Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/MiLaN] sloszon


sloszon

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: sloszon - Vibe Role Play (v-rp.pl)

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Ethan Puckler
Rodzaj kary: Blokada postaci
Powód nałożenia kary: Wycieczka na Cayo Perico, stamtąd powrotu nie ma. Dodatkowo głupie 911, ucieczka od gry IC ze służbami.
Członek ekipy nakładający karę: MiLaN
Wyjaśnienie sytuacji: Witam, wczoraj w nocy tj. 25.12.21/26.12.21 doszło do niemiłej sytuacji. Doszło do wyłączenia całej elektryki w mojej wiosce (Hajnówka, Podlasie) tzw. Blackout. Chciałem wrócić do gry dograć akcję z FD, lecz niestety nie było prądu do rana. Dziś sprawdziłem i otrzymałem blokadę postaci z śmiesznym powodem. Rozumiem karę za ucieczkę od gry, nie miałem jak nikogo powiadomić i to w pełni moja wina. Lecz nie zgadzam się z blokadą postaci, jest to przesadzona kara jak za brak gry z FD w dodatku o około drugiej w nocy. Co do reszty w tym powodzie nie mam zamiaru się wypowiadać, supporter bawi się z GAMEMASTERA wmawiając, że nie ma ucieczki z wyspy. Jakoś tam przypłynąłem to i bym odpłynął, proste nie?
Ewentualne screeny/świadkowie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin