Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/NORMAN] Dojczu


Dojczu

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/1181-dojczu/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Gunari Habibi
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) ban (14d?)
Powód nałożenia kary:  Marny poziom rozgrywki, bezcelowy DM, nie nadajesz się na ten serwis [Norman]
Członek ekipy nakładający karę: Positiv/Norman?
Wyjaśnienie sytuacji: Więc jechałem sobie ze znajomymi autkiem (Baller koloru białego), no i w pewnym momencie jeden z koleżków stwierdził sobie, że zacznie strzelać i ostrzelał jakiś (turbo śmieszny) samochodzik, po ostrzale kierowca dał rurę i wyjechał poza miasto, po krótkim odcinku kierowca pojazdu wyleciał z drogi na wzgórza i dostał za to AJ'ta, finalnie kto inny zasiadł i wróciliśmy na miasto, gdzie chwilkę poafczyliśmy oraz ruszyliśmy zaraz to dalej, jednak w trakcie jazdy z banem poleciał kierowca no i zaraz to ja. Finalnie ujmując, nie rozumiem dlaczego został stwierdzony "marny poziom rozgrywki", gdyż jedyne co zostało napisane na czacie to '~5 zdań na czacie IC | ~3 razy napisane coś na /b | ~2 odgrywki na /me', poza tym postacią zalogowałem się około 02:55 na serwer, więc łatwo będziecie mogli wydedukować z logów czy był z mojej strony jakiś/jakikolwiek DM. A co do nie nadawania się na ten serwis, to polemizowałbym.  Ps. w tym przedziale godzin będą wszystkie logi (02:55-03:49 [09.01.2022]) od samego początku, do samego końca.
Ewentualne screeny/świadkowie: Wszystko co przez ten czas zostało wysłane na czat przez moją postać https://imgur.com/a/D5XfrqH

Corleone lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marny poziom rozgrywki oznacza całokształt Twojego bycia na serwerze, a nie tego co pisałeś na czacie IC. Wysłuchałam opinii kilku osób z ekipy, które obserwowały wasze zachowanie i jestem pewna co do tego, że kary są jak najbardziej słuszne. Odwalanie, bezsensowna jazda po mapie by znaleźć tylko DM i przy tym praktycznie brak gry IC, do czego jawnie się tutaj przyznałeś. Nie tolerujemy tutaj odwalania, bo to serwer RP, gdzie respektowane są zasady i regulaminy (które nie są napisane tak o, bo komuś się nudziło). Czas bana powinien być dla Ciebie i kolegów czasem na zastanowienie się nad swoją grą.

Apelacja odrzucona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin