Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Audycja na antenie LS Sensations | 12.13.2021


trendsetter

Rekomendowane odpowiedzi

** Jest to oficjalny zapis z audycji dostępny w formie audio/tekstu na stronie radia LS Sensations.**

 

 

NN: Yoo, Nelly LS Sensations. Do tego z dosyć świeżym doświadczeniem. Ludzie śledzący mnie mogą się już domyślać co jest grane.

NN: Generalnie - początek był taki właśnie jak opisywałem. Prawie tam usnąłem. Początkowe karty były dosyć nużące, a pytania zadawane zawodnikom - niezbyt przemyślane.

NN: Efekt narastającego od rana konfliktu pomiędzy Domino i Westem trafił na punkt kulminacyjny. Jednak nawet to nie potrafiło zagwarantować nam pełnych wrażeń. Czegoś brakowało?

NN: Myślę, że nawet kogoś. Spoczywaj w pokoju, bracie. Do tej pory memorial umieszczony przed wejściem jest uzupełniany o kolejne rzeczy. Nawet najwięksi dotychczasowi wrogowie złożyli mu hołd na mediach społecznościowych.

NN: Pominę zawistne osoby, które nawet po śmierci chciały dopierdolić mu za to co robił w przeszłości. Jednak to wasze życie i wasze sprawy. Dla mnie ten koleś był legendą, która zostanie w naszych sercach.

NN: W trakcie konferencji udało mi się zająć miejsce w pierwszym rzędzie. Siedziałem po sąsiedzku z Vesper. Tak, tą która miażdży wszystkie przeciwniczki na swojej drodze.

NN: Jakbyście widzieli moją minę po słowach z jej ust - ludzie, musicie to usłyszeć. Pewna dziewczyna siedząca za moimi plecami zaczepiła ją i dopytała o to, czy konferencje są zawsze na takim samym poziomie. Co odpowiedziała Vesper?

NN: TAK, A NAWET GORSZYM. Gorszym. Mówiła, że wstyd jej za to, w jaki sposób wypowiadają się osoby przedstawiające jej klub sportowy. W tym nawet jej WŁASNY NARZECZONY. Rzekomo chciała nawet do niego napisać, żeby się ogarnął

NN: Jednak podobno jego telefon był wyłączony, co uniemożliwiało kontakt. Jeżeli własna narzeczona mówi, że wstydzi się za teksty swojego faceta - tutaj coś nie gra. Zdecydowanie nie gra.

NN: Nie zdziwiłbym się, gdyby przy pojawieniu się jakiejś sensownej alternatywy dla VFF - uciekłaby nie patrząc nawet na swojego narzeczonego. Laska nie patyczkuje się z ludźmi nawet poza ringiem.

NN: Na miejscu Tomasa.. nie wyrzucałbym jej kolejny raz na noc do auta. Ta laska ewidentnie osiąga apogeum swojego gniewu. Aż mnie obeszły dreszcze. Boję się, serio.

NN: Ale jednak wracając do przebiegu naszej gali. Ronnie przyszedł w obstawie dwóch ochroniarzy, za co został wypunktowany przez rywalów. Nie widzieliście nigdy rozpoznawalnej osoby z ochroną? Chryste. Koleś serio robi sporą kasę.

NN: Teoretycznie wymiana zdań pomiędzy zawodnikami mogła przynieść jakieś emocje. Ronnie był dosyć ofensywny w stosunku do Tomasa. Tomas natomiast.. zachowywał bardziej neutralne podejście do całej sprawy. Okazywał szacunek swojemu rywalowi.

NN: Jednak coś tutaj nie grało. Ludzie z widowni narzekali, że to wszystko jest dosyć.. sztuczne, a teksty powielane przez zawodników są ściągnięte od większych gwiazd. Ale to dalej nie to, co mnie trapi. To tylko drobiazgi.

NN: Pod koniec konferencji była możliwość zadania pytań przez przedstawicieli prasy. VFF pokazało szczyt swojej hipokryzji, nie dopuszczając nikogo do mikrofonu poza zakontraktowanym z nimi dziennikarzem.

NN: Chciałem zapytać o wiele spraw, jednak te cipy ustawiają wszystko pod siebie. Koleś zadawał serio dosrane pytania. "Ronnie, czy Soulja wygra? Czy to będzie wynik 2:0 dla twojego klubu?"

NN: Co miał odpowiedzieć? Że jego klub przegra? Przecież zadawanie takich pytań to istna ujma dla dziennikarstwa. Ted Heartman, weź zmień stylówę, ogarnij się życiowo i dorośnij do tego co robisz.

NN: Chociaż dobra - jego jedne pytanie było w miarę sensowne. Co zrobi Ronnie po zgarnięciu pasa? Chryste, ale zagadka. Ludzie, ten koleś wcale nie wrzucił posta, że po tej walce kończy karierę. KAŻDY CZEKAŁ NA TĄ ODPOWIEDŹ.

NN: o zabawne - Ronnie jeszcze jakiś czas temu krytykował Kingsleya, że ucieka z pasem i dlatego jest kretynem. Mógłbyś chociaż obronić swój pas chociaż raz. Co aktualnie robi? DOSŁOWNIE TO SAMO. Ucieka z pasem bez ANI JEDNEJ WALKI.

NN: Dla mnie to szczyt hipokryzji. I wiecie co? Liczę na to, że odejdzie właśnie z takim piętnem. Jednak kulminacją tego wszystkiego jest to co wydarzyło się po konferencji, gdy WIĘKSZOŚĆ wyszła i zostali tam prawie sami zawodnicy

NN: Mój informator powiedział mi, że Ronnie West przepraszał po wszystkim Tomasa Domino za tą całą szopkę i robi to wszystko dla zasięgów. Czy tak wygląda za kulisami cały konflikt?

NN: Myślę, że to akurat nic zaskakującego. Większość zawodników tak robi. Przecież właśnie na tym zarabiają. Jednak z ludźmi należącymi do VFF nigdy nie wiadomo. Konflikt z Kingsleyem wydawał się poważny. Skąd mamy wiedzieć, czy kolejny nie będzie miał podobnych skutków? To już zostawiam w waszej opinii. Kolejną interesującą rzeczą jest to, że w trakcie konferencji Memphis odkrył swoje karty i wypuścił blisko dziesiątej wieczorem swój nowy teledysk, w który Zaangażowany był Ronnie West. Efekty jego pracy są dostępne na jego mediach społecznościowych.

NN: Ronnie West wypowiedział się na temat mojej audycji na swoich mediach społeczniościowych. Śpieszę z odpowiedzią. Tak, znam się na tym sporcie. Wiem, że bronienie dwóch pasów jednocześnie jest dosyć NIEREALNE. Jednak oskarżenia drugiej były dość inne. Chodziło o bronienie w przyszłości swojego drugiego tytułu. Myślę, że każdy wyraził się jasno. A tymczasem żegnam się z wami. Nawijał Nelly, LS Sensations. Ciao.

 

ElderGoose lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin