Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

24/7, stacje benzynowe.


pbgzero

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie byłoby wprowadzić na serwer możliwość pracy jako kasjer w 24/7, bądź na stacji benzynowej. Mógłby zatrudnić się tam każdy gracz poprzez prosta komendę typu /biznes dołącz etc.(moglby opuścić dopiero po paru dniach) Sama propozycja jest nastawiona właśnie na interakcje z graczami. W przypadku kiedy w jednym z tych biznesów nie było gracza na duty to byłby to zautomatyzowany system na zasadzie /kup. A co do stacji, to gracz pracujący tam musiałbym akceptować oferte tankowania dla osoby tankujacej, uprzedzajac to wcześniej jakaś akcja. Pomysł zaczerpnięty z angielskiego serwera, mysle ze tutaj tez by się to sprawdziło. 

Edytowane przez pbgzero
antek2220, wojtek, TREX i 6 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sadysta napisał:

Nie podoba mi sie, propozycja na siłę. 

w USA dużo stacji ma opcje płacenia karta przy dystrybutorze więc to jak pisałem, na siłe szukanie interakcji. Jesli ktoś chce z kimś interakcje i tak ja znajdzie.

Słuchaj, po to wchodzimy do tej gry aby spędzić fajnie czas bawiąc się w roleplay, a nie po to żeby cały czas iść na łatwiznę i zarobić sobie na jakiś samochodzik afczac sobie na duty 45 minut. Niektórzy niestety nie odbierają tego w ten sposób, no coż ale nie mamy zbyt wielkiego wpływu na podejście graczy. Tutaj nie chodzi tylko o sam fakt szukania interakcji, ale też o to że można fajnie kreować sobie postać w ten sposób. Nie jest to nic trudnego do zrobienia jeśli chodzi o kwestie skryptową, bo wystarczą do tego tylko chęci, a gracze na pewno by się tym zainteresowali, szczególnie że sam w życiu nie widziałem jak i zapewnie pozostali, tego typu systemów na polskich serwerach.

Edytowane przez pbgzero
Rysieek i wojtek lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, pbgzero napisał:

szczególnie że sam w życiu nie widziałem jak i zapewnie pozostali, tego typu systemów na polskich serwerach.

 

Takiego może i nie, ale obawiam się, że takie interakcje bardzo szybko mogą przypomnieć o niesławnej posadzie mechanika z pewnego, niezbyt ciekawego serwera SAMP. Zresztą w propozycji jest mowa o zautomatyzowanych opcjach, kiedy pracownika nie ma, ale co w momencie, gdy ktoś zdecyduje zostać sobie na duty gdzieś w rogu interioru i pójść na kolację? Pewnych aspektów nie należy modernizować. W niektórych momentach jest problem, aby ugrać coś w jakimkolwiek lokalu, więc myślę, że to jeszcze nie czas na podobne innowacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, favour napisał:

 

Takiego może i nie, ale obawiam się, że takie interakcje bardzo szybko mogą przypomnieć o niesławnej posadzie mechanika z pewnego, niezbyt ciekawego serwera SAMP. Zresztą w propozycji jest mowa o zautomatyzowanych opcjach, kiedy pracownika nie ma, ale co w momencie, gdy ktoś zdecyduje zostać sobie na duty gdzieś w rogu interioru i pójść na kolację? Pewnych aspektów nie należy modernizować. W niektórych momentach jest problem, aby ugrać coś w jakimkolwiek lokalu, więc myślę, że to jeszcze nie czas na podobne innowacje.

Wystarczy wprowadzić coś w rodzaju anty afka, gdyby ktoś taki nie poruszałby się czy coś od kilku minut, to zdejmowało by mu duty i pojawiałby się pickup w którym wpisujemy /kup, można tez po prostu napisać reporta ze gościu afczy w takim biznesie i dostałby kicka + gdyby taka osoba opuściłaby teren wokół budynku to wyłączałoby mu się duty.

wojtek lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, pbgzero napisał:

Wystarczy wprowadzić coś w rodzaju anty afka

 

Wystarczy. Jednak uważam, że takie rewolucje powinny zostać rozpatrywane w momencie, kiedy najważniejsze zmiany/poprawki zostaną już wprowadzone (i będą właściwie działały) na serwer. Doskonale wiemy ilu rzeczy brakuje w tym momencie, także należy uzbroić się w cierpliwość. 🙂

Kalirot lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, favour napisał:

 

Wystarczy. Jednak uważam, że takie rewolucje powinny zostać rozpatrywane w momencie, kiedy najważniejsze zmiany/poprawki zostaną już wprowadzone (i będą właściwie działały) na serwer. Doskonale wiemy ilu rzeczy brakuje w tym momencie, także należy uzbroić się w cierpliwość. 🙂

Nie mówię żeby robić to od razu teraz - propozycja przecież może poleżeć do momentu w którym serwer będzie w pełni stabilny.

vampire i wojtek lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prace dorywcze polegające stricte na interakcji z innym graczem to dużo lepszy pomysł niż grind minigierki rodem z serwerów mta rpg (bo sory, ale te śmieciarki strasznie psuły zarówno krajobraz miasteczka, jak i nie wprowadzały nic innego niż możliwość grindu); ograniczyłbym to jednak do samego sklepu na stacji,/sklepu 24/7 a tankowanie zostawiłbym jednak automatyczne , bo większość dystrybutorów w us ma czytnik kart bezpośrednio w sobie

zZz i pbgzero lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Sadysta napisał:

Nie podoba mi sie, propozycja na siłę. 

w USA dużo stacji ma opcje płacenia karta przy dystrybutorze więc to jak pisałem, na siłe szukanie interakcji. Jesli ktoś chce z kimś interakcje i tak ja znajdzie.

Jeżeli ktoś nie chce interakcji to powinien być do niej zmuszany. W przeciwnym wypadku droga wolna do grindowania hajsu na serwerach RPG.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin