Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Speedie Sparkles


Czarna Zjawa

Rekomendowane odpowiedzi

received_1218329055360527.webp.e2d8be0ea2b3da6c6fff3a5d3b095dc8.webp

Speedie sparkles- zorganizowana grupa przestępcza o charakterze motoryzacyjnym. Główną cechą wyróżniającą ów drużynę jest praca nie tylko przy legalnych źródłach dochodu. Członków ów zorganizowanej grupy można poznać przez niebezpieczną jazdę po drogach publicznych i organizację wyścigów ulicznych. Jednakże wyścigi i hazard to nie wszystko co ich nakręca i określa. Speedie sparkles jest też odpowiedzialna za wszelkiej maści drobne napady, rozboje, nie legalną rozbiórkę samochodów i ich dystrybucję na czarnym rynku.

B2.png.17737960e9a4b03d35c62af007a75bcb.png

Drużyna speedie sparkles wzoruje się podejściem do wszelakiej maści gangów motocyklowych, przemierzają stany zjednoczone swoimi pojazdami, poszukując pracy w legalny lub mniej sposób. Dla nich nie liczy się jakiej jesteś płci, rasy czy jakiego wyznania. Najważniejsze że potrafisz kombinować i zarabiać pieniądze dla ekipy. Drużyna działa w sposób zorganizowany, wszelakie spory czy decyzje są zawierane w sposób demokratyczny a działania są planowane. Od dłuższego czasu członków grupy można spotkać na ulicach los Santos, poruszają się pojazdami z charakterystycznym dla ekipy lakierem nadwozia. Pasja która łączy zespół speedie sparkles sprawia że stawiają na szali dobytki swojego życia, aby tylko pokazać kto jest szybszym na ulicy. Często zrujnowani po podjęciu ryzykownej gry na ulicach miasta sięgają po drastyczne środki, które sprawią iż będą w posiadaniu szybkiej gotówki. Liczne napady, rabunki, rozbiórka kradzionych samochodów to ich chleb powszedni, są to rzeczy dzięki którym się utrzymują i mają dostateczne życie w luksusach. Mają w planach zaznaczenie swojej obecności na czarnym rynku handlu samochodami. To tylko drobna część rzeczy za które ekipa jest odpowiedzialna. .
 

B1.png.151ef86cc30b787b0e398f6bf35be80c.png

OOC:

Cześć! tutaj Parku a oto moja aplikacja na gang samochodowy, mamy w planach pokazać naprawdę dobry poziom gry i zachęcić ludzi do gry z nami w naprawdę fajnym klimacie. W założeniach, taka grupa nie różni się niczym od przeciętnego gangu motocyklowego, które znamy z realnego świata. Różnicą natomiast jest używanie samochodów jako swojego flagowego środka transportu, różne nawiązania do kultur wyścigów ulicznych, czy stylów tuningowych. Dodatkowo moja drużyna będzie zajmowała się drobnym handlem narkotykami, rozbiórką pojazdów na części czy innymi sposobami zarobku które są powiązane z bardziej motoryzacyjnym działem przestępczym. Naszą przygodę zaczynamy w skromnym ale sprawdzonym gronie. Mam spore doświadczenie w branży motoryzacyjnej, pierwsze podchody zaczęły się na znanym każdemu serwerze devGaming, tam miałem okazję prowadzić swój warsztat oraz grać pod podobną organizacją, kiedy wyszła platforma ragemp, powstał tam pierwszy serwer RP w Polsce rzuciłem tam masę pomysłów które zostały wykorzystane, sam stworzyłem organizację przestepczą ścigantów, byliśmy bardzo chwaleni że wprowadzamy poziom na tym serwerze wtedy było to jakieś 3 lata temu o ile dobrze pamiętam. Nie mieliśmy większych problemów z odgrywaniem czy radzeniem sobie z samochodami. Dołączyć do nas można poprzez nasz warsztat 77garage który będzie jednocześnie stanowił podstawę naszego HP.
Ekipa: @Savstiage   @kage-  @adamek99917 @Parku Gaming @Krukovsky
Biznesy/projekty organizacji: 77'Garage, 77'tattoo ink

Edytowane przez Parku Gaming
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin