-
Postów
515 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
14
Treść opublikowana przez millie
-
Zamykam na prośbę. Dzięki za poświęcony czas.
-
zapraszamy
- 19 odpowiedzi
-
- pen1
- aryan brotherhood
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Działaj i powodzenia.
-
Organizacja otrzymuje status wyróżnionej. Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym rozwoju.
-
- Tworząc postać, musisz zachować pewne kryteria odnośnie imienia, nazwiska, ksywy(jeśli chcesz), wieku i pochodzenia. Na dobry początek odrzuć wszystkie abstrakcyjne opcje imion i nazwisk, takie jak Spider/Sniper/Panthera.. podstawowe informacje postaci powinny być przyziemne. Warto również wspomnieć o tym, że możecie ale nie musicie, zastosować hiszpańskie nazwisko. Nie należy tego interpretować jako "stworzenie postaci latynosa". Postać ma być biała, a hiszpańskie nazwisko mogłoby być efektem drugiego małżeństwa waszej matki z meksykaninem. Podczas wyboru lat postaci, domyślnie proponuje przedział wiekowy od 17-19 lat dla tych którzy chcą zacząć od całkowitego zera lub zabierają się za odgrywanie takich projektów pierwszy raz. Jeśli jednak chcesz nieco pominąć etap dorastania w środowisku lokalnych skinów, zalecam wtedy grę w przedziale wiekowym postaci 19-23 lata. Pamiętaj o tym, że wraz z rozwojem postaci na tle gangu będzie ona dorastać In Character, co za tym idzie nie oblewajcie postaci tatuażami - przyjdzie na to czas. Postacie pochodzą z (lore) Vespucci Beach, może Del Perro, urodziły się w tym miejscu i tutaj dorastają/dorastały. - Po stworzeniu postaci, należy się zastanowić nad jej życiową motywacją. Możecie ukierunkować postać w stronę skinhead'a lub peckerwood'a, czyli nieco luźniejszą formę odbierania nazizmu jako konieczności, bardziej kierując się dumą z bycia białym człowiekiem, tak jak czarni są dumni z bycia czarnymi. Warto wspomnieć o tym, że ta subkultura nie zachodzi o fanatyzm, dlatego częstym zjawiskiem Peckerwood jest środowisko Hip-Hop'owe, przez co wielu z nich otwarcie mówi o swoich znajomościach z czarnymi i azjatami. - Motywem przewodnim rozgrywki są narkotyki i ich wpływ na środowisko, które odgrywamy. Metamfetamina sprzyja działalności NeedleNazi, postarajcie nastawić się na grę w której największym elementem roleplay będzie zarobienie pieniędzy na narkotyki, naćpanie się, brak pieniędzy, zapożyczanie, naćpanie się i tak w kółko. Całość rozgrywki opiera się w głównej mierze na narkomanii i handlu narkotykami wśród społeczności którą budujemy. Weryfikując samych siebie pod kątem śmierci z przedawkowania czy rozrachunków. - Sztuką jest odgrywanie nazizmu w taki sposób, żeby nie zaszkodzić reszcie serwera. Pierwszą bardzo ważną informacją jest to, że pewna część gangów białej supremacji pozwala wprowadzić w swoje szeregi osoby z hiszpańskim nazwiskiem oraz akceptuje związki partnerskie z meksykańskimi dziewczynami. Ponad to wiele informacji wskazuje na dość zorganizowaną współpracę między białymi gangami więziennymi a gangami surenos, jednak kreują ją wspólne interesy które trwają w więzieniach stanowych od kilkudziesięciu lat. Dlatego mimo dużej akceptacji i tolerancji meksykanów przez białych, wciąż istnieją przypadki w których poszczególne szczepy Skinhead'ów i Sureno mają ze sobą zatargi. Taka polityka również zauważalna jest między gangami białych. Mimo, że większość z nich wyznaje podobną tradycję i ideologie, to wciąż traktują siebie jak potencjalną konkurencję. Współpracę między nimi ustala więzienie. Ataki na tle rasowym przejawiają się na obszarze występowania gangu, poza nim pozostają neutralni, z różnych względów. - Chociaż minęło sporo czasu od złotych lat białych gangów ulicznych, które później przeobraziły się w gangi więzienne, to wciąż wyczuwalny jest ten sam trend ubioru i wyglądu osób powiązanych z wyżej opisanym środowiskiem. W szczególności bazuje on na czterech domyślnych kolorach, czerni, czerwieni, piasku i bieli, jednak nie jest to żadną regułą. Trampki zastąpiły ciężkie buty, a te zaś dobrze służą podczas koncertów. Tutaj należy przypomnieć, że podstawową różnicą między dwiema subkulturami (Skinhead/Peckerwood) jest taka, że peckerwoods nie chętnie ścinają włosy. - Aby sprawnie wspinać się na szczyty gangu, musicie zapomnieć o jakiejkolwiek strukturze panującej w formacji. Wszystko co tworzy się w środku organizacji opiera się na zaufaniu, szacunku i dotrzymywaniu słowa. Gangi uliczne o charakterze białej supremacji nie mają wewnętrznych podziałów, są one prowadzone przez osobę, która ma najwięcej do powiedzenia na podstawie swojej aktywności i dostępu do większości rzeczy. Jeśli takowa osoba nie jest naznaczona przez konkretną persone lub grupę związaną z polityką więzienną to zarabia na swój rachunek i ludzi którzy na niego pracują. Jeśli jednak znajdzie się ktoś znacznie większy od niego, może związać jego przyszłość z którymś z gangów więziennych. Tradycyjna dyscyplina która zakrawa o fanatyzm, sprawiła, że dostęp do szerszej gammy informacji na temat gangów białej supremacji z Kalifornii jest znikomy, a dostępne WIĘKSZE materiały na ich temat są nieaktualne od ponad 15 lat. Jednak jedno jest pewne, że wszystkie organizacje w mniejszym lub większym stopniu powiązane z Bractwem Aryjskim, potrafią dochować tajemnic w taki sposób, że nie wiemy o nich praktycznie nic. Dla poprawnego działania całej organizacji, należy spodziewać się dość dużej umieralności postaci. - Ustalając już podstawowe informacje na temat gry musicie wiedzieć, że postacie które nie zginęły na ulicy prędzej czy później trafią za kratki. Przenosząc stanowisko gry z ulicy do więzienia, zmieniają się również zasady rozgrywki. Porzucając zasady i przekonania których stosowano na zewnątrz, przyjmujemy nowe - więzienne. Biorąc udział w polityce więzienia, postacie mają szanse dołączyć do takich gangów więziennych jak Public Enemy Number 1 lub Nazi Lowriders, w zależności od upodobań i okoliczności dokonujemy wyboru który będzie miał ogromny wpływ na przyszłość postaci. W dalszym więziennym życiu albo po wyjściu na wolność. Członkostwo w wyżej wymienionych gangach oznacza w naszej grze o stanowczej samodzielności i predyspozycjach do bycia liderem różnych grup. Wedle naszej starej reguły, te postacie mają przyzwolenie na rozwinięcie własnej grupy w wybranym przez siebie miejscu, powrót do poprzedniej formacji lub działanie w pojedynkę na terenie całego stanu. Ostatnim przystankiem na drodze osiągów postaci, jest członkostwo w Aryan Brotherhood i będzie to oznaczało w większości przypadków dożywotnie pozbawienie wolności i bezpośredni dostęp do wszystkich szczepów, które powstaną w naszym projekcie. - Formatem rozgrywki jest hood play i character development. To one są podstawami naszej rozgrywki od dłuższego czasu i podoba nam się ten konkretny styl który jest powolny, opierający się na nawiązywaniu relacji i ich rozwoju. Założenie żywej społeczności i zapracowanego kontaktu ze wszystkimi jest pewnego rodzaju sztuką roleplay. Wtedy gra smakuje nam o wiele lepiej, proponuje kierować się podobnym stylem gry. Nie oferujemy frajdy z licznych strzelanin i codziennych dynamicznych akcji. Warto podejmować się alternatywnych rzeczy na swoich postaciach, chociażby założyć kapele punk'ową, nagrywać undergroundowe kawałki hip-hop'owe, zabrać się za uprawianie ekstremalnych sportów i innych czynności które podniosą wartość postaci. Nakręcanie ciekawych wątków zahaczających o problemy społeczne takie jak macierzyństwo, problemy finansowe, zwolnienie warunkowe są mile widziane. - Wasz styl gry ma być taki, żeby każdy z was był jednoosobową armią. Macie łapać kontakty w całym mieście i nie mówię tutaj o półświatku. Gramy tak, żebyśmy sami sie nie narobili, zupełnie jakbyśmy działali w grze tak jak PEN1 ooc. Zamiast tworzyć bar? Zatrudnij się w jakimś i udawaj potulnego białasa do takiego stopnia aż dadzą ci klucze do zarządzania obiektami. Wtedy będzie można spokojnie w takim bardze zrobić Death Church po godzinach i żaden leszcz z LEA na to nie wpadnie. W taki sposób macie grać w każdej płaszczyźnie gry. Lepiej nie mieć chaty na siebie, tylko żeby zamieszkać u jakiegoś sima, nawet na wynajem, whatever. Ruszcie głową w myśl, żerowania na innych.
-
**Sulky trafił na to przypadkiem; i polajkował**
-
Nie przekonuje nas to. Spróbuj sił w istniejących projektach, odrzucam.
-
Zamykam na prośbę. Dzięki za grę i do zobaczenia.
-
Zamykam na prośbę. Dzięki za grę i do zobaczenia.
-
Public Enemy Number 1 (PEN1/PENI/PDS [PENI Death Squad] lub 737 [Litery z klawiatury starych telefonów] oraz ᛈᛖᚾᛁ [PENI] & ᛈᛞᛋ [PDS]) - To nietypowy gang neonazistowskich skinheadów który jest połączeniem gangu ulicznego i gangu więziennego. Od wczesnych lat 2000, gang silnie się rozrasta z Orange County (hrabstwo w którym jest znaczna przewaga białej populacji) na całą Południową Kalifornie, atakując również pobliskie stany, takie jak Nevada i Arizona. PEN1 uformowało się na tak dużą skale, że bez większego problemu operuje działaniami na ulicy jak i w więzieniu, robiąc tam za żołnierzy którzy trzęsą spacerniakiem dla starszego, bardziej wpływowego białego gangu, znanego jako Bractwo Aryjskie. Uzależnieni od twardych narkotyków, takich jak metamfetamina i heroina, członkowie gangu mają długą i brutalną historie przestępstw na swoich kontach. Pomijając ich problemy z uzależnieniem do ciężkich psychotropów i opioidów, dokonywali oni na ich tle serie kradzieży z włamaniami, morderstw i prób zabójstw. Ich kryminalna plażowa natura w połączeniu z ideologią białej supremacji i kultury nienawiści, sprawiają że są potrójnym zagrożeniem dla społeczności Socal, w szczególności dla kolorowych. Nawet ci którzy nie mają z nimi nic wspólnego i zamieszkują obszary z dala od plażowego narkotykowego świata, mogą paść ich ofiarom przez oszustwa finansowe i przekręty w których są specjalistami. Podstawowe rzeczy, które musisz wiedzieć, to: twoja postać naturalnie musi być białym Amerykaninem z okolic plaży w Vespucci. Najlepiej w przedziale wiekowym 18–21, bo od czegoś trzeba zacząć, a zaczniecie od tego, że wasze postacie będą mocno związane z jakimś środowiskiem — czy to skejterskim (skatepark), surferskim (plaża), motocross, albo po prostu kręci je punkowa scena z Los Angeles. Te cztery gałązki to najlepszy powód, żeby stać się w późniejszym czasie neonazistą. Naturalnie nie zaczynacie gry od łysej głowy, tatuaży i chęci nienawiści. Gracie, jak powiedziałem, nastolatków lub młodych dorosłych, którzy dopiero wchodzą w towarzystwo. Cała wasza gierka musi się opierać na narkotykach, a właściwie uzależnieniu od narkotyków, więc rozgrywkę rozpocznijcie od kupienia działki od skinheada, a gierka później sama się rozkręci, bo w naszej organizacji stawiamy nacisk na detale. Wystarczy zagadać o narkotyki, a chłopaki będą ciągnąć was już dalej. Samym sercem rozgrywki jest Vespucci Beach, które przepełnione jest różnymi wątkami fabularnymi, które wystąpiły w naszej organizacji, więc — jak możecie wywnioskować — naszym najsilniejszym punktem gierki jest hoodplay i agresywny tryb rozgrywki. Lubimy tak samo bardzo stacjonarną rozgrywkę w miejscu, jak i mocny dym, który argumentuje charakter gangu, który od samego początku gramy, czyli PEN1. Jeśli jesteś głodny dobrej gierki, w której wszystko odbywa się IC, a jej członkowie są aktywni codziennie, grając praktycznie od rana do wieczora w różnych grupkach — to jest to miejsce całkiem w pytę dla ciebie. Projekty powiązane: Total Explode Crimes Commited by White Pride Dave Warren aka. SKIPPER (Newport Beach PENI) White-Collar Crimes around Orange County, CA Wymagamy od graczy aktywności i przykładania uwagi do detali rozgrywki — w takim sensie, że jak pożyczycie od kogoś forsę IC i jej nie oddacie, bo będziecie mieli w to wyjebane OOC, to po prostu źle się to skończy dla waszych postaci. Lubimy imersję i sensowną gangową gierkę. Jeśli jesteś typem gościa, który ma zamknięte komory na przyjmowanie wiedzy albo ograniczony czas do dwóch godzin tygodniowo — to raczej nic z tego nie będzie. Lubimy zaradnych gości, którzy oddadzą w grze trochę wiary. Tutaj discord.
-
Raper z Rollin 20s Outlaw 🅱️loods szuka bangerów East Side 1️⃣3️⃣
-
THORNTONS EMPIRE: FAMILY BUSINESS (LIKE FATHER LIKE SON)
millie odpowiedział(a) na mridoghoes temat w Archiwum
spoko, daj ticket na dsc sektora przestępczego -
**1. Ubrani w ciemne kolory, nic charakterystyczniejszego. 2. Aritz Catala, więcej odcisków nie znaleziono. 3. Można było znaleźć odciski należące do Calvin Nevarez. 4. Uciekali w strone Vespucci Canals. W jednej z uliczek po prostu znikli.**
-
Archiwum na życzenie lidera. Dzięki za wkład!
-
Watts Varrio Grape 13 🍇
-
Big Peabody, Denver Lanes Blood 🔒 J-Hood #3, Stevenson Village Carson Crip 🔒
-
**01.03.2025 koło godziny 10 PM, blisko skrzyżowania na San Andreas / Melona Street, dosłownie obok deptaku doszło do hucznego aktu zbrodni. Po tym wydarzeniu sparaliżowani są szczególnie lokalni mieszkańcy, którzy po usłyszeniu strzałów - zamarli. Na kamerach CCTV i z oczów świadków widać, jak czwórka zamaskowanych osób siedzących w asea próbuje zamordować ołowiem znanego w półświatku przestępczym - Oscar /PILLBOY/ Fairbanks, Właściciela burgerowni Land Burgers na Davis. Na kamerach można dostrzec, że zamaskowani kręcili się już w okolicy od kilku dobrych minut, wyczekując najlepszej okazji. Gdy do takiej doszło, postanowili bestialsko wypalić do kolesia w żółtym firmowym asbo - Fairbanksa. Ten szybko został nieprzytomny, ale dzięki szybkiej pomocy RA - udało mu się przeżyć. ** Fakty o zdarzeniu: Asea posiadało indeks stanowy; Ten pokazuje, że właścicielem pojazdu jest niejaki Calvin Nevarez. Wszyscy mężczyźni byli zamaskowani, większość posiadała rękawiczki. Na miejscu pozostały łuski z Desert Eagle, Pistol 9MM, Skorpion. Samochód napastników został porzucony w jednej z uliczek Vespucci, został tam. Napastnicy byli zakryci, raczej nie było widocznych żadnych tatuaży, znaków charakterystycznych etc. Sprawcy byli uzbrojeni w broń półautomatyczną oraz krótką. Świadkowie i mieszkańcy twierdzą, że całość mogła być powiązana z porachunkami lokalnych gangów. Padło wiele strzałów, napastnicy nie byli najprecyzyjniejsi w swoich działaniach. W niektórych momentach przypomina to robotę amatorów - dzieciaków, którzy świeżo dostali broń do ręki.
-
Archiwum, brak aktywności.
-
Archiwum, brak aktywności.
-
83 Hoover🍊 vs Bounty Hunter Bloods 🅱️🈂️🅱️
