Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Szymon] jaszkinn_ftp


jaszkinn_ftp

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:  https://forum.v-rp.pl/profile/9404-jaszkinn_ftp/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Maik Schultheiss

Rodzaj kary: (blokada)

Powód nałożenia kary: Zapędy do zbędnego DMu, nieumiejętna gra, nijaczenie postaci. [Morfeusz]

Członek ekipy nakładający karę: Szymon

Wyjaśnienie sytuacji: Nie rozumiem zupełnie części "zapędy do zbędnego DMu" w całej historii postaci nawet nigdy nie oddałem strzału tylko celowałem. "Nieumiejętna gra" co to znaczy tak wogóle? "Nijaczenie postaci" na postaci miałem panel organizacji ale nie miałem panelu żadnego biznesu.

Ewentualne scr: nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwowaliśmy was wraz z drugim członkiem ekipy, cała akcja była żenująca. Tłumaczenie /ja tylko celowałem/ niczego nie zmienia. Nie ważne kto oddał strzał, bo wszyscy braliście w niej udział. Od jakiegoś czasu dostawaliśmy sygnały dotyczące waszej rozgrywki i tego, co odwalaliście chociażby w biznesach. Kara po konsultacji 3 osób w ekipie jest nadana słusznie i na pewno nie jest zbyt surowa.

Apelację odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin