Skocz do zawartości

Game Changelog

Nasi developerzy prężnie pracują nad rozwojem skryptu a nowości pojawiają się często. Zajrzyj więc do changelogu i dowiedz się, jakie zmiany zaszły!
Nowości!

VibeShop!

Wydawaj punkty zdobyte w grze i korzystaj z funkcjonalności naszego skryptu...
Szczegóły

Rekrutacja | Tester


Matrzak

Polecane posty

  • Administrator

spacer.png

REKRUTACJA NA TESTERA
 

Cześć!

W ostatnich dniach wprowadzamy od strony developerskiej nowe sposoby wytwarzania oprogramowania a co za tym idzie otwieramy rekrutacje na stanowisko testera.

Potrzebujemy grupy osób odpowiedzialnych za przedwczesne testowanie oprogramowania które dostarczane jest przez naszych developerów, robimy to ponieważ grono graczy jak i nasz skrypt ciągle się rozrasta a my nie chcemy ani trochę na tym zaprzestawać.

Potrzebujemy osób z różnymi specyfikacjami komputera aby widzieć i reagować na to jak poszczególne systemy, mody będą zachowywać się w na komputerach poszczególnych graczy, tyczy się to też optymalizacji aktualnego skryptu.

Jak ma wyglądać testowanie?

Osoba która dołączy do grona testerów uzyska dostęp na specjalny discord oraz preprodukcyjny serwer gry, za każdym razem kiedy modder lub developer poprosi o testowanie tworzone będą specjalne sesje do których ów tester może się przyłączyć.

Tester dostaje specyfikacje, opis tego co ma testować a na końcu zabawy sporządza krótki raport ze znalezionymi błędami lub też odznacza oprogramowanie jako gotowe na serwer produkcyjny.

Zależy nam na stworzeniu grupy osób które będą przede wszystkim dobrze odnajdowały się w tym co robią wraz z innymi testerami, grupa nie będzie liczyć dziesiątek osób, bardziej celujemy w mniejsze ilości które bardziej starannie będą wykonywać swoje zadanie.

Wymagania?

  • Sumienność
  • Umiejętność myślenia poza schematami (umiejętność wymyślania każdego sposobu na zepsucie testowanego systemu)
  • Dostępność w godzinach wieczornych (19-24)
  • Konto discord

Jak często wypada testowanie?

Ciężko powiedzieć, wszystko będzie zależne od aktualnej pracy teamu i potrzeb na serwisie, możliwe że przez pewien okres testy będą odbywać się raz na dwa tygodnie a też możliwe że zdarzy się ciąg testów dzień po dniu przez trzy tygodnie.

Co mogę za to otrzymać?

Za wsparcie oferujemy specjalną rangę na forum, uczestnictwo w kreowaniu serwisu, bezpośredni kontakt z ekipą, darmowe konto premium czy też usługi z vibeshop'u

Gdzie podpisać?

Jeżeli jesteś zainteresowany/a rolą testera stwórz prywatną wiadomość na forum o tytule [Tester] Twój_Nick_Ooc  dodając tam @Matrzak oraz @MyNick, wypełnij poniższy wzór i wyślij.

Wzór do uzupełnienia:
 

Cytat

Discord Id:
Krótko o sobie, dlaczego chcesz zostać testerem:
Jeżeli posiadasz, jakie jest twoje doświadczenie z testowaniem oprogramowania:
Specyfikacje komputera (opcjonalne, jednak bardzo plusowane):


Czekamy na wasze podania, nie ustalamy sobie górnej liczby osób - to wyjdzie w praniu.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝