Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Necrowaker [Virtual EP] by Minister of Unluck


Vesa

Rekomendowane odpowiedzi

**Dnia 16.01.2022, o godzinie 20:50 na kanałach Hardstyle/Electro pojawiła się Virtualny Extended Play od Minister of Unluck. EP posiada 4 utwory, a klimat jest dość mocny co sugeruje nazwa "NecroWaker". Odsłuchać album można za darmo, klikając w ikonę płyty**

necrowaker.png

1. Minister of Unluck - Percent

**Wstępna nuta zaczynająca się spokojnie, słowa 99.9 oznaczają częsty czas oczekiwania na ostatni 0.1% aktualizacji przy których są spore emocje. Z czasem bit się rozkręca.**

 

 

Cytat

Tekst:

(Powtarzające się) Dziewiędziesiąt dziewięc koma dziewięć.

Dzie, dziewiędziesiąt dziewięć koma... dziewięć. (Często się zmienia miksując oczekiwanie)

 

2. Minister of Unluck - Great

**W kolejnym utworze słychać dziewczynę, która dość często mówi złe rzeczy na temat ów artysty. Co go zainspirowało.**

 

 

Cytat

Tekst:

E, świetnie, Eh.

Tępy idiota.

Hejka, co tam, to ja.

Głupi idiota.

E, świetnie, eh.

Tępy idiota.

Hejka, co tam, to ja.... 

Tępy idiota... E, świetnie, eh.... Głupi idiota. (Powtarzające się) Można tego idiotę też inaczej nazywać.

Tępy idiota... E, świetnie, eh.... Głupi idiota. (Powtarzające się) Można tego idiotę też inaczej nazywać.

Tępy idiota... E, świetnie, eh.... Głupi idiota. (Powtarzające się)

Hejka, co tam, to ja.... 

Tępy idiota... E, świetnie, eh.... Głupi idiota. (Powtarzające się)

E, świetnie, eh.

E, świetnie, eh... Głupi idiota.

Więc, chciałam tu napisać. O tym typie, który robi jakieś gówno którego nikt nie słucha. I naprawdę, nie wiem co on jeszcze robi tutaj na tym portalu...

Eh, Eh... Eh, więc zaczynam.

Typ naprawdę jest dziwny. Boje się że niebezpieczny.  Eh, słuchajcie... Musimy.

Hejka, co tam, to ja.... 

Tępy idiota... E, świetnie, eh.... Głupi idiota. (Powtarzające się) Można tego idiotę też inaczej nazywać.

Tępy idiota... E, świetnie, eh.... Głupi idiota. (Powtarzające się) więc zaczynam.

Tępy idiota... E, świetnie, eh.... Głupi idiota. (Powtarzające się)

3. Minister of Unluck - Follow the beat

**Kolejna tym razem bardziej szybsza nuta, z mocnymi kopnięciami oraz szybkim tempem. Jest dobra do szybkiego tańca.**

 

 

Cytat

Tekst:

Mam te chwile. Mam te chwile.

Mam te chwile.

Mam te chwile. (x3) Aby podążać za bitem.

Mam te chwile, te chwile, te chwile. By podążać za bitem. (Powtarzające się i zapetlajace)

4. Minister of Unluck - Way

**Mocne brzmienie imprezowe, nawiązujące do fazy narkotykowej. Nic dziwnego iż jest niebieska(łagodna) strona oraz czerwona (ostra) strona medalu.**

 

 

Cytat

Tekst:

Wybierz niebieską stronę. Wybierz czerwoną stronę...

To jest twoja jedyna szansa. Po tym nie ma cofnięcia.

Wybierasz niebieską stronę. Spędzasz spokojnie wieczór i tyle.

Wybierasz czerwoną stronę.  Zostajesz przepuszczony przez specjalne drzwi, a tam pokaże ci jak daleko zajdziemy...

Wybierz niebieską stronę, wybierz czerwoną stronę.

Wybierz niebieską stronę, wybierz czerwoną stronę.

Wybierz niebieską stronę, wybierz czerwoną stronę.

Wybierz niebieską stronę, wybierz czerwoną stronę.

 

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin