Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gastronomia] Davis Pub


deeziak

Rekomendowane odpowiedzi

                                                                            DavvvvvvvisPub.png
Davis Pub, to odnowiony lokal, założony przez Terrance Wayne'a z myślą o miejscu, w którym można wypocząć po ciężkiej pracy przy Burgerze i Zimnym Piwie. Bar skierowany głównie dla ludzi szukających dobrego rozwiązania na ciepłe wieczory w Santos. W okolicy jest wiele podobnych knajp, Davis Pub wyróżnia się pośród nich nietuzinkowymi rozwiązaniami, takimi jak dowóz do klienta, czy różnorodne połączenia posiłków.

Pub charakteryzuje się stylem typowo drewnianym. Charakteryzuje się spokojną atmosferą, gdzie nigdy nie ma nudy, od czasu do czasu występują mniejsze czy większe zespoły, grając swoją muzykę na scenie, przygotowanej specjalnie dla nich. Lokalni miłośnicy czterech kółek, czy też ludzie po prostu lubiący głośną muzykę często zjawiają się na takowych mini-koncertach aby napić się dobrego alkoholu w super atmosferze.

W środku, poza ladą i sceną są również stoliki utrzymane w drewnianym klimacie, aby każdy, mniej lub bardziej wybredny znalazł tu miejsce dla siebie, na randce, czy spotkaniu z kumplem. Z boku znajdziemy też strefę dla palaczy, gdzie każdy uzależniony od tego będzie mógł bez problemu odpalić papierosa, czy jointa i odpocząć od muzyki, czy wkurzającego partnera. Za razem mogąc poznać kogoś nowego.

Knajpa znajduje się na skrzyżowaniu ulic Davis Ave i McDonald St. Przed nią widać wielki szyld, informujący wszystkich wokół, gdzie warto zatrzymać się na śniadanie, obiad czy kolację. Przed barem widać dużo miejsc parkingowych, jak i piękną roślinność, na Life Invaderze powstaje strona dotycząca restauracji, gdzie będą pojawiać się wszystkie newsy związane z koncertami, dowozem i zmianami w asortymencie.

                          lokalizacja.thumb.png.81be35c344653d8388c95a52822f1188.png

(( OOC: Cześ, jako że brakuje mi klimatycznego miejsca do gry na Davis chciałbym stworzyć swój lokal, gdzie nie będzie nudnego "/me podaje kartkę z zamówieniem na kuchnie", czy gdy na zasadzie "Cześć co podać? Do widzenia". Wiem, że moje logi nie wyglądają zbyt kolorowo, ale gram normalnie już od kilku miesięcy i chciałbym to utrzymać przez długi czas. Aplikacja zmieniona, mam nadzieję, że tym razem wyszło lepiej :v ))

Edytowane przez Deziaczeq
Poprawione pieknie
Wild i cwel jebany pedal lubią to

aha no to niezle..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin