Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[03.12] [AKAN] DICK IN DIXIE - GET BUSY LIVIN' OR GET BUSY DYIN'


hadson

Rekomendowane odpowiedzi

unknown.png

**W piątek w godzinach wieczornych na serwisach streamingowych pojawił się nowy singiel kapeli DICK IN DIXIE,  który został wydany we współpracy z AKAN RecordsGet Busy Livin' or Get Busy Dyin' ma być podobno ostatnią prostą zespołu przed ich pierwszym albumem. Kawałek ten, podobnie jak Rhythm and Booze, powstał jeszcze w pierwszym okresie aktywności kapeli. Na podstawie tekstu można się zorientować, że musiał zostać napisany, kiedy muzycy byli jeszcze przekonani o śmierci perkusisty Roya Stevensona, który według jego siostry Daphne miał pływać skremowany w butelce po whiskey.

Wydanie singla poprzedził dość znaczny szum wokół zespołu w mediach. Po kontrowersyjnym wywiadzie dla WWR, po którym to kapela miała zdemolować studio, ukazał się artykuł pod tytułem "Dick in Dixie: najgorszy zespół swojego gatunku od trzystu lat". Zespół odpowiedział na to plakatem zapowiadającym koncert w Harve's Irish Pub, na którym widniał napis "CUNT LICKING LESBIAN". DAILY GLOBE uznało to za atak w społeczność LGBT. I choć opiekująca się zespołem wytwórnia AKAN Records odpowiedziała na te zarzuty w specjalnym oświadczeniu, to fani spodziewają się, że to podczas niedzielnego koncertu w Harvey's Irish Pub kapela odniesie się do całej tej sprawy na swój osobliwy sposób.

 

SŁOWA

Spoiler

Czuję się jak śmieć, co w sercu nie ma już nic...  Mój fart zdaje się ze mnie kpić...
Cokolwiek zyskam, tracę to od tak... Leżąc w łóżku czekam na jakikolwiek znak... 

MÓJ FART  WYPALIŁ SIĘ DO CNA, PO LEPSZYCH CZASACH NIE ZOSTAŁ NAWET ŚLAD! 
RZĄDZĘ Z TRONU GŁUPCAMI, KTÓRYCH ZŁAMAŁ LOS! SKOPANY I WYRZUCONY NA PRÓG! 
GDY UPADŁEM MOJA KORONA PĘKŁA NA PÓŁ! LECZ ŻADNA PANNA ZA MNĄ NIE UJĘŁA SIĘ!

FORTUNA SPIEPRZYŁA MI OSTATNIM POCIĄGIEM! WYRZUCILI MNIE Z NIEBA, Z PIEKŁA WYKOPALI NA BRUK!
MÓJ JEDYNY PRZYJACIEL PŁYWA W BUTLI PO STAREJ TENNESSEE!
SPYTA KTOŚ: "GDZIE TU KURWA SENS?"
ZAJMIJ SIĘ ŻYCIEM LUB ZAJMIJ SIĘ UMIERANIEM! ZA TAKICH PRZYJACIÓŁ DARZĘ BOGA UZNANIEM!

CZYŚ JUŻ PRZEGRAŁ ŻYCIE SWE? GRAJĄC W CZYJĄŚ GRĘ?
PODNIEŚ ŁEB I OTRZYJ ŁZY! ZAJMIJ SIĘ ŻYCIEM LUB UMIERANIEM!

Mój fart  wypalił się do cna, po lepszych czasach nie został nawet ślad! 
Rządzę z tronu głupcami, których złamał los!
Skopany i wyrzucony na próg!
Gdy upadłem moja korona pękła na pół!
Lecz żadna panna za mną nie ujęła się!

Fortuna spieprzyła mi ostatnim pociągiem!
Wyrzucili mnie z nieba, z piekła wykopali na bruk!
Mój jedyny przyjaciel pływa w butli po starej Tennessee!
Spyta ktoś: "Gdzie tu kurwa sens?"
Zajmij się życiem lub zajmij się umieraniem!
Za takich przyjaciół darzę Boga uznaniem!

Czyś już przegrał życie swe?
Grając w czyjąś grę?
Podnieś łeb i otrzyj łzy!
Zajmij się życiem lub umieraniem!

Fortuna spieprzyła mi ostatnim pociągiem!
Wyrzucili mnie z nieba, z piekła wykopali na bruk!
Mój jedyny przyjaciel pływa w butli po starej Tennessee!
Spyta ktoś: "Gdzie tu kurwa sens?"
Zajmij się życiem lub zajmij się umieraniem!
Za takich przyjaciół darzę Boga uznaniem!

Czyś już przegrał życie swe?
Grając w czyjąś grę?
Podnieś łeb i otrzyj łzy!
Zajmij się życiem lub umieraniem!

Czuję się jak śmieć, co w sercu nie ma już nic... 
Mój fart zdaje się ze mnie kpić... 

PROMOCJA

DANE

 

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Dick in Dixie (Dick Flame, Patrick Sohrani, Roy Stevenson, Terry Watson, Daphne Stevenson, Lenny Maguire)

Numer konta postaci: 4256893772

Przynależność: AKAN Records (40% zysków)

Numer konta wytwórni: 3285384482

Imię i nazwisko menadżera (jeśli posiadasz): Frankie Rogers

Numer konta menadżera: 0392258971

Kontrakt zawarty z menadżerem (dot. podziału zysków): 10%

 

Cppon, Łest, Austin. i 13 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Charles Jefferson po usłyszeniu relacji mediów na temat rzekomej homofobii padł ze śmiechu. W geście wsparcia umieścił na terenie baru logo kapeli. Dodatkowo kazał swoim ludziom  kupić po kilka sztuk płyt wydanych przez zespół.**

Edytowane przez Austin.
Łest, hadson i NinjaPijany lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Dick in Dixie promowało swojego ostatniego singla podczas niedzielnego koncertu w Harvey's Irish Pub (05.12). Podczas występu doszło do dość niebezpiecznego incydentu. Gdy wokalista Dick Flame podpalił pianino, przez przypadek zajął się ogniem. Na szczęście został szybko ugaszony przez gitarzystę Lenny'ego Maguire'a i obyło się bez poważnych poparzeń. Można jednak podejrzewać, że wypadek ten mógł negatywnie odbić się na psychice Dicka, który już niegdyś zaliczył bliski kontakt z ogniem. Fakt, że DAILY GLOBE nie wspomniało ani słowem o koncercie, może świadczyć o tym, że kapela wyrwała od spółki bana za plakat, na którym umieścili sylwetkę łudząco przypominającą Adę Grimes.

hUntacf.gif

Schabowy, Nina, Łest i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin