Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

The Fixer 黒幕


Rekomendowane odpowiedzi

1280px-Map_of_sinitic_languages_full-en.svg.pngMianem fixera określamy osobę, która umiejętnie rozwiązuje problemy innych. Termin ma różne znaczenia w różnych kontekstach. W języku brytyjskim termin ten ma neutralny wydźwięk i oznacza „rodzaj osoby, która rozwiązuje problemy i wykonuje zadania”. W dziennikarstwie fixer to osoba lokalna, która przyśpiesza pracę korespondenta pracującego w obcym kraju. W amerykańskim użyciu określenie osoby jako fixera oznacza, że legalność jej metod może być kwestionowana.

Fixerzy mogą przede wszystkim używać środków prawnych, takich jak pozwy i wypłaty , aby osiągnąć swoje cele, lub mogą prowadzić niezgodne z prawem działania. Na przykład White House Plumbers zostali opisani jako fixerzy, ich metody działania obejmowały np. włamania i rabunki. Fixerzy, którzy specjalizują się w usuwaniu dowodów lub ciał, nazywa się „sprzątaczami” (cleaner).

W kontekście amerykańskim fixer jest często współpracownikiem wpływowej osoby, która przeprowadza trudne, tajne lub potajemne działania lub wyciąga klienta z kłopotów osobistych lub prawnych. Najczęściej fixer pracuje dla jednego pracodawcy, z tytułem takim jak „adwokat” lub „ochroniarz ” i który nie przedstawia świadczonych w rzeczywistości przez nich usług. Na przykład Michael Cohen był oficjalnie osobistym prawnikiem Donalda Trumpa , ale prasa często określiła go jako fixera Trump'a. Cohen później potwierdził, że jego obowiązkiem było tuszowanie brudów Trumpa. 

 

OOC

Głównym założeniem tego małego projektu jest stworzenie punktu w sieci koneksji Los Santos, do którego będzie mógł się zwrócić każdy z sensownym problemem i za stosowną do zadania opłatą zażegnać swój problem. Na chwilę obecną fixer rozwiązuje wszelkiej maści rozsądne zlecenia bez rozdrabniania się na pomniejsze branże. Moim zadaniem jest wykreowanie jak najlepszego zaplecza tej branży aby interakcja z moją postacią intrygowała oraz sprawiała frajdę. Jestem otwarty na współpracę z każdym segmentem naszego serwera:

  • pilnowanie prywatności oraz zażegnywanie afer z udziałem gwiazd
  • współpraca z adwokatami przy poszukiwaniu dowodów lub ich fałszowaniu
  • sprzątanie miejsc przestępstw a co za tym idzie interakcja z policją przy dochodzeniach
  • śledzenie, zastraszanie, włamania oraz rabunki na zlecenie

Nie gram żadnego niezrzeszonego zabójcy na zlecenie także prosiłbym aby nikt nie mylił mojej postaci z kimś takim.

Ze względu na to, że chciałbym zachować niskoprofilowy charakter działań, po sposób w jaki można się skontaktować z moją postacią odsyłam na PW lub discord.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin