Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA] Travis Darrington


vzs7

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/11733-dzck/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Travis Darrington
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) BAN
Powód nałożenia kary: 
Bugowanie animacji w celu okradania biznesu/gracza, jawne robienie sobie żartów podczas interwencji i wyjaśniania spraw.
Członek ekipy nakładający karę: malibudreams
Wyjaśnienie sytuacji: Cześć, przepraszam za wczorajsza sytuacje która wynikła z okradnięcia gracza. Chciałem przeprosić GM'a oraz gracza któremu zabrałem itemy z intka. Itemy mogę zwrócić aby nikt nie był pokrzywdzony, brakuje mi gry na serwerze bo mam teraz troche wolnego czasu i chiałem go spędzić z kolegą. A słuchanie innego gracza bo powiedział że ja ściąłem te krzaki to troche słabe, bo nie było go nawet przy tym, a o karze myślę że jest ostro przesadzona.
Ewentualne screeny/świadkowie: /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usilnie próbowałeś mi wmówić, że niczego takiego nie zrobiłeś mimo, że kilkukrotnie dawałam Ci szansę na przyznanie się do winy. Twoje logi były sprawdzone i nie miałam żadnych wątpliwości co do tego, że wykorzystując animacje przeszedłeś przez ściany, by okraść biznes z doniczek. Nie rozumiem nawet jaki miałeś w tym cel i zastanawiam się, czy warto było dla kilku doniczek ryzykować wyłapaniem kary. Gdybyś nie próbował mi wmawiać, że nie mam racji i przyznał się, gdy dawałam szansę kara byłaby o wiele łagodniejsza. Masz nauczkę na przyszłość.

Karę zmniejszam o połowę, do 14 dni. I jest to ostateczna decyzja, poniesiesz konsekwencje swojego zachowania.

Apelacja zaakceptowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin