionymi umysłowo osobami spowodowało uszczerbki w mojej psychice i mózgownicy przez co pisałem takie głupoty - aktualnie jestem pewny, że jestem w stanie normalnie i całkowicie poważnie grać na serwerze.

Pozdrawiam, uwuewue.

Hubiks lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam się na przyszłość bawić w Normana (pozdrawiam xD), bo nikt tak jak on nie umie tego robić, o czym sam sie przekonałeś. Dostaniesz unban z męską umową, że jak odwalisz coś najdrobniejszego, albo znowu Ci się zbierze na nieśmieszne trolle to będziesz musiał szukać innego miejsca do gry. Także na słynnym celowniku dzisiaj jesteś Ty. Powodzenia i miłej gry.

Hubiks lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin