Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Main Street Mafia Crips


Roo Hatch

Rekomendowane odpowiedzi

 Michigan Wolverines College Football     1280px-Michigan_Wolverines_logo.svg.png?width=911&height=657

The Main Street Mafia Crips, znany również jako Main Street Parc Boyz, to głównie afroamerykański gang uliczny w południowo-wschodniej części Los Santos. Parc Boyz nie byli gangiem ulicznym, raczej klubem wypełnionym przyjaciółmi. Parc Boyz zaczynał jako grupa młodszych nastolatków odpoczywających w Chamberlain. Parc Boyz nie byli agresywną grupą, nie stosowali żadnej przemocy, dopóki nie była to ich ostatnia deska ratunku, by chronić się w sąsiedztwie. Kiedy zaczęli się formować nowe grupy Bloods i Crips, niektórzy członkowie zdali sobie sprawę, co to przyniesie Parc Boyz, natychmiast wrzucając ich w spór z innymi gangami w okolicy.

HOOVERS x MAIN STREET MAFIA CRIPS

Przed nocą 6 sierpnia 2009 r. Parc Boyz i Hoovers mieli jeden z najbliższych sojuszy w kulturze gangów LS. Podobno MSPBZ zorganizowało przyjęcie domowe i zaprosiło Hoovers, które z czasem stały się śmiertelne. W rezultacie Main Streets z zimną krwią zamordował 13-letniego chłopca. 13-latek Dequawn Allen szedł przez Chamberlain, kiedy podeszła do niego grupa Main Street Parc Boyz. Następnie sprawdzili mężczyznę pod kątem jego przynależności, w którym powiedział, że pochodzi z „94 Hoover Criminal Gang”. Członkowie84DEEC50-BE46-4EE5-AC32-C9AD51BB7C25.gif grupy zamordowały młodego chłopca tym samym wywołując wieczną wojne. 

Gotti 3 był wybitnym członkiem Main Street Parc Boyz. Podobno istniały dowody na to, że 924 Hoovers poruszało się tam i z powrotem z Main Streets, więc Gotti wziął na siebie rozwiązanie tego problemu. 31 maja 2021r. Gotti 3 i Pat Rat pojechali na 104 i rozpoczęli strzelaninę z przestępcami Hoovers. Hoovers odpowiedziało ogniem i uderzyło Gottiego w głowę, zabijając go na miejscu. Tego dnia funkcjonariusze reagowali na potencjalny napad, gdy zobaczyli martwego Gotti 3 na środku ulicy. Po przeprowadzeniu śledztwa zauważyli, że jego pojazdu nie było już na miejscu zdarzenia, co spowodowało zamieszanie. Dzięki odważnym wysiłkom Gottiego, 98 Main Street Parc Boyz przyjął nazwę Gotti World lub Gotti Gang. Jest to popularny trend wśród wielu gangów, często gloryfikują swoich zmarłych, zmieniając nazwy kliki po zmarłym. 

W czerwcu 2021 roku Main Streets poniosły kolejną stratę. Nutt był członkiem Parc Boyz, który był bardzo kochanym i szanowanym członkiem gangu. Podobno stał w pobliżu burgundowego sedana na ulicy Jamestown St 100, kiedy podjechał do niego biało-srebrny pojazd z dwoma pasażerami. Pasażer oraz kierowca oddał strzały w pojazd Nutta, trafiając go wiele razy i zabijając go. Później znaleziono go martwego na miejscu zbrodni. 

Chamberlain Hills

Ten rejon już od wielu miesięcy stanowi centrum aktywności przestępczej w Los Santos. Status ten można zawdzięczyć lokalnej grupie czarnoskórych przestępców. Każdy z tamtejszych miejscowych narzeka na ciągłe krzyki i muzykę. Departament policji ma dużo roboty w związku z praktycznie codziennymi zgłoszeniami o zbrodniach, dla mieszkańców Chamberlain stanowi to poważny problem. Większość czarnoskórych nosi przy sobie wszelkie przedłużenie ręki typu scyzoryk, kastet, czy nóż w razie, gdybyś przesadzał z pytaniami, lub miał niewyparzoną gębę. To wszystko wydaje się abstrakcyjne, brzmi jak jakiś horror, prawda? Społeczeństwo tamtego rejonu jest uzależnione od ciągłych imprez. Z imprezami idą narkotyki, metamfetamina jest tam najpopularniejsza, dlatego nie brakuje jej też w gaciach okolicznych dilerów. 

Departament Policji Los Santos twierdzi, że w środę przechwycił ponad 55 000 dolarów w narkotykach i gotówce w dwóch domach na Chamberlain Hills.r/CaliBanging - main street mafia crip 〽️

 

  • Dwóch mężczyzn z Chamberlain zostało oskarżonych po tym, jak policja powiedziała, że skonfiskowali ponad 55 000 dolarów kokainy i gotówki.
  • Aresztowania były wynikiem śledztwa w sprawie broni i działalności gangów przeprowadzonego przez Departament Policji Los Santos.
  • 4 marca funkcjonariusze LSPD poinformowali, że przeszukali dwie nieruchomości. Pierwszym celem. były bloki na Chamberlain, a kolejnym na Strawberry Ave.
  • Policja twierdzi, że skonfiskowała 35 000 dolarów w kokainie i ponad 20 000 brudnych dolarów.
  • Dwóch mężczyzn w wieku od 24 do 28 lat zostało aresztowanych i teraz są oni narażeni na zarzuty związane z handlem narkotykami.
  • Według LSPD jeden człowiek, Emmanuel Calloway, był rzekomo członiem gangu Main Street Mafia Crips.
  • Każdy, kto ma informacje, które mogą pomóc policji, jest proszony o skontaktowanie się z detektywem sierżantem Quincy Dorseyem pod numerem 902-946-3127.
  • Według policji, obywatele mogą anonimowo przekazywać informacje Crime Stoppers.
Spoiler

📁 STREET GANGS
WEWNĄTRZ GANGU MAIN STREET MAFIA CRIPS

Przygotował: Seth Ferranti
24 października 2017


W Kalifornii gangi są sposobem na życie, a LA to punkt zerowy gangsterów. Crips, Surenos, Nortenos, Eighty-Eights i Bloods - wszyscy walczą na ulicach, wszyscy dopuszczają się w jakiejś formie do przestępstw. Gangi w mieście LS szaleją, a ich działalność nie dzieje się tylko w wielkim mieście. Gangsterzy zaatakowały mniejsze miasta i rozprzestrzeniły się po całym kraju. Ideologia przekroczyła granice etniczne, rasowe i geograficzne. Strzelaniny istnieją na obrzeżach, na przedmieściach, a nawet na obszarach wiejskich w całej Ameryce. Gangi stały się trendem, a mentalność gangów jest w dużym stopniu akceptowana w kulturze popularnej i społeczeństwie jako całości. Ale jak to się wszystko zaczęło i jak naprawdę jest w zestawie?

Gorilla Convict zdecydował się zdobyć Chamberlain przyjrzeć się bliżej tutejszym gangsterom, a zwłaszcza Main Street Mafia Crips, jednemu z największych setom w LA.

W latach 2000 rywalizacja Main Street Mafia Crips / Hoovers rosła, podobnie jak liczba związana z gangiem i ich obecność w miastach i obszarach w całym kraju. Wojna szalała nieprzerwanie. Hoovers chcieli być znani jako mordercy Main Street Mafia Crips, ale ostatnio stan wojny się zmienił, ponieważ coraz więcej Main Street Mafia Crips zaczęło napierać.

Kiedy po raz pierwszy zaangażowałeś się w swój gang?

Przez wiele, wiele lat utrzymywałem ten niedoszły status wśród szeregowych, którzy przeważnie stali na uboczu, rzucając cień i obecność gangstera. Aż w końcu przekroczyłem ten próg bez powrotu w  2001 roku, ślepo wpadając w to szambo przemocy, śmierci i zniszczenia.

Jaką okolicę wszyscy reprezentujecie?

Ja i moi ziomkowie reprezentujemy gang, który nazywa się Main Street Mafia Crips, który cieszy się renomą w zachodniej części Los Angeles i jest obecnie praktycznie jednym z największych gangów w Los Angeles.

Czy tam dorastałeś?

Choć może się to wydawać szokujące, zbyt wielu, którzy być może nigdy o tym nie wiedzieli, ale nie dorastałem w mojej okolicy; przynajmniej nie w tradycyjnym sensie gdzieś dorastania. Ale jestem częścią tkaniny i wnętrza od tak dawna, że wielu prawdopodobnie nawet tego nie zauważyło.

Czy zawsze tak było?

Muszę powiedzieć, że tak. Odkąd sięgam pamięcią, zawsze było tak, jak jest dzisiaj: gangi, dramaty, strzelaniny, morderstwa i te, które są legendarne na scenie gangów. Zawsze tak było, odkąd pamiętam.

Do jakich rzeczy wszyscy się zbliżaliście?

Jeśli chodzi o okolicę, we wczesnych latach 80-tych spędzaliśmy głównie czas na Washington, pijąc, paląc i flirtując z kobietami, które spacerowały podziwiając nasz drip. Tak było wtedy, ale gdy dramat nasilał się w całym mieście, a wszystkie gangi rywalizowały o dominację nad następnymi, ja i moi ziomkowie zaangażowaliśmy się po szyję w to, co szturmem zdobywało miasto .

Kiedy sprawy zaczęły zmierzać w kierunku przestępczości?

Od samego początku istnienia Main Street Mafia Crips jako członek szybko dowiedziałem się, że przestępczość była zawiłą częścią osobowości gangsterów. Popełnienie przestępstwa dla gangstera nie różniło się niczym od jedzenia, spania i oddychania. Naszą najwcześniejszą formą krzątania się, zanim włamaliśmy się do wielu społeczności i jurysdykcji, była kradzież torebek, kradzież biżuterii, włamania do domu, kradzież samochodów i sprzedaż jej części. Jak wspomniałem, do popełnienia przestępstwa był zgiełk gangsterów. Więc to zawsze tam było; skomplikowana część życia gangsterów.

Kiedy po raz pierwszy się zaangażowałeś?

Zanim zostałem oficjalnie stworzonym człowiekiem na scenie gangów, miałem kilka burzliwych lat około 1979-1981, kiedy byłem niedoszłym gangsterem. Zacząłem więc jakiś czas temu na torze gangsterów i niedługo później doszedłem do wniosku, że jestem gotowy, aby to zobowiązać.

Jak to jest z dorastającymi tam małymi dziećmi?

To nieustanna walka dla młodzieńca dorastającego w Los Angeles. Zwłaszcza w mieście, w którym aura gangsterów mocno trzyma umysły młodych ludzi od najmłodszych lat. Muszą zawsze walczyć z decyzją, aby dołączyć do szeregów tych, którzy byli przed nimi, wejść na scenę gangu lub maszerować oddzielną ścieżką. Ale moim skromnym zdaniem to walka pod każdym względem.

Jak dziś widzisz rzeczy w swojej okolicy?

Dzisiejszy dzień nie różni się od starego: wojny gangów, pogrzeby, zniszczone życie i wiele innych przeciwności do pokonania. Jedyna różnica polega dziś na tym, że zamiast tradycyjnych wojen Blood-vs-Crip i meksykańskiej wojny, dwie dominujące grupy w południowej Kalifornii, zwróciły się teraz przeciwko sobie. To nowy trend czarnych gangsterów przeciwko brązowym gangsterom. Ale to sytuacja bez zwycięstwa, ponieważ jedynym pewnym rezultatem jest to, że pozostanie po sobie więcej chaosu i zniszczenia niż poprzedniego dnia. Na całej linii hrabstwa LA, a także na wielu autostradach i drogach, czarni i brązowi gangsterzy wyznaczają nowe linie bitewne, ponownie rysują i przywracają nowe strefy zdemilitaryzowane, wewnątrz społeczności, które kiedyś szczęśliwie dzielili i zabijają się nawzajem w alarmujący wskaźnik. Krwawe kąpiele w ekskrementach sprawiają, że dwie grupy przenoszą je do wymiarów wojny, która jest uważana za coś nowego dla wielu gangsterów z LA: ataki rasowe i starcia kultur. To nowy trend i niestety będzie tu przez jakiś czas, a ponieważ zagłębia się głębiej w delikatny tkany materiał z etapu dramatu w Los Angeles, straconych zostanie więcej istnień i wiele innych zawodów miłosnych dla rodziny, 

Przyjaciele, ziomkowie, bracia, kuzyni, ojcowie i wujowie będą nadal wymykać się spod kontroli.

Co może zrobić społeczeństwo?

Co społeczeństwo może zrobić, co? Moim zdaniem społeczeństwo może pomóc na wiele, wiele sposobów. Chciałbym być częścią  wielu kręgów społecznych, aby spróbować wymyślić radykalne rozwiązania, realne rozwiązania, które doprowadzą do spóźnionej zmiany wewnątrz okapów. Nie miałbym nic przeciwko wykonywaniu swojej części, tak długo, jak społeczeństwo wykonuje swoją część. W końcu to wysiłek zbiorowy.

Czy kiedykolwiek się zatrzyma, czy po prostu pozostanie bez zmian?

W moim umyśle filozoficznym nic nie pozostaje takie samo - absolutnie nic. Dla mnie jedyną rzeczą, która pozostaje niezmienna, jest zmiana. Moim skromnym zdaniem mam więc filozoficzną skłonność do stwierdzenia, że pewnego dnia to się zmieni. Ale tajemnicą stojącą za tym faktem jest to, jaki rodzaj zmiany nadejdzie. Będzie na gorsze czy na lepsze? Ale jako zbiorowość najrozsądniej byłoby wziąć rękę na dynamikę, która będzie, aby nieunikniona zmiana, miejmy nadzieję, przyniosła coś pozytywnego, a nie negatywnego.

Co masz do powiedzenia wszystkim małym dzieciom, które się pojawią?

Nie podążać śladami żadnego gangstera. Pozostawanie skupionym na czymś pozytywnym i niezłomne w konstruktywnym przekonaniu, które przyniesie pozytywne rezultaty. I nigdy nie dołączaj do gangu.

Kim są polegli żołnierze, których należy rozpoznać?

Mam listę gangsterów, o których chciałbym wspomnieć, o których czuję, że należy o nich wspomnieć. Najpierw chciałbym przechylić gangsterską czapkę do mojego Original Gangster Santa-Klaus. Przez lata biegałem pod jego opieką, wchłaniając całą wiedzę uliczną, którą posiadał. I dobrze mnie nauczył. Jak również mój wielki ziomek O.G. Grzmot. I oczywiście mam listę nazwisk, do których chciałbym skierować swój kapelusz i oczywiście o których wielu chciałbym pamiętać: Billy Rob (1978), Fish-Bone (1984), Stoney (1986), Dopey (1987), L-Bone (1987), Don Don (1987), 'Lil No-Good (1988), Sweaty-Teddy (1989), Tee-Lok (1990), Dez (1990), Lace Dawg (1990) )), Dipps (1991), Wicked (1992), Santa Klaus (1993), Lil Squidd (1993), Baby Reese (1993) Cee-Kay (1993), Lil Krazy-Kay (1993), Insane Wayne (1993) , Killa Kal (1993), Wino (1994), Loko-Moe (1995), Lil Dee-kapone (1995), Tiny-Spook (1996), Tee-Spoon (1996), Kay-Dee (1997), Belizean Jerry (1999), Fat-Man (1999), Gee-Kev (2000), M-Dawg (2000), Big Bee-Rock (2000), Sutki (2001), Dre-Dawg (2001), Ant-Dawg (2001) ), Tiny Evil (2002), Roscoe (2003), Ise-Man (2003), Jay-Bee (2003), Kool Boy (2003), baby Tippy (2003), Evil (2003) Lil-Kay Kay (2004) , Rick Dawg (2004), Jay-Dee (2004), Black (2006). 

Spoiler

OOC: Siema, obieramy za cel odgrywanie setu gangu Main Street Mafia Crips, zaczynamy na nowych postaciach. Gramy zgraną ekipą którą testowałem już wiele razy. Naszym celem jest utworzenie jak największej pozycji w półświatku oraz zdobywanie gotówki - nie skupiamy się na konfliktach, a do wszystkich organizacji podchodzimy na samym starcie neutralnie. Gramy na Chamberlain Hills.
@narkodron @fiviotom @arturek @hoosaii @pussydestroyer @chivu_

// Część aplikacji kiedyś pojawiała się na innym serwerze SA:MP

 

Edytowane przez narkodron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

h54cqqtwl6o61.gifhttps://discord.gg/xDTfq2eT79

Chętnych graczy do gry zapraszam na discord, przyjmuje wszystkich nowych ziomali, edukujemy nt. gry w gangu ulicznym. Dołączacie do discorda, wysyłacie na kanale weryfikacyjnym swój link do profilu. Po weryfikacji dostaniecie rangę wanna-be, będziecie grać osiedlowego szczura przez tak długi okres czasu, jak na niego zasłużycie. Im więcej będziesz robił dla gangu tym - szybciej wskoczysz na wyższe szczeble hierarchii.

Edytowane przez narkodron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin