Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Projekt IC] MSN! Record Store & Music Shop


Mith

Rekomendowane odpowiedzi

logo-21.png

 

***

 

MSN! Record Store & Music Shop – sklep muzyczny, założony w 1995 roku przez Spencera Nasha. Przez większość czasu swojej działalności, sklep zajmował się głównie sprzedażą płyt oraz gadżetów muzycznych. Dopiero od niespełna dekady na półkach sklepowych zastać można różnego rodzaju instrumenty muzyczne, znanych firm, takich jak: Fender, Gibson, Ibanez, ESP czy też Music Man. Jest to miejsce, w którym nie zostanie Ci wciśnięty byle jaki sprzęt, zrobiony za kilka dolarów na kolanie w zapomnianym zakątku Azji. Przedsiębiorstwo stawia wszystko na jakość oraz odpowiednie dopasowanie instrumentu dla danej osoby, nawet jeśli będzie to oznaczało przejrzenie całego asortymentu.

 

***

 

MSN – co to znaczy? Skrót ten oznacza po prostu „Make Some Noise!” Przedsiębiorstwo chce trafić w gusta każdej osoby, która przekroczy próg sklepu, a szeroki wachlarz wyboru wśród gatunków muzycznych sprawia, że każda osoba znajdzie coś, co zaspokoi swoją własną duszę muzyczną.
W sklepie panuję luźna atmosfera, tak aby każda osoba o indywidualnych upodobaniach muzycznych czuła się swobodnie.

 

LOKALIZACJA

Sklep znajduję się na skrzyżowaniu dwóch dzielnic - Little Seoul oraz Vespucci Canals.

sklep.png

 

Spoiler

lokalizacja.png

 

OOC:

Hej, postanowiłem, że stworze Projekt IC, którego chyba jeszcze nie było na serwerze. Chcę prowadzić sklep muzyczny, w którym będzie można po prostu luźno pograć. Projekt ten też ma służyć jako dopełnienie do backgroundu mojej postaci Patricka Nasha, która powoli raczkuje sobie na granicy branży rozrywkowej. Sklep zamierzam prowadzić wraz z @Deathcore

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin