Skocz do zawartości

Game Changelog

Nasi developerzy prężnie pracują nad rozwojem skryptu a nowości pojawiają się często. Zajrzyj więc do changelogu i dowiedz się, jakie zmiany zaszły!
Nowości!

VibeShop!

Wydawaj punkty zdobyte w grze i korzystaj z funkcjonalności naszego skryptu...
Szczegóły

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie

 1. Ostatnia godzina
 2. banda zapłakanych odwalaczy, nie polecam
 3. Ponownie otwieramy rekrutacje na dostawców w półświatku przestępczym. Stawiamy nacisk na osoby NIEZRZESZONE z żadną organizacją przestępczą. Obecnie mamy 5 wolnych miejsc. Aplikacje piszecie na nasze PW dodając mnie oraz @degus. Powodzenia.
 4. Lokalizacja: Vespucci Canals/Invention ct Zdjęcia: https://imgur.com/a/YPfY8zN Informacje dodatkowe: Budynek przystosowany jako garaż/budynek gospodarczy a nawet magazyn zaopatrzeniowy dla firm, ze względu na swoją idealną lokalizacje. Kontakt: Telefoniczny: 893-127 Mail: Podany w ogłoszeniu.((pw forum)) Cena Kup Teraz: $23.000
 5. **Na dzień po otwarciu prestiżowego klubu NEXT LEVEL pojawiła się druga oferta pracy ze strony zarządu gastronomii, dotycząca stanowisk kierowniczych lokalu. ** Poszukujesz pracy ale wciąż trafiasz do miejsc, w których się nie odnajdujesz? Chcesz zrobić prawdziwą karierę w rozwijającej się firmie? Trafiłeś idealnie. Nowopowstały klub NEXT LEVEL, którego właścicielem jest sam DJ Scotty poszukuje osób, które zasiądą na stanowiskach kierownictwa. Do Twoich obowiązków będzie należało: rekrutowanie nowych pracowników uzupełnianie braków na magazynie dbanie o dobry wizerunek klubu i restauracji W zamian możemy Ci zaoferować: stałe wynagrodzenie zgodne ze standardami regularne premie dostosowane do Twoich osiągnięć możliwość rozwoju i awansu wszelką pomoc w pełnieniu obowiązków na powierzonym stanowisku Nie zwlekaj i już teraz skontaktuj się z nami poprzez aplikację: https://discord.gg/BPXbxd3gJt lub bezpośrednio z właścicielem (( Kozji_ataq#9245 )), lub menadżerem (( amneezja#8050 ))!
 6. **Si Daoming postawił sobie za głupi cel, który udało mi się zrealizować. Po pewnym czasie postanowił podzielić się tym z obserwującymi.** **OPIS POD ZDJĘCIAMI:** Warto podejmować wyzwania i cieszyć się chwilą, gdy osiągnęło się zamierzony cel.
 7. Dzisiaj
 8. **Sebastian Carrero kupił dwa albumy na wypadek jakby jeden zgubił.**
 9. Skargę rozpatruję pozytywnie. Sprawca napadu zostanie ukarany AJ o wysokości 180 minut za złamanie zasad jednej z publikacji.
 10. No a wiec poszukuje osob ktore z checia zagraly by w 83 hoover, wystarczy że postać będzie nowa i masz czyste logi, chętnych zapraszam na discord maksiobmx#9305
 11. a jakie to ma znaczenie ze to jest vinewood bo niezbyt rozumiem choc nie jestem nawet powiazany ze sprawa?
 12. jak w tym polswiatku aktualnie ciezko dobrych graczy policzyc na palcach jednej reki to czego tu wymagac
 13. Temat został zaktualizowany!
 14. Czy napady lootgrabowe, wpadnij, strzelaj, pozbieraj fanty w vinewood hills z wyżej wymienionego powodu to normalne w organizacjach przestępczych?
 15. **Po wcieleniu spółki Raven Slaughterhouse pod holding CROWN doszło do wielu wewnętrznych zmian. Jedną z większych zmian zauważalnych w ostatnim czasie jest poszerzenie magazynu, który znajduję się w Paleto Bay. Rozszerzenie magazynu pozwoliło przechowywać większą ilość mięsa w Paleto Bay. Magazyn został wyposażony w nowoczesny sprzęt, przez co magazyn jest zarządzany przez sztuczną inteligencję, która idealnie gospodaruje miejsce w magazynie oraz skraca czas, który musieli poświęcać pracownicy w magazynie. Przełożyło się to finalnie na szybszy transport produktów do sklepów mięsnych znajdujących się pod szyldem Raven oraz umożliwiło zredukowanie potencjalne straty wynikających przez magazynowanie.** **Poszerzenie i rozwój magazynu pozwolił pomieścić większą ilość towaru w drugim oddziale Paleto Bay, co przełożyło się do przechowywania innych produktów mięsnych niż baranina. Zwiększyło to tylko szybkość dostarczanych produktów na drugą stronę stanu Santos oraz pozwoliło oszczędzić na logistyce, która prowadziła aż od Los Santos.** **Wzrost gotówki spowodowanej przez holding umożliwił spółce zwiększenie ekspansji w stanie Santos. Okoliczni mieszkańcy Grapeseed mogli przez to zauważyć działaczy Raven Slaughterhouse w ich mieście. Natychmiast zaczęły pojawiać się plotki o tym, że zarząd planuje zrealizować coś większego w ich mieście. Z plotek ludzie dowiedzieli się, że zarząd skontaktował się z właścicielem sklepu, którego sklep znajduje się w centrum Grapeseed. Podobno doszło do zawarcia umowy, a sklep, który dotychczas stał pusty zostanie wypełniony produktami prosto z rzeźni Raven.** **Krótko po zawarciu umowy doszło do oficjalnego otwarcia sklepu. Otwarcie przebiegło zgodnie z oczekiwaniami i przyniosło spółce wyliczony dochód. Grapeseed to kolejne miasto, w którym Raven otworzyło swój sklep mięsny. Mieszkańcy tego rolniczego miasta mogą smakować świeżego mięsa spod skrzydeł Raven prosto ze swojego lokalnego sklepu.** **Rozwój jest bardzo ważny aspektem każdego biznesu, jednak utrzymanie porządku w firmie jeszcze ważniejszym. Doskonałą sprawę zdaje sobie z tego kierownictwo, któremu udało się odkryć w papierach dość poważny błąd związany z logistyką. Błąd kosztowałby spółkę kilkadziesiąt tysięcy, całe szczęście poprawki weszły szybko w życie, a to zapobiegło sporej stracie.**
 16. **James po ostatniej walce zniknął na jakiś czas z social-mediów i nic nie dodaje lecz cały czas można go spotkać przypadkowo na mieście, prawdopodobnie działa dalej i nie poddaje się - można dowiedzieć się tego z jego ostatniego posta tuż po walce na lifeinvanderze w którym dziękuje wszystkim którzy w niego wierzą oraz federacji za danie szans.. **
 17. Wszystkim, którzy brali udział w projekcie, wielkie dzięki. W szczególności dla tych, którzy w miarę regularnie wysyłali kasę na konto. Z pewnych względów nie mogę tego dalej prowadzić, archiwum.
 18. **Si Daoming zmotywowany do osiągnięcia perfekcyjnej sylwetki, wrzucił post zaraz po swoim ostatnim treningu.** **OPIS POD ZDJĘCIEM:** Praca nad swoim ciałem to naprawdę ciężki wysiłek, jeżeli ktoś musi pokonać wiele niezdrowych przyzwyczajeń. Najważniejsza jest jednak motywacja, która doda sił w dążeniu do celu. Po prostu obierz sobie cel realny, który wiesz że zdołasz osiągnąć. Jeżeli się boisz, że nie dasz rady - poproś kogoś o pomoc, nie wstydź się otworzyć. Przede mną jeszcze daleka droga.
 19. A tak abstrachując przyjmiemy 5-7 nowych supplierów. Aplikacje na PW dodając mnie i @degus
 1. Załaduj więcej aktywności
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝