Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[FORUM/GRA/Sebek] Byczol || Na prośbę osoby ukaranej.


X3nterio

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj kary: (ostrzeżenie/blokada/ban, itp.) ban
Powód nałożenia kary: Wyzywanie mistrza gry na publicznym forum.
Członek ekipy nakładający karę: Sebek
Wyjaśnienie sytuacji: Cześć wszystkim. Na serwisie nie grałem od czasu otrzymania bana 27.02.2020 jak widać minęło sporo czasu. Od samego początku miałem problem z komunikacja z wtedy opiekunem org przestępczych, odnosiłem wrażenie ze jest do mnie wrogo nastawiony i uprzedzony mimo ze nie znaliśmy się jakoś specjalnie mocno. Przyszedłem moment w którym byłem wypalony graniem w gta i kilka spraw ooc się nałożyło przez to pozwoliłem sobie na rzeczy które nie powinny mieć miejsca, doszło do spiny miedzy mną a ówczesnym gm'em sebkiem. Na publicznym forum posypało się sporo wyzwisk z mojej strony za które przepraszam .Z perspektywy czasu wiem ze nie było to warte tak długiej abstynencji od gry. Chciałbym przeprosić z tego miejsca wszystkich których mogło to urazić i prosić o zgodę na powrót do gry i poklimacić trochę rozgrywkę na swojej głównej postaci wraz z gronem znajomych. Pozdrawiam Byczol!
 
 
ECPU Byczol lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin