Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/kosma] tenge


qqqqqqq

Rekomendowane odpowiedzi

wrzucam za ziomka

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/775-tenge/
Rodzaj kary: ban
Powód nałożenia kary: Spam
Członek ekipy nakładający karę: kosma
Wyjaśnienie sytuacji: Kare dostałem w sytuacji gdy zacząłem pisać komentarze offtop pod jedną z propozycji gracza na forum. Po chwili zainterweniował supporter i napisał, że kolejne offtop będzie karane zakazem postowania na 14 dni. Napisałem pod tym komentarzem "XDDD" i otrzymałem blokade. Blokada odziwo nie została nadana na 14 dni, ani nie jest to moderacja tylko blokada na czas nieograniczony, która nie pozwala mi wejść na serwer. Piszę te apelacje dlatego, że kara miała być nadana na forum, a nie ogólnie na forum i w grze. Takie zachowanie z mojej strony sie więcej nie powtórzy, proszę o zmiane kary z blokady na zakaz postowania na 14 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie reagujesz na upomnienia członków ekipy i dalej robisz swoje ''XDDD'' nie dziw się, że otrzymujesz kary. Blokadę zdejmuję, a w zamian otrzymujesz moderację na 14 dni. Od razu podkreślam, że kolejne Twoje niepoprawne zachowanie na forum będzie skutkowało surową karą bez możliwości apelacji.

Apelacja zaakceptowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin