Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

51combo - 51st (prod. MTM Mustafa)


szponto

Rekomendowane odpowiedzi

**Na socialmedia udostępniany jest kontrowersyjny kawałek nagrany przez nastolatkę zamieszkującą okolice objęte statusem Gang Injection**

**Został nagrany w 021 Records, a mastering przeprowadził MTM Mustafa.**

 

 WŁĄCZ NAPISY                                     WŁĄCZ NAPISY

 

 WŁĄCZ NAPISY                                     WŁĄCZ NAPISY

 

 

 

**Na odpowiedniku genius.com pojawił się tekst z tłumaczeniem niektórych wersetów.**

Spoiler

Czarni walczą, (walczą)

wskoczyć w moje buty pragną, (pragną)

postują i obserwują (obserwują) drogą na skróty nikomu nie zaimponują / (dwa wersy skierowane są w kierunku postaci, które chciałyby być na miejscu szybko rozwijającej się Combo, ale nie wiedzą jakie idą za tym konsekwencje)

jadąc po 51st widzisz krew krew krew,

nie jeden gad spod szyldu GND zabił nam bra-bra-ta, (podczas Gang Injection widziano wiele strzelanin ze skutkiem śmiertelnym)

więc lepiej nie wychylaj się z glizzy za pa-pa-skiem 

ale bądźcie czujni odwet flowers coraz bli-bli-żej,(pow pow pow) / (mówi się o beefie pomiędzy dwoma klikami)

nie uważam że to dobry ruch, ale dalej brnę w to

z mą rodziną tracimy wiarę w spokój, nie wiemy czym jest miłość, 

wielu z nas chce to zakończyć, lecz wchodzimy głębiej w rynek

skóry łatwo nie oddam, D'D ładuj magazynek

 

jestem tu, więc spokooooojnie - oddam życie za dzielnice,

nie chcesz poznać mojej gwardii, a co dopiero prawdziwej COMBO, /  (sporo osób kojarzy Combo jako chciwą sukę, która się dobrze bije i nie szuka problemów na siłe, bójka pomiędzy nią a Rocket'em z Grape Street ze skutkiem nokautu ze strony Combo trafiła do sieci, więc mogą to z tym powiązać)

Moja charyzma wciąż na wysokim poziomie, głowy nisko - zawsze po tej sztywnej stronie

(głowy nisko - zawsze po tej sztywnej stronie)

(głowy nisko - zawsze po prawdziwej stronie)

 

Może słyszysz moją specyficzną chrypę po raz pierwszy, / (Postać raperki ma specyficzną chrypę, gdy mówi - podczas nawijania trochę mniejszą)

nigdy nie będziesz ode mnie w niczym lepszyyyy (w niczym lepszy)

nigdy nie będziesz ode mnie w niczym lepszy, więc kontroluj każdy swój ruch

Teraz czujesz jak już robię gwap (szmal), pełne kieszenie go mam (mam) / (Wywodzi się z osób, które inwestują i trzymają pieniądze w skarpecie)

Trzymam za pysk wszystkie suki i dosłownie cały barbies gang, (Mało która czarnulka chciałaby się z nią zmierzyć)

demoralizuje obecnością - generalnie to jest gra (gra)

Benefactor - 22 calowa fela, twoja dziwka patrząc na nas jest mokra (mokra) (Widuje się ją w konkretnie odpicowanych, starszych gablotach)

Więc nie podchodź do mnie, gdy mnie widzisz w składzie suk,

możesz stracić swój dobytek, (stracić swój dobytek)

albo przyjąć stertę kul, kontroluj każdy swój ruch

 

Jestem tu, więc spokooooojnie - oddam życie za dzielnice,

nie chcesz poznać mojej gwardii, a co dopiero prawdziwej COMBO,

Moja charyzma wciąż na wysokim poziomie, głowy nisko - zawsze po tej sztywnej stronie (głowy nisko - zawsze po tej sztywnej stronie) (głowy nisko - zawsze po prawdziwej stronie)

 

**komentarze są widoczne poniżej**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin